1

Jaki jest rekord bramek w sezonie w MLS?

@Danny Gaucho (sto lat!) i @escarabajo

3

@MesQueUnClub_87 Lo Panie, odkad jestem na tej stronie to chyba nie bylo takiego combo.

1

@Colon taktyczny na wieczor

0

@Toretto O czym jeszcze nikt nie wspomnial to mozliwosci dalszego rozwoju i awansu - jesli nowa praca bedzie w stanie to zapewnic to chyba bym sie zdecydowal.

0

@spacer 15km w jedna strone to duzo? Przeciez nawet w korkach mozna to w godzine zrobic.

1

@Toretto Przede wszystkim skalkulowalbym sobie ile wynioslby mnie koszt takich dojazdow i sprawdzil, czy gra jest warta swieczki, bo tracic codziennie 4h na same dojazdy to troche sporo...

4

@shahman Co tu sie wydarzylo

0

@tomek8756 Szczerze mowiac nie widze zwiazku miedzy tymi dwoma wydarzeniami.

0

@Hadim No ja podziekuje za taka partie, ktorej jedyny program to 8 gwiazdek.

Wolalbym juz zaglosowac na Konfederacje, gdyby nie to, ze kompromituja sie na kazdym kroku.

0

@Hadim Czyli pozostaje lewica i PO - partie co najmniej tak slabe jak te, ktore wymieniles, jesli nie slabsze. Super alternatywa, nie ma co.

3

@Rhaan Z Piątnicy, no bo skad.

0

@Colon Ogladajac te highlightsy mialem flashbacki z poczatkow kariery Nadala.

Byl taki mecz, gdzie Rafa gral z Agassim i Amerykanin, tak jak Goffin, idealnie wykorzystywal geometrie kortu, a Nadal i tak do wszystkiego dobiegal. Tutaj bylo podobnie, z ta roznica, ze wtedy Hiszpan nie wygral, a tutaj juz tak.

0

@Hadim Ale ja poprosilem zebys Ty je wskazal. Latwo jest krytykowac nie dajac zadnej sensownej alternatywy, prawda?

Nie jestem, mam 10 lat.

3

@Tomo1989 Ale jest czerwony, wiec ma +10 do szybkosci, wiec ja zjezdzam.

Abstrahujac od koloru, ja w takich sytuacjach zawsze zjezdzam jak widze w lusterku, ze ktos jedzie szybciej ode mnie.

7

@Tomo1989 Zalezy z jaka predkoscia jedzie czerwony samochodzik. Sam fakt posiadania czerwonego koloru swiadczy o tym, ze na pewno jest szybki wiec ja bym zjechal.

0

@tbas Wyglada to tak niesamowicie, ze az trudno uwierzyc ze to nie fejk.

1

@Hadim A ktore partie nie sa stanem umyslu? Pomozesz wskazac?

1

@TaughtMule

Fifa
Realizm

wybierz jedno

2

@pt9 Na poczatku jak najwiecej zeby jak najszybciej eksplorowac mape. Potem zazwyczaj daze do 2-3 dokoksowanych.

3

@bartekvisca moim zdaniem źle, zrobił.

1

@Kidd Ja bardzo lubie 7UP, ale od czasu do czasu Sprite tez wleci.

0

@tomek8756 Na szczescie dotyczy tylko butelek zwrotnych.

1

@escarabajo Alexis nie w Marsylii?

Dobra, juz odpisaliscie :)

2

@Medium Newcastle ma dosc ciezki terminarz na poczatku.

2

A moze Mbappe da sie przekonac tym, ze Barcelona to piekne miejsce do zycia?

11

@VegetaPolska Moglbys brac z niego przyklad kiedy zagadujesz dziewczeta.

5

A moze po prostu Barcelona chce juz teraz zaklepac sobie przyjscie Mbappe w sezonie 2035/36?

5

@agaFCB Na La Rambli ;)

2

@mekston Ciekawe jak dlugo go obserwowali.

3

Ta rzekoma proba kupna Mbappe bedzie przypominala sytuacje, gdy biedujesz w Monopoly i tylko modlisz sie zeby przejsc przez start a tu myk stajesz na hotelu w najdrozszej dzielnicy - i zastawiasz wszystko co masz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?