JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Zreszta to nawet nie chodzi o to tylko o sam fakt, ze nie bal sie ryzykowac jakiegos naciagniecia co swiadczy, ze juz jest nagle w normalnej dyspozycji.
1
Uff, odrobił stratę.
0
@MesQueUnClub96 To przejdź tak po 2h40 min gry na najwyższym poziomie, gdzie przed chwilą ledwo chodziles, dawaj.
0
@Rl9k1nG To wiadomo, ach te magiczne kibelki.
2
Djokovic sobie z usmiechem przechodzi przez siatke, a jeszcze chwile ledwo stal na nogach.
0
@agaFCB przeciez dramaturgia jest odkad Djokovic zaczal miec problemy.
0
Zobaczycie teraz jak Djokovic bedzie sie poruszal.
1
@MesQueUnClub96 Tak, siku.
1
Czas na szprycę i można kończyć mecz.
0
Co teraz zagrał za piłkę Medvedev!
0
Jest minibreak, jazda.
0
@Popitek12 Zaraz wezmie medicala i cudownie ozdrowieje.
0
Dobra, czas dobić Serba i mecz się zacznie od początku.
1
Pachnie medicalem.
0
@agaFCB Ja zawsze przeciwko Djokoviciowi, wiec licze na Medvedeva.
0
@agaFCB Rozkręci się jak z Alcarazem.
0
@MesQueUnClub96 Oby nie.
1
Czy wciąż mamy matematyczne szanse?
0
Ale wymiana! Piękny mecz się zapowiada.
0
Vamos Danil!
0
@KacperVEB Ja bym gral Medvedeva.
3
@esem91 Piekny gol, rzadko sie takie teraz oglada.
0
@betonito Mam nadzieje, ze nie. Jesli Medvedev zagra tak jak z Alcarazem to ma duze szanse na zwyciestwo.
0
@Borneo Mowa jest o przyszlosci Barcelony.
3
@cris27 "ale on to robi dla beki"
9
@TR3YWAY Jak na razie Pedri i Araujo to wiecej pauzuja niz graja, a Fermin tak naprawde jeszcze nie zaistnial w powaznej pilce.
1
@qbuteq Maczete, wode i lubrykant.
7
@Peciak Popraw to "tępo" bo oczy bola ;)
21
@cris27 Problem polega na tym, ze wzrost cen jest silniejszy niz wzrost wynagrodzenia.
1
@Rust_Cohle Ta w czarnym tez pomocna.