JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd Czyli Totki zostana z Richarlisonem na szpicy, czy rusza jeszcze po kogos?
2
@KrychaFCB Najwazniejsze zeby sie nie spieszyl i dobrze wyleczyl.
35
@VegetaPolska To podobnie jak jego wiezadla.
1
@macio_944 Tak, ja mam podobnie jak Ty i faktycznie "Ksi" wyglada slabo, ale za to ja mam zawsze bzika na punkcie retro motywów i te koszulki kojarza mi sie z czasami Elbera i Makaaya.
2
@Kidd Jednak juz zmiekla rura Levemu?
0
@Deviler Fajne koszulki z nazwiskami pod numerem.
0
To Real znalazl sie w podobnej sytuacji co Bayern - okienko dobiega konca a obydwa kluby bez 9 i bez bramkarza.
I elegancko.
0
@Dexelele Racja, pomyliło mi się z Eze.
1
@budel17 Mi się udało obejrzeć drugiego seta i Gael wyglądał naprawdę bardzo dobrze :)
0
@MarcepanowyKsiaze Anglik, w dodatku kontuzjowany obecnie.
4
Piekne zwyciestwo Monfilsa z Tsitsipasem w dwoch setach :)
@adi7adi8 @Encore @budel17 @Colon @mekston i inni
0
@whoocash19841 Moj ulubieniec :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Monfils wygrywa pierwszego seta z Tsitsipasem :)
0
Monfils z przelamaniem, aleeez Gael!
1
Hubert mocno zatrzymal sie w rozwoju. Widac wielu mlodszych tenisistow wchodzacych do touru, ktorzy graja lepiej i ciekawiej od niego i przeczuwam, ze wkrotce Polak niestety wypadnie nawet z szerokiej czolowki.
2
@PIWOSZ89 3 szalupy.
1
@webber Powodzenia, trzymam kciuki za wyjscie z tego bagna.
0
@FutbolFan Ale co ma potencjal militarny do wystepowania UFO?
1
@FutbolFan Mnie ciekawi, dlaczego to znaczna wiekszosc spraw powiazanych z UFO odbywa sie w USA.
0
@Kidd Czyli WHU spadek w tym sezonie, szkoda. Jeszcze ponoc Paqueta do City ma isc.
0
@escarabajo Maguire w WH?
0
@Yoshi94 Ten milion to piecsetkami z bankomatu?
0
@Kengo Przez chwile o tym myslalem, ale jednak doszedlem do wniosku, ze za duze ryzyko :) A sklad chyba z 5 razy zmienialem :) bardzo wysokie ceny w tym sezonie wzgledem poprzednich.
56
@P33ck Ona taka nie jest.
0
@arsenallondyn0 Oczy rozstawione jak u owczarków collie.
1
Mimo wszystko mam nadzieje, ze Yamal nie wejdzie z Getafe, bo ci rzeznicy go polamia.
1
@barcanawieki 1 asysta i dwie asysty drugiego stopnia.
0
Takiego zamykania ust czesciej poprosze!
1
@talizmo No prawy obronca potrzebny na gwalt.