3

@VegetaPolska Do Bożeny Dykiel.

2

@KrychaFCB "polskich filmowczyń" - oczy krwawią od tych potworków jezykowych.

1

Fajne buty ma Fritz.

0

@mekston Pewnie tak bedzie, niestety. Po tym secie chyba wylacze.

0

@mekston Najwyzszy czas na przerwanie serii :)

0

Czeresniak odrabia strate przelamania.

0

@agaFCB Odwazna teza jak na pierwsze 10 minut meczu.

1

8 niewymuszonych w dwoch pierwszych gemow, ciezko bylo gorzej zaczac.

1

Come on Taylor!

1

@AssisMoreira Tym gorzej o niej to swiadczy jezeli bedac w ciazy ukradla alkohol i chciala przejechac policjanta.

1

@Conradxc Jaka platforma?

0

@PIWOSZ89 Nie nie, system w ogole nie widzi plyty i wyglada na to, ze po niedawnych update'ach Windowsa gra juz niestety nie dziala na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk na ktorym zainstalowalem Windowsa XP i teraz nie wiem jak na nim odpalic plyte z gra, bo jak ja wsadzam do czytnika to rozpoznaje ja tylko Win 10.

0

@VegetaPolska To tutaj nie ma pit stopów?

3

@PIWOSZ89 A propos Rally Championship to wlasnie probuje odpalic na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk i teraz mam zagwozdke jak go tam z plyty odpalic.

2

@Deviler Czy w ramach rownania szans bedzie mozna scigac sie formulami?

Na PC, czy PS?

0

@Gaz W naszym systemie gry wiekszosc pomocnikow i napastnikow przychodzacych do klubu po prostu przestaje pokazywac swoje umiejetnosci.

13

@barcelonaLM Ona chyba najbardziej to lubi aktywiszczowac jedzonko.

0

@bartoszplucinski Nico i Walkera, w koncu prawa strona by chodzila.

1

@Encore Po kontuzji ani sladu, nie przepadam za nim, ale swietnie ze wrocil do dobrej formy.

1

@mekston Nie kracz, bo wykraczesz.

1

@hayek U mnie podobnie, na drugim miejscu Konfa a na trzecim PSL, az strach isc glosowac...

1

@bartas97 Nie wiem, choc sie domyslam.

0

@Barcasub Dzieki.

0

@Barcasub Pierwsze slysze.

2

@michal26 To kiedy PO będzie miało te mityczne 40% jak obwieszczał Lis?

1

@fart Też uważam, że Osasunę stać było na więcej.

5

Ale trzeba przyznać, że dużymi fragmentami meczu graliśmy z Osasuną jak równy z równym.

1

@Kidd Dzięki, dodane do listy :)

0

@P33ck Może zapracuje na powołanie.

0

@PatrykBarca Mają, mają :) Sam korzystałem w wietrzny dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?