JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Kiepsko, 36/60
0
@Rastafarnianin Poproszę o dalsze oznaczanie :)
4
Ten mecz to był błąd w matriksie.
Jedyne co martwi to limit szczęścia wykorzystany już za cały sezon.
2
@PIWOSZ89 Tak, to jest to. Dla mnie top, jeden z ulubionych filmow.
0
@Emhyr Juninho
Nie wiem co tam robi Sneijder.
1
@MatBac1991 Po co Ferranowi buda?
0
Czy jest jakas stronka, ktora pokazuje najlepsze filmy wypuszczone w kazdym roku?
@MesQueUnClub_87 i inni
1
@LaLigaPD Nie widze za bardzo zwiazku miedzy gra tej dwojki.
0
@KrychaFCB A co tam sie wydarzylo?
1
@MesQueUnClub96 No przeciez nie robi nic zlego, pozuje sobie z jakims koreanskim gosciem.
0
@mientusek1407 Iniesta i Busquets. Ewentualnie Casemiro bo byl kartkoodporny.
0
@hayek Mnie po prostu smieszy, ze na kazdym kroku zawsze cos prowokuje kibiców Legii.
2
@FCB24 Byl bardzo blisko zeby stac sie legenda, bo takiego pilkarza jednoczesnie niesamowicie silnego, szybkiego i wybitnego technicznie nie bylo i nie ma.
3
@mkord Ewidentnie to nie widac, kto kogo sprowokowal.
Poza tym kazdy dobrze wie, ze gdziekolwiek w cos zamieszani sa "kibice" Legii to zawsze oni sa prowokowani.
Ale tak jak pisalem, duzo nie trzeba zeby ich sprowokowac.
8
@hayek A to jak ktos tylko dostal strzala to spoko, pelna kulturka. Ciekawe co ich sprowokowalo: spadajacy lisc z drzewa, czy nie wspolgrajace ze soba barwy Ordabasy?
11
@DLFCB Ze im sie w takim upale jeszcze chce naparzac. Pewnie juz zupelnie im styki zalepilo.
Na pewno zostali sprowokowani.
2
@DaPidejpi I biegal kolo 10 sekund na setke z tego co pamietam.
1
@Sensible to chyba Lucas Catalonski generowal.
6
@MesQueUnClub_87 Moze zakladalo konto jak jeszcze bylo facetem? Nie znasz nie oceniaj.
1
@AduŚ07 pamietaj zeby zabrac gasnice.
2
@PatrychoO To chyba zeby upamietnic szalejace pozary na poludniu Wloch.
5
@Hosh Wylacz TV wlacz myslenie!!!!1111
1
@Toretto Jesli udaloby sie ugrac 1000 wiecej to przy tym ukladzie nie byloby to zle.
0
@DonMatteo901 @Hadim A wiec to jest ta partia na ktora polecasz glosowac?
2
Nowy Chevelle - kapitalnie sie prezentuje.
@fcbarcafan19 @SteuerFreiMoney i inni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@escarabajo Tlumaczenie z mediumowego na nasz: Jack Grealish pod wplywem alkoholu juz niebawem wybiegnie na boisko.
1
@Colon Do Miami?
0
@mekston Dzieki! :)
0
@escarabajo Tez myslalem, ze Martinez bo swego czasu sporo strzelal, a tu prosze.