JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blantozaur Jak bys napisal, czy wolelibysmy miec kile czy rzezaczke to bym zrozumial. A tak niestety nie zrozumialem, przykro mi.
1
@tomek8756 wrzuc link w komentarzu, az zobacze co za idiota cos takiego napisal.
2
@Blantozaur AIDS to choroba wywolywana przez wirus HIV. Mam nadzieje, ze pomoglem.
1
@BulaKG Dla mnie to podobny poziom szrotu. Niewiele bysmy na tym zyskali.
3
@masq To my kupujemy Olmo?
3
@verdant Na szczescie Djokovic postanowil zepsuc i wszystko dobrze sie skonczylo :)
2
@Sau_Ron Veil - znakiiii
2
@misterio Gdyby nakazano nosic majtki to oni pierwsi by je zdjeli.
3
@escarabajo I którego mam koszulkę z jego czasów w Trabzonie :)
1
@macio_944 "o 2 w nocy w ramach nagrody za skończenie projektu godzinę temu :D"
No w końcu, ile można czekac na to GTA VI...
1
@macio_944 wygląda spoko. Jaka waga? Ja dzisiaj swietuje win Alcaraza i whisky sie leje.
0
@Encore To grubo. wiadomo, ze Anglik ale mimo wszystko mocno przeplacony...
0
@Encore Rice oficjalnie?
1
@escarabajo Spoko, poszukam :)
1
@escarabajo A masz link do tych trąbek? :)
2
@macio_944 zjedzone?
Która część ze steka? Jak wysmażony?
0
@escarabajo Link?
1
@LS Dzięki, kupuję!
0
@Deviler @jeyx77x
3
@Rust_Cohle Ale to nie porno.
1
@wasacz Dokladnie tak.
0
@Barca1922 To tez, ale z klima trzeba uwazac, bo mozna napsuc zdrowia kiedy sie nieumiejetnie uzywa.
1
@wasacz * nie wyściubię
Polecam basen, jeziorko, cień i duzo napojów
4
@tbas Zginal nie ten co powinien...
0
@gumaz W jeziorku
0
@FcPortoFan1999 zupelnie inny styl gry - Alcaraz jest duzo bardziej ofensywnie grajacym zawodnikiem niz Djokovic.
0
Co za pilka teraz!
0
@Sysia11 Na pewno mozna powiedziec, ze Alcaraz jest bardziej wszechstronny.
0
@Colon Ciezko powiedziec, w pierwszym secie wszystko wchodzilo praktycznie. Konczace z forehandu po linii i po crossie, pare wolejów tez.
I ostatnio tez czesciej gram odwrotne forehandy do forehandu przeciwnika bo malo kto sie tego spodziewa zazwyczaj.
2
@Sysia11 Moim zdaniem tak, bo 20-letni Nadal nie mial backhandu ani woleja.
Aczkolwiek nie musi sie to przelozyc na liczbe zdobytych szlemow.