JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97 Nie wyciagajcie go!
3
@FanBarcy22 i jeszcze 200 mln.
Plus kominek zeby miec gdzie palic tym drewnem.
1
@LM10GOAT Ja zartowalem oczywiscie, mam nadzieje ze Raków da rade :)
1
@PatriBarca Tez uwazam, ze Karabach na luzie wygra z Limassolem/Bate.
1
@GeneralXavi Becks pewnie zapomnial telefonu z auta.
1
@escarabajo Dzieki :)
0
@escarabajo Ktore w tabeli jest Athletico-PR?
1
@fcbarcafan19 Szkoda, ze nie wzbudzil o glowe.
6
@Janas11224 Ach te agresywne buldogi francuskie skaczace ludziom do gardel i przegryzajace aorte.
3
@ChampionLW Czyli dżesiki.
3
@ranger3120 Jeden z lepszych w historii.
4
@SteuerFreiMoney Kozak niesamowity byl...
1
@escarabajo Czyli typowo bałkański charakter.
0
@escarabajo Mitro do Arabii?
8
@mateusz33 Nie wiem, ale ja nie krytykuję tych, którzy z różnych powodów nie chcą walczyć.
38
@mateusz33 A ja jestem ciekaw ilu z tych hejterów krytykujących Zinchenkę samemu chwyciłaby za broń gdyby była taka potrzeba.
0
@arsenallondyn0 Top!
2
@Wojcio Erdogan to jest mistrz balansowania na linie - ma dobre stosunki praktycznie ze wszystkimi mocarstwami tego świata.
2
@michal26 Zapraszam do dyskusji @Ojciec5tkidzieci - moim zdaniem bliżej mu było do socjalisty - auto dla ludu, nastawienie na dużą dzietność, itp.
1
@arsenallondyn0 Bergkamp!!! Choć to bardziej takie 9.5.
0
@RichardWinters Klasyk, ale dawno tego nikt nie wrzucal :)
1
@takisobiektos Balkanska krew robi swoje ;)
1
@takisobiektos Tez wlasnie go obserwuje i ciekawie sie zapowiada.
6
Alex Michelsen, 18-latek 190. w rankingu zaraz odprawi zajmujacego 59. miejsce McDonalda i awansuje do 1/2 finalu w Newport.
Szykuje sie kolejny ciekawy mlody zawodnik.
@mekston @adi7adi8 @budel17 @Colon @Encore i inni
Wczesniej odprawil z kwitkiem Cressy'ego - wiadomo w jakiej ten jest formie, ale i tak dobry wynik jak na tak mlodego zawodnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@fotohobby Moze ten trzezwy byl po prostu tylko nacpany?
1
@Encore U mnie March jest do spolki z Grossem w pomocy. Ale jeszcze pomysle, czy Grossa nie wymienic.
0
@kamiVeB A czytales posty powyzej?
3
@LM10GOAT Haha swietne!
0
@Emhyr Ze spokojem wskoczy, 20 lat w męskim tenisie to stosunkowo niedużo.