JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sau_Ron Blanket
Ułaa, ale slaby timing
20
@Cotutajsiedzieje Najlepsza sama w sobie moze nie, ale jesli chodzi o ciezar gatunkowy to jak najbardziej.
0
@krol211 Ciekawe, czy 100 mln peknie.
1
@Survier U mnie pierwszym odruchem byloby zdzielic go w leb czyms twardym. Ciekawe jakie konsekwencje by mnie spotkaly. Nie chcialbym go zabic tylko unieszkodliwic.
4
@Bartek_VEB Granatniki sa zarezerwowane dla komendantow policji.
0
@Survier Wydaje mi sie, ze rozumiem o co mu chodzi.
Gdy kogos nakryjesz w nocy pladrujacego Ci chate to w dzisiejszych realiach zamiast zdzielic go w leb musisz sie zastanawiac, czy nie pojdziesz za to siedziec.
1
@Survier Ten jak lapie za slowka.
1
@abram3k Czyli mozna leciec po Fodena w FPL.
2
@shahman Wiekszy ma pierwszenstwo.
0
Ciekawa historia, nie slyszalem o tym do tej pory.
3
@escarabajo Swietne podsumowanie, dzieki! :)
4
@wasacz Jak to mozliwe, ze ona uznala to za aut? W ogole nie powinna sedziowac jesli nie potrafi ocenic takiej pilki.
0
@Colon Kto lepszy według Ciebie? Nazario, czy Henry?
3
@mrboom Casanova mlecznych barów.
1
@koksik2700 Poza tym ze ma cos z oczami to dobra rakieta.
0
@Encore Czego zabraklo?
2
@Kgorecki2500 Kupic lub wybudowac, bo w perspektywie dlugoterminowej po splacie kredytu stajesz sie wlascicielem mieszkania, ktore zawsze moze sprzedac/wynajac/zostawic komus w spadku - z wynajmu nie masz nic.
0
Komentarz usunięty
4
@Comentateiro Brakuje jeszcze Wdowczyka jako eksperta.
2
@Fabik87 No troche tak, nie przepadam za jazda po pijaku sankami za autem po asfalcie.
1
@MesQueUnClub_87 Taktyczny
2
@Fabik87 Udanej zabawy w takim razie.
5
@masq Nie, bo Silva jest starszy od de Jonga i tak naprawde nie ma dla niego pozycji w Barcelonie.
9
@Armintrance1 Jaki miales wczesniej nick?
0
@FcPortoFan1999 Lech to bierze.
0
@abram3k Kogo sciagneli do tej pory?
2
@adi7adi8 No w minionym sezonie bylo blisko i gdyby nie frajerstwo BvB w ostatniej kolejce to Bayern by byl bez pucharu.
0
@abram3k Kolejne konkretne wzmocnienie po Opendzie, ciekawy sezon sie zapowiada jesli Bayern nie sciagnie klasowej 9.
14
@macio_944 Ta lepsza polowka zmrozona czy tylko lekko schlodzona?
6
@Medium * na szczescie glowa zamortyzowala uderzenie.