1

@PIWOSZ89 Potwierdzam.

3

@Orlik00 Jakim sposobem mialbys miec powyzej 0.2% w wydychanym po wypiciu radlera? Chyba ze masz 5 lat, ale wtedy raczej nie mialbys prawka.

1

@BordowyPtak Na ekspresowce zazwyczaj 120-130 zeby bylo ekonomicznie.

Max jako kierowca 220 km/h.

0

@KrwawiaceoczyVEB Badzmy obiektwni: Fati niewiele sie rozni od wymienionych wyzej zawodnikow.

0

@Encore Niesamowity jest.

@Colon

1

@Herato Teraz to przesadziles ;)

7

@VegetaPolska Jestes ostatnia osoba, ktora powinna cokolwiek pisac o przezywaniu czegokolwiek.

@mekston Great minds think alike

1

@michal26 Ja mysle, ze Lech i Legia jednak wygraja.

13

@Sulimo Tu sie nie ma nad czym zastanawiac.

4

@Herato Materazzi

1

@DonCarletto Jesli nikogo to mocno ryzykownie patrzac na to na ilu frontach real bedzie gral. No chyba, ze zaweza swoje ambicje do jednych rozgrywek ;)

0

Wiadomo moze kogo real chce sciagnac w miejsce Militao?

3

@HighestInTheRoom A bedzie gral za free? Nie.

0

@Emhyr Jak zobaczylem, ze przegral pierwszego seta to bylem pewien, ze po meczu, a tu niespodzianka.

8

@HighestInTheRoom 33 letni wypalony Brazylijczyk, co moze pojsc nie tak?

1

@Medium 56 + Bruno w grze.

0

@kubs23 To idz pic slona wode, smacznego.

0

@draxidox taktyczny

0

@Colon Henry i Iniesta.

0

@Faro Dopiero co przyszedl, wiec nikt go nie odstrzeli.

0

@Encore Trzeba przyznac, ze calkiem mocny sklad.

4

@Faro Za kogo niby? Jest Martinelli, Saka, Trossard, Nketiah, Balogun... Moim zdaniem nie ma dla niego miejsca w Arsenalu.

1

@Kengo Bez znaczenia jest niszczenie planety, kurczace sie zapasy wody pitnej i zasypywanie planety smieciami? No ja tego nie kupuje.

5

@Benz Zapomniales o "wylacz tv, wlacz myslenie"

5

@Kengo Jezeli rabunkowa eksploatacja zasobow ziemi, w szczegolnosci masowa wycinka lasow i zasypywanie planety miliardami ton smieci nie przyczynia sie do kryzysu klimatycznego to ja nie wiem, co ten czlowiek ma na mysli.

1

@Rl9k1nG powyzej 30.

6

@Huberc1kk Pedri wlasnie w ogole nie jest konkretny - ani liczbowo, ani pod wzgledem samej gry. Wyraznie widac stagnacje u niego.

1

@SteuerFreiMoney A Richard Burns?! Tommi Makkinen?!

0

@Ogorinho1974 Dokładnie tak - diva.

1

@Adran360 Jak mi go było szkoda po tej akcji:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?