1

@LS Dzięki, kupuję!

0

3

@Rust_Cohle Ale to nie porno.

1

@wasacz Dokladnie tak.

0

@Barca1922 To tez, ale z klima trzeba uwazac, bo mozna napsuc zdrowia kiedy sie nieumiejetnie uzywa.

1

@wasacz * nie wyściubię

Polecam basen, jeziorko, cień i duzo napojów

4

@tbas Zginal nie ten co powinien...

0

@gumaz W jeziorku

0

@FcPortoFan1999 zupelnie inny styl gry - Alcaraz jest duzo bardziej ofensywnie grajacym zawodnikiem niz Djokovic.

0

Co za pilka teraz!

0

@Sysia11 Na pewno mozna powiedziec, ze Alcaraz jest bardziej wszechstronny.

0

@Colon Ciezko powiedziec, w pierwszym secie wszystko wchodzilo praktycznie. Konczace z forehandu po linii i po crossie, pare wolejów tez.

I ostatnio tez czesciej gram odwrotne forehandy do forehandu przeciwnika bo malo kto sie tego spodziewa zazwyczaj.

2

@Sysia11 Moim zdaniem tak, bo 20-letni Nadal nie mial backhandu ani woleja.

Aczkolwiek nie musi sie to przelozyc na liczbe zdobytych szlemow.

0

@Encore Troche jak Djokovic z Sinnerem.

0

Medvedev jest za wolny na szybkosc dla Alcaraza.

0

@Kengo Must have to na pewno Haaland :) A co do reszty to sie okaze. Na razie wszystko ukladane pod terminarz.

10

@kynio302 Ech ten Dodi.

0

@Colon Dokladnie, chociaz juz dawno tak nie mialem.

1

@Medium Jeszcze Wawrinka.

0

@Colon Dzisiaj tez gralem: pierwszy set bez problemu 6:1, w drugim prowadzenie 3:1, zaczalem wstrzymywac reke i musialem potem gonic z 3:5.

3

@Medium Prawda jest taka, ze nie ma zbyt wielu mocnych zawodnikow w tourze teraz.

1

@Colon Mial tyle szans i nic nie wykorzystal. Psycha do poprawy.

0

Tak sobie mozna grac przeciwko Hurkaczowi, ale nie Djokoviciowi.

0

@mekston A w co on nie lubi? ;)

0

Lepszych szans Sinner juz nie bedzie mial...

1

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie Roger. Technicznie dla mnie najlepszy zawodnik w historii dyscypliny.

2

Ale wrocil Sinner, nie spodziewalem sie.

1

Nie da sie wygrac z Djokoviciem popelniajac tyle niewymuszonych bledow.

Fatalny mecz Sinnera jak na razie.

1

@Rust_Cohle To spoko. Ja place 110 z broda, ale mam 1,5 godziny chilloutu i chodze raz na 3 miesiace.

0

@Rust_Cohle Ile placisz za barbera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?