1

@DaPidejpi Ale wiesz, ze o Niemcach tez tak nawijali? ;)

1

@Bobo25 To pewnie @kuz lata tymi smiglowcami.

3

@Bobo25 Tylko nie czerwony!

5

@gumaz Niezachowanie odpowiedniego odstepu - cyk mandaciki.

Ciekawe, czy ktos wrzuci na stop cham.

0

@tbas No ten to byl udany.

5

@Kidd Gosc z potencjalnym urazem kregoslupa a typ go za fraki zdejmuje z asfaltu, widac ze Rosja.

2

@DamianBarcaCule Czyli fakt, ze przyznal sie do stosowania dopingu nie swiadczy o tym, ze bral doping? Sprytne, moja droga Pani.

5

@Ali3231 A jak nie beda chcieli wplacic i zerwa negocjacje to co wtedy?

Ponizej ktos dobrze zauwazyl, ze Barcelona nie moze przedobrzyc, bo zostaniemy na lodzie bez pieniedzy i z obrazonym Dembele.

0

@Bogan Wiem, ale na tym etapie okienka transferowego jest mocno watpliwe, ze uda sie znalezc kogokolwiek o podobnym profilu do Dembele.

0

@prokofiew Akurat w przypadku Silvy mogloby byc inaczej bo i sam zawodnik jest chetny do zmiany otoczenia, a i City nie powinno nam robic specjalnie pod gorke.

0

@Rust_Cohle Różnie grał z tego co pamiętam. Jeszcze pomyślę, czy go zostawić.

0

@Rust_Cohle Wiem, ale odszedł Mahrez więc pewnie więcej będzie grał.

0

@Rust_Cohle No wiem, że zawsze punktował, ale mimo wszystko wysokie ceny w tym sezonie i ciężko coś sensownego skleić.

Na razie mam tak https://zapodaj.net/plik-WRfLc920Dl

Chyba jeszcze dam Darwina za Jesusa.

0

@VamosVamos Topowym wedlug kogo? Nie widzialem zeby ktokolwiek na forum wiazal z nim jakies nadzieje.

1

@DaPidejpi Ja juz Haalanda mam i zastanawiam sie czy jest sens jeszcze wciskac Salaha do tego. Pomysle jeszcze.

2

@DaPidejpi Ja sie caly czas zastanawiam, czy brac Salaha przy tych cenach.

0

@matijas jakies 8 godzin do tylu.

Edit: 7 jednak.

11

@martin43 A da sie pikowac w gore?

2

@tbas Niech wysla poczta polska to moze jeszcze uda sie go zatrzymac do konca kontraktu.

1

@Kidd Lekkie dachowanie bylo, ale za to podluznica cala.

2

@Kidd Moze byc powypadkowe?

0

@TheNekro94 Poludniowa Polska?

0

@Kgorecki2500 No niezbyt, bo to mocno ogranicza mozliwosci aktywnosci na zewnatrz.

2

@barcelonaLM Hehe, piekne to bylo :)

0

@Reviven Opis pasuje do Abde.

4

Moze i niezbyt cieply ten lipiec, ale za to deszczowy.

0

@TheNekro94 To statkiem zeby miec pewnosc, ze nie zdazy.

1

0

@mekston Wiadomo o ktorej naszego czasu beda grali?

2

@takisobiektos Grealish? Jeden z najlepszych pilkarzy City w zeszlym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?