0

@BorzyKrzys Kiepsko, 36/60

0

@Rastafarnianin Poproszę o dalsze oznaczanie :)

4

Ten mecz to był błąd w matriksie.
Jedyne co martwi to limit szczęścia wykorzystany już za cały sezon.

2

@PIWOSZ89 Tak, to jest to. Dla mnie top, jeden z ulubionych filmow.

0

@Emhyr Juninho

Nie wiem co tam robi Sneijder.

1

@MatBac1991 Po co Ferranowi buda?

0

Czy jest jakas stronka, ktora pokazuje najlepsze filmy wypuszczone w kazdym roku?

@MesQueUnClub_87 i inni

1

@LaLigaPD Nie widze za bardzo zwiazku miedzy gra tej dwojki.

0

@KrychaFCB A co tam sie wydarzylo?

1

@MesQueUnClub96 No przeciez nie robi nic zlego, pozuje sobie z jakims koreanskim gosciem.

0

@mientusek1407 Iniesta i Busquets. Ewentualnie Casemiro bo byl kartkoodporny.

0

@hayek Mnie po prostu smieszy, ze na kazdym kroku zawsze cos prowokuje kibiców Legii.

2

@FCB24 Byl bardzo blisko zeby stac sie legenda, bo takiego pilkarza jednoczesnie niesamowicie silnego, szybkiego i wybitnego technicznie nie bylo i nie ma.

3

@mkord Ewidentnie to nie widac, kto kogo sprowokowal.

Poza tym kazdy dobrze wie, ze gdziekolwiek w cos zamieszani sa "kibice" Legii to zawsze oni sa prowokowani.

Ale tak jak pisalem, duzo nie trzeba zeby ich sprowokowac.

8

@hayek A to jak ktos tylko dostal strzala to spoko, pelna kulturka. Ciekawe co ich sprowokowalo: spadajacy lisc z drzewa, czy nie wspolgrajace ze soba barwy Ordabasy?

11

@DLFCB Ze im sie w takim upale jeszcze chce naparzac. Pewnie juz zupelnie im styki zalepilo.

Na pewno zostali sprowokowani.

2

@DaPidejpi I biegal kolo 10 sekund na setke z tego co pamietam.

1

@Sensible to chyba Lucas Catalonski generowal.

6

@MesQueUnClub_87 Moze zakladalo konto jak jeszcze bylo facetem? Nie znasz nie oceniaj.

1

@AduŚ07 pamietaj zeby zabrac gasnice.

2

@PatrychoO To chyba zeby upamietnic szalejace pozary na poludniu Wloch.

5

@Hosh Wylacz TV wlacz myslenie!!!!1111

1

@Toretto Jesli udaloby sie ugrac 1000 wiecej to przy tym ukladzie nie byloby to zle.

0

@DonMatteo901 @Hadim A wiec to jest ta partia na ktora polecasz glosowac?

2



Nowy Chevelle - kapitalnie sie prezentuje.

@fcbarcafan19 @SteuerFreiMoney i inni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@escarabajo Tlumaczenie z mediumowego na nasz: Jack Grealish pod wplywem alkoholu juz niebawem wybiegnie na boisko.

1

@Colon Do Miami?

0

@mekston Dzieki! :)

0

@escarabajo Tez myslalem, ze Martinez bo swego czasu sporo strzelal, a tu prosze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?