JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mialo byc pod narty, a nie w plecy...
Dobry mecz Huberta, seta urwal, nie bylo wstydu. Wroci silniejszy itp.
2
@Emhyr Bo na boisku sa tez przeciwnicy.
0
Teraz wszyscy dmuchac pod narty Hubertowi!
0
Forza Hubert!!!
2
@Pawel13sz Czyli pewnie ktos ma laboratorium na Wenus.
1
@PatrychoO Zazdroszcze! Duzo grali z Memento Mori?
5
@Gaz Ale za to jest obunozny.
1
@HighestInTheRoom Chyba de Jonga albo Gaviego. Za nich powinnismy dostac konkretne pieniadze.
0
@barcelonaLM To samo mialem napisac.
2
Rzeczywiscie servebot z tego Musettiego...
3
Z kim zagra Musetti w kolejnej rundzie?
1
@Medium A juz mozna rzezbic? Wszystkie ceny ogloszone?
0
@Corr Ziomki, kolesie, typy ;)
Nigdy "Panowie" !
4
@DaPidejpi Dobra jazde niech sobie robi na torach, jesli nie rozumie, ze w ten sposob stwarza zagrozenie na drodze.
4
@DaPidejpi Ale mnie gowno obchodzi, ze jest zajebistym kierowca skoro stwarzal zagrozenie dla ruchu. Kulig byl jeszcze lepszym kierowca a zginal na przejezdzie kolejowym, Zietarski tez byl super kierowca a sie rozwalil w Ferrari i zabil wspolpasazera. Wsadzac powinni wszystkich takich typow, a jesli chodzi o polityczny aspekt tej sprawy to nie sledzilem go nigdy.
1
@DaPidejpi Dobra, nie jestem w stanie stwierdzic czy sarkazm, czy nie.
10
@DaPidejpi Chwila, to on nie jezdzil sobie po drogach lamiac wszystkie mozliwe przepisy i jeszcze to nagrywal?
7
@karolszymek Zwazywszy na to, ze okienko transferowe zaczelo sie tydzien temu - nie.
26
@Corr "Panów w wieku 30-40 lat" - poczulem sie staro...
0
@Kondziubarca Ja mam wrazenie, ze Dudek tez w meczach tylko stal i czekal, malo angazowal sie w gre...
6
@FCB_dimiC Prawdopodobnie rozmiar jest za maly zeby messenger mogl rozpoznac zdjecie. Ciesze sie, ze moglem pomoc.
0
@Colon Zgadza sie.
0
@Colon Andy zawsze był jednym z najlepszych broniących się zawodników w tourze i jednocześnie jednym z najbardziej walecznych i to zostało do dziś.
0
Koniec na dziś, dobrze dla Andy'ego.
4
Co za Heros! Jeszcze tylko jeden set!
0
@Colon 81% pierwszego serwisu w 3 secie, maszyna.
2
@Mario96w U Mężczyzn jest super tiebreak czyli do 10.
1
Come on Andy!!!
0
@BorzyKrzys Czy to jest te 110 kg szczescia Lucjana?
0
@wasacz Clijsters? Kuznetsova? Capriati?