JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska Do Bożeny Dykiel.
2
@KrychaFCB "polskich filmowczyń" - oczy krwawią od tych potworków jezykowych.
1
Fajne buty ma Fritz.
0
@mekston Pewnie tak bedzie, niestety. Po tym secie chyba wylacze.
0
@mekston Najwyzszy czas na przerwanie serii :)
0
Czeresniak odrabia strate przelamania.
0
@agaFCB Odwazna teza jak na pierwsze 10 minut meczu.
1
8 niewymuszonych w dwoch pierwszych gemow, ciezko bylo gorzej zaczac.
1
Come on Taylor!
1
@AssisMoreira Tym gorzej o niej to swiadczy jezeli bedac w ciazy ukradla alkohol i chciala przejechac policjanta.
1
@Conradxc Jaka platforma?
0
@PIWOSZ89 Nie nie, system w ogole nie widzi plyty i wyglada na to, ze po niedawnych update'ach Windowsa gra juz niestety nie dziala na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk na ktorym zainstalowalem Windowsa XP i teraz nie wiem jak na nim odpalic plyte z gra, bo jak ja wsadzam do czytnika to rozpoznaje ja tylko Win 10.
0
@VegetaPolska To tutaj nie ma pit stopów?
3
@PIWOSZ89 A propos Rally Championship to wlasnie probuje odpalic na Win 10... Musialem zrobic wirtualny dysk i teraz mam zagwozdke jak go tam z plyty odpalic.
2
@Deviler Czy w ramach rownania szans bedzie mozna scigac sie formulami?
Na PC, czy PS?
0
@Gaz W naszym systemie gry wiekszosc pomocnikow i napastnikow przychodzacych do klubu po prostu przestaje pokazywac swoje umiejetnosci.
13
@barcelonaLM Ona chyba najbardziej to lubi aktywiszczowac jedzonko.
0
@bartoszplucinski Nico i Walkera, w koncu prawa strona by chodzila.
1
@Encore Po kontuzji ani sladu, nie przepadam za nim, ale swietnie ze wrocil do dobrej formy.
1
@mekston Nie kracz, bo wykraczesz.
1
@hayek U mnie podobnie, na drugim miejscu Konfa a na trzecim PSL, az strach isc glosowac...
1
@bartas97 Nie wiem, choc sie domyslam.
0
@Barcasub Dzieki.
0
@Barcasub Pierwsze slysze.
2
@michal26 To kiedy PO będzie miało te mityczne 40% jak obwieszczał Lis?
1
@fart Też uważam, że Osasunę stać było na więcej.
5
Ale trzeba przyznać, że dużymi fragmentami meczu graliśmy z Osasuną jak równy z równym.
1
@Kidd Dzięki, dodane do listy :)
0
@P33ck Może zapracuje na powołanie.
0
@PatrykBarca Mają, mają :) Sam korzystałem w wietrzny dzień.