JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Chyba jak Schumacher, chociaz Senne rowniez bardzo cenie.
1
@Krzysztof1987 Takie pytania kierujemy do @Kidda.
17
@michal26 Odnosze wrazenie, ze z roku na rok te zagrywki sa co raz bardziej ponizej jakiejkolwiek przyzwoitosci.
0
@Kazragore Taktyczny
2
@esem91 Taktyczny
0
@ArterkHD Nie, od tego mamy jesien.
7
Zverev byl blisko zrobienia rowerka Thiago Monteiro na ziemi w ATP 250 w Bastad - skonczylo sie na 6:1 6:0.
@adi7adi8 @mekston @Colon @budel17 @FcPortoFan1999 i inni
0
@Herato Ciekawe jaki bedzie mial overall w fifie kiedy przekroczy piecdziesiatke.
0
@Strays77 Wychodzi na to ze tak, troche zle to przetlumaczylem:
https://en.wikipedia.org/wiki/Designated_Player_Rule
0
Jak to jest z tymi kontraktami w MLS? Czy nie bylo do tej pory tak, ze tylko 3 zawodnikow moglo liczyc na gwiazdorski kontrakt?
@escarabajo
1
@VegetaPolska Czy to henna?
6
@tristan87 Czy juz wiadomo z ktorego miejsca na liscie PO w Choroszczy startuje?
3
@FrankliN7 A czy narodowosc jest najwazniejsza w przypadku tego zdarzenia?
2
@MesQueUnClub96 Wychodzi mi wypadek lotniczy Viaplay.
2
@Kidd Nawiazujac do Twojej branzy, zaorane.
4
@Rust_Cohle "Ladna grzywka i lobuzerskie spojrzenie mlodego buntownika"
0
@Kuba_1 Top 5 nie, Top 10 tak.
3
@michal26 Byle nie w Barcelonie.
0
@Janas11224 Sauna to jest rewelacja. Tylko nie lubie jak ktos przesadza z polewaniem kamieni.
Za dawnych dobrych czasow jak jezdzilem na narty do Francji to po calodziennej jezdzie obowiazkowo wjezdzala sauna i potem od razu nura w snieg. Swietnie to ladowalo akumulatory przed dalszym ̶l̶a̶d̶o̶w̶a̶n̶i̶e̶m̶ zjezdzaniem.
0
@Cotutajsiedzieje Polecam dawkowac sobie od nizszych partii typu Sudety, Rudawy, a jesli mieszkasz bardziej na pld-wsch to koniecznie Bieszczady.
2
@Sau_Ron Blanket
Ułaa, ale slaby timing
20
@Cotutajsiedzieje Najlepsza sama w sobie moze nie, ale jesli chodzi o ciezar gatunkowy to jak najbardziej.
0
@krol211 Ciekawe, czy 100 mln peknie.
1
@Survier U mnie pierwszym odruchem byloby zdzielic go w leb czyms twardym. Ciekawe jakie konsekwencje by mnie spotkaly. Nie chcialbym go zabic tylko unieszkodliwic.
4
@Bartek_VEB Granatniki sa zarezerwowane dla komendantow policji.
0
@Survier Wydaje mi sie, ze rozumiem o co mu chodzi.
Gdy kogos nakryjesz w nocy pladrujacego Ci chate to w dzisiejszych realiach zamiast zdzielic go w leb musisz sie zastanawiac, czy nie pojdziesz za to siedziec.
1
@Survier Ten jak lapie za slowka.
1
@abram3k Czyli mozna leciec po Fodena w FPL.
2
@shahman Wiekszy ma pierwszenstwo.
0
Ciekawa historia, nie slyszalem o tym do tej pory.