0

@Emhyr Podobny do Hleba.

1

@Zoker Oczywiscie, ze Aubameyang.

3

@don'T.R.I.P.e
Topowy obronca ligi
Lewonozny
Moze zagrac rowniez na lewej obronie
Doswiadczony

Moim zdaniem dobre wzmocnienie w kontekscie wielu absencji naszych obroncow w poprzednim sezonie.

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz az takim randomem nie jest.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiscie kciuki za Musettiego.

1

@Kidd Kurcze, dlugo nie moglem sobie przypomniec tego tego tytulu, dzieki!

2

@Ghostface Potwierdzam i rekomenduje.

1

@Kidd Co z synem jezdzil ciezarowka?

2

Dokładnie, 7/10 to mniejsze lub wieksze flopy.

1

@TheNekro94

Depeche Mode - Behind the Wheel
Dire Straits - Sultains of Swing
Dire Straits - Once Upon a Time in the West
Billy Idol - Rebel Yell
Aerosmith - Janie's Got a Gun
Aerosmith - Love in an Elevator
Aerosmith - Rag Doll
Bill Squire - Stroke

1

@matirix20 Ja bym z niego zrobil bramkarza w klubie.

2

@Marcelinho99 Jakiego 35-letniego pilkarza, bo nie zauwazylem zebysmy w tym okienku takiego sprowadzili.

Przy okazji, sprawdz sobie srednia wieku Barcelony z ubieglego sezonu.

0

@BordowyPtak Dokladnie, Barcelona to obecnie dom starcow, a Pedri, Gavi, Fati, Balde i Araujo są w nim pracownikami opieki spolecznej.

2

@Dironixu Osobiscie tez nie jestem fanem polskiego morza, ale w zeszlym roku znalazlem swietne miejsce w malej miejscowosci, ktore jest idealnie dostosowane do dzieci, a pod koniec sierpnia nie ma tam dzikich tlumow i jak na polskie warunki ceny sa do zaakceptowania.

1

@Jakchcesz No właśnie spodziewałem się czegoś lepszego po recenzjach na la Rambli. Te dialogi są sztucznie przyziemne jak dla mnie. Dużo bardziej mi się Wataha podobała. Zobaczymy jak będzie z trzecim odcinkiem.

2

@MesQueUnClub_87 @tristan87 @IronSanHybrid - dobra Panowie, dam temu szansę jak rekomendujecie.

1

Zabrałem się za "Ślepnąc od świateł", ale obejrzałem półtora odcinka i jakoś ciężko to się ogląda... Mdłe dialogi, kolejne sceny jak z różnych filmów... Czy dalej to się rozkręci?

0

@wasacz Ok, to troche inna sytuacja, ale i tak na trawie o poslizg latwo.

0

@wasacz Jest po deszczu wiec niedziwne ze sie poslizgnela.

1

@cchesterr43 Klasyk

2

Zaczeli grac na Wimbledonie.

7

@MesQueUnClub96 Kazdy zadaje sobie to samo pytanie czytajac Twoje wpisy.

4

@Survier Caly program wyborczy PO sprowadza sie do osmiu gwiazdek, mam nadzieje ze pomoglem.

0

@Szklaner

Nie, jesli to rzeczywiscie prowokacja to powinien wylapac bana zgodnie z regulaminem strony.

2

@fart Byleby mi róż nie połamało...

0

@Tom0VeB Potwierdzam

3

@tbas A wiec te sznurki na glowie sluza do szybkiego spacyfikowania delikwenta.

Swoja droga tak sobie wyobrazam szatana.

2

@Tomo1989 Albo powinny byc swiatla.

3

@Szklaner Co Ty w ogole porownujesz? Mnie nie dziwi wcale, ze przedstawienie wizerunku godla z orlem w teczowych kolorach moze kogos obrazac, a Ty z jakimis wlosami wyjezdzasz...

A kuzyn Twojego kolegi mogl jej odopowiedziec, ze Jezus tez nosil dlugie wlosy i by zatkalo kakao :)

1

@Striker Oj tam, pewnie tylko sprawdzala na Stravie ile kalorii spalila.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?