1

@DonCarletto Sam wczoraj napisal, ze ma jest chory (pytanie tylko, czy fizycznie czy psychicznie).

3

@kubix05 Powodzenia i oby udalo Ci sie szybko wrocic! :)

19

@KlonaZepan zycze Ci zebys szybko wyzdrowial zebys mial mniej czasu na przesiadywanie tutaj.

1

@Rust_Cohle Prosze o oznaczanie.

1

@Untouchable Z aktywnych na pewno @Don-Corleone

0

@Encore To samo mozna powiedziec o US Open...

A mimo to na Wimbledonie i tak jest mnostwo ciekawych wymian no i przede wszystkim jest najwiecej gry przy siatce co jest kwintesencja tenisa.

0

@Sysia11 Bardzo dobra technika, spryt i gra przy siatce.

0

@FcPortoFan1999 No zbyt wiele z rzeczywistoscia to nie ma.

0

I ktos tu mial czelnosc pisac, ze Wimbledon jest nudny...

0

@mekston No i robi sie ciekawie :)

1

@mekston Chcialbym zeby wygral caly mecz, ale nierealne to jest.

0

@mekston Pewnie tak, ale ludze sie, ze jednak bedzie niespodzianka.

1

Alez wymiana Djokovicia z Rublevem.

2

@tristan87 Nie pokazuj tego Klonazupanowi, bo sierpem i mlotem rozbije monitor.

2

@MesQueUnClub96 Madrego az milo poczytac.

A sorry, nie tutaj.

2

@10LionelMessi10 Typowo polska mentalnosc. Nie wygrala turnieju to trzeba zmieszac z blotem. A ze wygrala 29 na 33 mecze w turniejach WS odkad zostala numerem 1 to niewazne.

0

@Barcelona1235 Niezmiennie i nieprzerywanie od ponad 25 lat.

1

@MesQueUnClub96 Piszesz, ze Polka oddala mecz i oczekujesz sensownych argumentow?

14

@MesQueUnClub96 Oddac to Cie powinni do okna zycia za pisanie tych wszystkich kocopolow.

8

@barcanawieki Klonazupan juz szykuje sierp i mlot zeby zaklocic przebieg meczu.

8

@KlonaZepan Ze Ty sie jeszcze do Grupy Wagnera nie zapisales to szok!

15

Ewidentnie nie byl to dzien Igi, ale brawa za osiagniecie zyciowego sukcesu w Wimbledonie :) Iga szybko sie uczy, wiec licze, ze za rok bedzie jeszcze lepiej.

3

@robsons23 Chcialbym tak wypierdziec pierwsze miejsce w rankingu.

0

@KlonaZepan Powiedz to Williamsom, Kuznetsowej, Clijsters, Mauresmo, Sharapovej i innym...

1

@VamosRakieta Niektorzy po prostu zapomnieli, ze kobiety graja do 2 wygranych setow.

2

Uff, wrocila z dalekiej podrozy! Teraz moze byc juz tylko lepiej. Brawo Iga!

0

@takisobiektos W kobiecym tenisie nie ma co zakladac niczego z gory.

0

@partymaker Ale on nie o to pytal.

0

Brawo Iga, powoli wraca.

0

@MesQueUnClub96 Przeciez ta gra nie ma fizyki, to jedno wielkie scifi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?