0

@barcelonaLM Chyba jak Schumacher, chociaz Senne rowniez bardzo cenie.

1

@Krzysztof1987 Takie pytania kierujemy do @Kidda.

17

@michal26 Odnosze wrazenie, ze z roku na rok te zagrywki sa co raz bardziej ponizej jakiejkolwiek przyzwoitosci.

0

@Kazragore Taktyczny

2

@esem91 Taktyczny

0

@ArterkHD Nie, od tego mamy jesien.

7

Zverev byl blisko zrobienia rowerka Thiago Monteiro na ziemi w ATP 250 w Bastad - skonczylo sie na 6:1 6:0.

@adi7adi8 @mekston @Colon @budel17 @FcPortoFan1999 i inni

0

@Herato Ciekawe jaki bedzie mial overall w fifie kiedy przekroczy piecdziesiatke.

0

@Strays77 Wychodzi na to ze tak, troche zle to przetlumaczylem:

https://en.wikipedia.org/wiki/Designated_Player_Rule

0

Jak to jest z tymi kontraktami w MLS? Czy nie bylo do tej pory tak, ze tylko 3 zawodnikow moglo liczyc na gwiazdorski kontrakt?

@escarabajo

1

@VegetaPolska Czy to henna?

6

@tristan87 Czy juz wiadomo z ktorego miejsca na liscie PO w Choroszczy startuje?

3

@FrankliN7 A czy narodowosc jest najwazniejsza w przypadku tego zdarzenia?

2

@MesQueUnClub96 Wychodzi mi wypadek lotniczy Viaplay.

2

@Kidd Nawiazujac do Twojej branzy, zaorane.

4

@Rust_Cohle "Ladna grzywka i lobuzerskie spojrzenie mlodego buntownika"

0

@Kuba_1 Top 5 nie, Top 10 tak.

3

@michal26 Byle nie w Barcelonie.

0

@Janas11224 Sauna to jest rewelacja. Tylko nie lubie jak ktos przesadza z polewaniem kamieni.

Za dawnych dobrych czasow jak jezdzilem na narty do Francji to po calodziennej jezdzie obowiazkowo wjezdzala sauna i potem od razu nura w snieg. Swietnie to ladowalo akumulatory przed dalszym ̶l̶a̶d̶o̶w̶a̶n̶i̶e̶m̶ zjezdzaniem.

0

@Cotutajsiedzieje Polecam dawkowac sobie od nizszych partii typu Sudety, Rudawy, a jesli mieszkasz bardziej na pld-wsch to koniecznie Bieszczady.

2

@Sau_Ron Blanket

Ułaa, ale slaby timing

20

@Cotutajsiedzieje Najlepsza sama w sobie moze nie, ale jesli chodzi o ciezar gatunkowy to jak najbardziej.

0

@krol211 Ciekawe, czy 100 mln peknie.

1

@Survier U mnie pierwszym odruchem byloby zdzielic go w leb czyms twardym. Ciekawe jakie konsekwencje by mnie spotkaly. Nie chcialbym go zabic tylko unieszkodliwic.

4

@Bartek_VEB Granatniki sa zarezerwowane dla komendantow policji.

0

@Survier Wydaje mi sie, ze rozumiem o co mu chodzi.
Gdy kogos nakryjesz w nocy pladrujacego Ci chate to w dzisiejszych realiach zamiast zdzielic go w leb musisz sie zastanawiac, czy nie pojdziesz za to siedziec.

1

@Survier Ten jak lapie za slowka.

1

@abram3k Czyli mozna leciec po Fodena w FPL.

2

@shahman Wiekszy ma pierwszenstwo.

0



Ciekawa historia, nie slyszalem o tym do tej pory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?