0

@Kidd Czyli Totki zostana z Richarlisonem na szpicy, czy rusza jeszcze po kogos?

2

@KrychaFCB Najwazniejsze zeby sie nie spieszyl i dobrze wyleczyl.

35

@VegetaPolska To podobnie jak jego wiezadla.

1

@macio_944 Tak, ja mam podobnie jak Ty i faktycznie "Ksi" wyglada slabo, ale za to ja mam zawsze bzika na punkcie retro motywów i te koszulki kojarza mi sie z czasami Elbera i Makaaya.

2

@Kidd Jednak juz zmiekla rura Levemu?

0

@Deviler Fajne koszulki z nazwiskami pod numerem.

0

To Real znalazl sie w podobnej sytuacji co Bayern - okienko dobiega konca a obydwa kluby bez 9 i bez bramkarza.

I elegancko.

0

@Dexelele Racja, pomyliło mi się z Eze.

1

@budel17 Mi się udało obejrzeć drugiego seta i Gael wyglądał naprawdę bardzo dobrze :)

0

@MarcepanowyKsiaze Anglik, w dodatku kontuzjowany obecnie.

4

Piekne zwyciestwo Monfilsa z Tsitsipasem w dwoch setach :)

@adi7adi8 @Encore @budel17 @Colon @mekston i inni

0

@whoocash19841 Moj ulubieniec :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Monfils wygrywa pierwszego seta z Tsitsipasem :)

0

Monfils z przelamaniem, aleeez Gael!

1

Hubert mocno zatrzymal sie w rozwoju. Widac wielu mlodszych tenisistow wchodzacych do touru, ktorzy graja lepiej i ciekawiej od niego i przeczuwam, ze wkrotce Polak niestety wypadnie nawet z szerokiej czolowki.

2

@PIWOSZ89 3 szalupy.

1

@webber Powodzenia, trzymam kciuki za wyjscie z tego bagna.

0

@FutbolFan Ale co ma potencjal militarny do wystepowania UFO?

1

@FutbolFan Mnie ciekawi, dlaczego to znaczna wiekszosc spraw powiazanych z UFO odbywa sie w USA.

0

@Kidd Czyli WHU spadek w tym sezonie, szkoda. Jeszcze ponoc Paqueta do City ma isc.

0

@escarabajo Maguire w WH?

0

@Yoshi94 Ten milion to piecsetkami z bankomatu?

0

@Kengo Przez chwile o tym myslalem, ale jednak doszedlem do wniosku, ze za duze ryzyko :) A sklad chyba z 5 razy zmienialem :) bardzo wysokie ceny w tym sezonie wzgledem poprzednich.

56

@P33ck Ona taka nie jest.

0

@arsenallondyn0 Oczy rozstawione jak u owczarków collie.

1

Mimo wszystko mam nadzieje, ze Yamal nie wejdzie z Getafe, bo ci rzeznicy go polamia.

1

@barcanawieki 1 asysta i dwie asysty drugiego stopnia.

0

Takiego zamykania ust czesciej poprosze!

1

@talizmo No prawy obronca potrzebny na gwalt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?