JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto Sam wczoraj napisal, ze ma jest chory (pytanie tylko, czy fizycznie czy psychicznie).
3
@kubix05 Powodzenia i oby udalo Ci sie szybko wrocic! :)
19
@KlonaZepan zycze Ci zebys szybko wyzdrowial zebys mial mniej czasu na przesiadywanie tutaj.
1
@Rust_Cohle Prosze o oznaczanie.
1
@Untouchable Z aktywnych na pewno @Don-Corleone
0
@Encore To samo mozna powiedziec o US Open...
A mimo to na Wimbledonie i tak jest mnostwo ciekawych wymian no i przede wszystkim jest najwiecej gry przy siatce co jest kwintesencja tenisa.
0
@Sysia11 Bardzo dobra technika, spryt i gra przy siatce.
0
@FcPortoFan1999 No zbyt wiele z rzeczywistoscia to nie ma.
0
I ktos tu mial czelnosc pisac, ze Wimbledon jest nudny...
0
@mekston No i robi sie ciekawie :)
1
@mekston Chcialbym zeby wygral caly mecz, ale nierealne to jest.
0
@mekston Pewnie tak, ale ludze sie, ze jednak bedzie niespodzianka.
1
Alez wymiana Djokovicia z Rublevem.
2
@tristan87 Nie pokazuj tego Klonazupanowi, bo sierpem i mlotem rozbije monitor.
2
@MesQueUnClub96 Madrego az milo poczytac.
A sorry, nie tutaj.
2
@10LionelMessi10 Typowo polska mentalnosc. Nie wygrala turnieju to trzeba zmieszac z blotem. A ze wygrala 29 na 33 mecze w turniejach WS odkad zostala numerem 1 to niewazne.
0
@Barcelona1235 Niezmiennie i nieprzerywanie od ponad 25 lat.
1
@MesQueUnClub96 Piszesz, ze Polka oddala mecz i oczekujesz sensownych argumentow?
14
@MesQueUnClub96 Oddac to Cie powinni do okna zycia za pisanie tych wszystkich kocopolow.
8
@barcanawieki Klonazupan juz szykuje sierp i mlot zeby zaklocic przebieg meczu.
8
@KlonaZepan Ze Ty sie jeszcze do Grupy Wagnera nie zapisales to szok!
15
Ewidentnie nie byl to dzien Igi, ale brawa za osiagniecie zyciowego sukcesu w Wimbledonie :) Iga szybko sie uczy, wiec licze, ze za rok bedzie jeszcze lepiej.
3
@robsons23 Chcialbym tak wypierdziec pierwsze miejsce w rankingu.
0
@KlonaZepan Powiedz to Williamsom, Kuznetsowej, Clijsters, Mauresmo, Sharapovej i innym...
1
@VamosRakieta Niektorzy po prostu zapomnieli, ze kobiety graja do 2 wygranych setow.
2
Uff, wrocila z dalekiej podrozy! Teraz moze byc juz tylko lepiej. Brawo Iga!
0
@takisobiektos W kobiecym tenisie nie ma co zakladac niczego z gory.
0
@partymaker Ale on nie o to pytal.
0
Brawo Iga, powoli wraca.
0
@MesQueUnClub96 Przeciez ta gra nie ma fizyki, to jedno wielkie scifi.