2

@bartas97 Nie wyciagajcie go!

3

@FanBarcy22 i jeszcze 200 mln.

Plus kominek zeby miec gdzie palic tym drewnem.

1

@LM10GOAT Ja zartowalem oczywiscie, mam nadzieje ze Raków da rade :)

1

@PatriBarca Tez uwazam, ze Karabach na luzie wygra z Limassolem/Bate.

1

@GeneralXavi Becks pewnie zapomnial telefonu z auta.

1

@escarabajo Dzieki :)

0

@escarabajo Ktore w tabeli jest Athletico-PR?

1

@fcbarcafan19 Szkoda, ze nie wzbudzil o glowe.

6

@Janas11224 Ach te agresywne buldogi francuskie skaczace ludziom do gardel i przegryzajace aorte.

3

@ChampionLW Czyli dżesiki.

3

@ranger3120 Jeden z lepszych w historii.

4

@SteuerFreiMoney Kozak niesamowity byl...

1

@escarabajo Czyli typowo bałkański charakter.

0

@escarabajo Mitro do Arabii?

8

@mateusz33 Nie wiem, ale ja nie krytykuję tych, którzy z różnych powodów nie chcą walczyć.

38

@mateusz33 A ja jestem ciekaw ilu z tych hejterów krytykujących Zinchenkę samemu chwyciłaby za broń gdyby była taka potrzeba.

0

2

@Wojcio Erdogan to jest mistrz balansowania na linie - ma dobre stosunki praktycznie ze wszystkimi mocarstwami tego świata.

2

@michal26 Zapraszam do dyskusji @Ojciec5tkidzieci - moim zdaniem bliżej mu było do socjalisty - auto dla ludu, nastawienie na dużą dzietność, itp.

1

@arsenallondyn0 Bergkamp!!! Choć to bardziej takie 9.5.

0

@RichardWinters Klasyk, ale dawno tego nikt nie wrzucal :)

1

@takisobiektos Balkanska krew robi swoje ;)

1

@takisobiektos Tez wlasnie go obserwuje i ciekawie sie zapowiada.

6

Alex Michelsen, 18-latek 190. w rankingu zaraz odprawi zajmujacego 59. miejsce McDonalda i awansuje do 1/2 finalu w Newport.

Szykuje sie kolejny ciekawy mlody zawodnik.

@mekston @adi7adi8 @budel17 @Colon @Encore i inni

Wczesniej odprawil z kwitkiem Cressy'ego - wiadomo w jakiej ten jest formie, ale i tak dobry wynik jak na tak mlodego zawodnika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@fotohobby Moze ten trzezwy byl po prostu tylko nacpany?

1

@Encore U mnie March jest do spolki z Grossem w pomocy. Ale jeszcze pomysle, czy Grossa nie wymienic.

0

@kamiVeB A czytales posty powyzej?

3

@LM10GOAT Haha swietne!

0

@Emhyr Ze spokojem wskoczy, 20 lat w męskim tenisie to stosunkowo niedużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?