JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS Dzięki, kupuję!
0
@Deviler @jeyx77x
3
@Rust_Cohle Ale to nie porno.
1
@wasacz Dokladnie tak.
0
@Barca1922 To tez, ale z klima trzeba uwazac, bo mozna napsuc zdrowia kiedy sie nieumiejetnie uzywa.
1
@wasacz * nie wyściubię
Polecam basen, jeziorko, cień i duzo napojów
4
@tbas Zginal nie ten co powinien...
0
@gumaz W jeziorku
0
@FcPortoFan1999 zupelnie inny styl gry - Alcaraz jest duzo bardziej ofensywnie grajacym zawodnikiem niz Djokovic.
0
Co za pilka teraz!
0
@Sysia11 Na pewno mozna powiedziec, ze Alcaraz jest bardziej wszechstronny.
0
@Colon Ciezko powiedziec, w pierwszym secie wszystko wchodzilo praktycznie. Konczace z forehandu po linii i po crossie, pare wolejów tez.
I ostatnio tez czesciej gram odwrotne forehandy do forehandu przeciwnika bo malo kto sie tego spodziewa zazwyczaj.
2
@Sysia11 Moim zdaniem tak, bo 20-letni Nadal nie mial backhandu ani woleja.
Aczkolwiek nie musi sie to przelozyc na liczbe zdobytych szlemow.
0
@Encore Troche jak Djokovic z Sinnerem.
0
Medvedev jest za wolny na szybkosc dla Alcaraza.
0
@Kengo Must have to na pewno Haaland :) A co do reszty to sie okaze. Na razie wszystko ukladane pod terminarz.
10
@kynio302 Ech ten Dodi.
0
@Colon Dokladnie, chociaz juz dawno tak nie mialem.
1
@Medium Jeszcze Wawrinka.
0
@Colon Dzisiaj tez gralem: pierwszy set bez problemu 6:1, w drugim prowadzenie 3:1, zaczalem wstrzymywac reke i musialem potem gonic z 3:5.
3
@Medium Prawda jest taka, ze nie ma zbyt wielu mocnych zawodnikow w tourze teraz.
1
@Colon Mial tyle szans i nic nie wykorzystal. Psycha do poprawy.
0
Tak sobie mozna grac przeciwko Hurkaczowi, ale nie Djokoviciowi.
0
@mekston A w co on nie lubi? ;)
0
Lepszych szans Sinner juz nie bedzie mial...
1
@MesQueUnClub96 Zdecydowanie Roger. Technicznie dla mnie najlepszy zawodnik w historii dyscypliny.
2
Ale wrocil Sinner, nie spodziewalem sie.
1
Nie da sie wygrac z Djokoviciem popelniajac tyle niewymuszonych bledow.
Fatalny mecz Sinnera jak na razie.
1
@Rust_Cohle To spoko. Ja place 110 z broda, ale mam 1,5 godziny chilloutu i chodze raz na 3 miesiace.
0
@Rust_Cohle Ile placisz za barbera?