2

@BorzyKrzys " Niedługo Premier League nie tyle odjedzie, co zniknie za horyzontem"

Już zniknęła niczym Znikający Punkt, a w tej chwili już ogląda pięty Serie A, a i Bundesliga zaczyna odjeżdżać (Bayern, BvB, Lipsk, Gladbach, Leverkusen).

2

@PatrychoO Tym razem to już na pewno.

0

@PJ777 Tam nawet nie było 50 cm, prawie się stykali.

0

@Emhyr Darwin, Saka, Rashford? Moze ktos z nich.

3

Co. Za. Dzik.

Niesamowity jest.

1

@ElTomas Mimo wszystko mieli Gundo i Mahreza, a teraz zamiast nich jest Kovacic.

2

@TR3YWAY

Pedri i Gavi: widzisz nas?

0

Tak patrze na lawke City i szczerze mowiac szalu nie ma.

0

@Encore Czyli dobra zmiane zrobilismy, a przez moment chcialem Grealisha dac.

Ciekawe co sie stalo, ze Stonesa nawet na lawce nie ma.

1

@Encore To ladnie zaoszczedziles, ja ledwo wszystko zlozylem do kupy a i tak prawie codziennie jeszcze jakies korekty robilem.

1

@Encore KdB nie bralem ani przez chwile pod uwage, jak dla mnie zacznie zjazd w tym sezonie.
Z City tylko Haaland na ten moment.

Edit: wzialem Fodena za Martinellego, oby sie oplacilo.

2

@Emhyr Słodki kartofelek.

3

@tomek8756 Niezreczne to jest pisanie "dali dla goscia" ;)

1

@escarabajo U mnie z braku laku jest Leno :)

0

@AlwaysBlaugrana I kto za niego bedzie gral na prawym skrzydle?

1

@escarabajo Z tego co wiem to nie bylo oficjalki. U mnie z Arsenalu w FPL Odegaard, Martinelli i White.

0

Generalnie nie bylbym za przyjsciem Neymara gdyby nie aspekt marketingowy, ktory w obliczu koniecznosci na duzo mniejszym stadionie moglbym nam naprawde duzo dac, bo Neymar to wciaz jeszcze goracy towar dla sponsorow.

Szkoda mi tylko Abde, bo swietnie prezentowal sie w Osasunie, w mlodziezowej reprezentacji, a nawet nie dostal zbyt wiele szans zeby sie pokazac w presezonie i to pewnie on bylby do odstrzalu.

No chyba, ze faktycznie mialby odejsc Ansu.

0

@wojopancer

Teddy Sheringham - Utd
Ole Gunnar Solskjaer - Utd
Andy Cole - Utd
Miro Klose - Werder
Mario Gomez - Bayern
Luis Fabiano - Sevilla
Robbie Keane - Tottenham

0

@MrsRobinson Please, Mrs Robinson...

0

@kacper201 Moze @Kessie cos ogarnie?

0

@Encore Ale dramat... Poza Sonem i Maddisonem to tam jest sklad na srodek tabeli co najwyzej.

Co z Hojbjergiem?

0

@Colon O, w koncu wrociles.

2

1

@Kidd Fred z Utd? Myslalem, ze jeszcze pokopie w Manchesterze.

0

@barcanawieki Ciekawe, czy bedzie calowal herb na prezentacji.

1

@Comentateiro No tak, zapomnialem o Maddisonie.

2

@Comentateiro Kogo ten Totteham kupil oprocz Porro?

0

@Zoker Gdzie jest haczyk?

2

@Kidd Wlasnie mialem pisac do Ciebie, niezla desperacja kogutow.

1

@ChampionLW To jest padel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?