JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys " Niedługo Premier League nie tyle odjedzie, co zniknie za horyzontem"
Już zniknęła niczym Znikający Punkt, a w tej chwili już ogląda pięty Serie A, a i Bundesliga zaczyna odjeżdżać (Bayern, BvB, Lipsk, Gladbach, Leverkusen).
2
@PatrychoO Tym razem to już na pewno.
0
@PJ777 Tam nawet nie było 50 cm, prawie się stykali.
0
@Emhyr Darwin, Saka, Rashford? Moze ktos z nich.
3
Co. Za. Dzik.
Niesamowity jest.
1
@ElTomas Mimo wszystko mieli Gundo i Mahreza, a teraz zamiast nich jest Kovacic.
2
@TR3YWAY
Pedri i Gavi: widzisz nas?
0
Tak patrze na lawke City i szczerze mowiac szalu nie ma.
0
@Encore Czyli dobra zmiane zrobilismy, a przez moment chcialem Grealisha dac.
Ciekawe co sie stalo, ze Stonesa nawet na lawce nie ma.
1
@Encore To ladnie zaoszczedziles, ja ledwo wszystko zlozylem do kupy a i tak prawie codziennie jeszcze jakies korekty robilem.
1
@Encore KdB nie bralem ani przez chwile pod uwage, jak dla mnie zacznie zjazd w tym sezonie.
Z City tylko Haaland na ten moment.
Edit: wzialem Fodena za Martinellego, oby sie oplacilo.
2
@Emhyr Słodki kartofelek.
3
@tomek8756 Niezreczne to jest pisanie "dali dla goscia" ;)
1
@escarabajo U mnie z braku laku jest Leno :)
0
@AlwaysBlaugrana I kto za niego bedzie gral na prawym skrzydle?
1
@escarabajo Z tego co wiem to nie bylo oficjalki. U mnie z Arsenalu w FPL Odegaard, Martinelli i White.
0
Generalnie nie bylbym za przyjsciem Neymara gdyby nie aspekt marketingowy, ktory w obliczu koniecznosci na duzo mniejszym stadionie moglbym nam naprawde duzo dac, bo Neymar to wciaz jeszcze goracy towar dla sponsorow.
Szkoda mi tylko Abde, bo swietnie prezentowal sie w Osasunie, w mlodziezowej reprezentacji, a nawet nie dostal zbyt wiele szans zeby sie pokazac w presezonie i to pewnie on bylby do odstrzalu.
No chyba, ze faktycznie mialby odejsc Ansu.
0
@wojopancer
Teddy Sheringham - Utd
Ole Gunnar Solskjaer - Utd
Andy Cole - Utd
Miro Klose - Werder
Mario Gomez - Bayern
Luis Fabiano - Sevilla
Robbie Keane - Tottenham
0
@MrsRobinson Please, Mrs Robinson...
0
@kacper201 Moze @Kessie cos ogarnie?
0
@Encore Ale dramat... Poza Sonem i Maddisonem to tam jest sklad na srodek tabeli co najwyzej.
Co z Hojbjergiem?
0
@Colon O, w koncu wrociles.
2
@tomek8756 @VegetaPolska startuj!
1
@Kidd Fred z Utd? Myslalem, ze jeszcze pokopie w Manchesterze.
0
@barcanawieki Ciekawe, czy bedzie calowal herb na prezentacji.
1
@Comentateiro No tak, zapomnialem o Maddisonie.
2
@Comentateiro Kogo ten Totteham kupil oprocz Porro?
0
@Zoker Gdzie jest haczyk?
2
@Kidd Wlasnie mialem pisac do Ciebie, niezla desperacja kogutow.
1
@ChampionLW To jest padel.