JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Podobny do Hleba.
1
@Zoker Oczywiscie, ze Aubameyang.
3
@don'T.R.I.P.e
Topowy obronca ligi
Lewonozny
Moze zagrac rowniez na lewej obronie
Doswiadczony
Moim zdaniem dobre wzmocnienie w kontekscie wielu absencji naszych obroncow w poprzednim sezonie.
1
@MesQueUnClub96 Hurkacz az takim randomem nie jest.
0
@MesQueUnClub96 Oczywiscie kciuki za Musettiego.
1
@Kidd Kurcze, dlugo nie moglem sobie przypomniec tego tego tytulu, dzieki!
2
@Ghostface Potwierdzam i rekomenduje.
1
@Kidd Co z synem jezdzil ciezarowka?
2
Dokładnie, 7/10 to mniejsze lub wieksze flopy.
1
@TheNekro94
Depeche Mode - Behind the Wheel
Dire Straits - Sultains of Swing
Dire Straits - Once Upon a Time in the West
Billy Idol - Rebel Yell
Aerosmith - Janie's Got a Gun
Aerosmith - Love in an Elevator
Aerosmith - Rag Doll
Bill Squire - Stroke
1
@matirix20 Ja bym z niego zrobil bramkarza w klubie.
2
@Marcelinho99 Jakiego 35-letniego pilkarza, bo nie zauwazylem zebysmy w tym okienku takiego sprowadzili.
Przy okazji, sprawdz sobie srednia wieku Barcelony z ubieglego sezonu.
0
@BordowyPtak Dokladnie, Barcelona to obecnie dom starcow, a Pedri, Gavi, Fati, Balde i Araujo są w nim pracownikami opieki spolecznej.
2
@Dironixu Osobiscie tez nie jestem fanem polskiego morza, ale w zeszlym roku znalazlem swietne miejsce w malej miejscowosci, ktore jest idealnie dostosowane do dzieci, a pod koniec sierpnia nie ma tam dzikich tlumow i jak na polskie warunki ceny sa do zaakceptowania.
1
@Jakchcesz No właśnie spodziewałem się czegoś lepszego po recenzjach na la Rambli. Te dialogi są sztucznie przyziemne jak dla mnie. Dużo bardziej mi się Wataha podobała. Zobaczymy jak będzie z trzecim odcinkiem.
2
@MesQueUnClub_87 @tristan87 @IronSanHybrid - dobra Panowie, dam temu szansę jak rekomendujecie.
1
Zabrałem się za "Ślepnąc od świateł", ale obejrzałem półtora odcinka i jakoś ciężko to się ogląda... Mdłe dialogi, kolejne sceny jak z różnych filmów... Czy dalej to się rozkręci?
0
@wasacz Ok, to troche inna sytuacja, ale i tak na trawie o poslizg latwo.
0
@wasacz Jest po deszczu wiec niedziwne ze sie poslizgnela.
1
@cchesterr43 Klasyk
2
Zaczeli grac na Wimbledonie.
7
@MesQueUnClub96 Kazdy zadaje sobie to samo pytanie czytajac Twoje wpisy.
4
@Survier Caly program wyborczy PO sprowadza sie do osmiu gwiazdek, mam nadzieje ze pomoglem.
0
@Szklaner
Nie, jesli to rzeczywiscie prowokacja to powinien wylapac bana zgodnie z regulaminem strony.
2
@fart Byleby mi róż nie połamało...
0
@Tom0VeB Potwierdzam
3
@tbas A wiec te sznurki na glowie sluza do szybkiego spacyfikowania delikwenta.
Swoja droga tak sobie wyobrazam szatana.
2
@Tomo1989 Albo powinny byc swiatla.
3
@Szklaner Co Ty w ogole porownujesz? Mnie nie dziwi wcale, ze przedstawienie wizerunku godla z orlem w teczowych kolorach moze kogos obrazac, a Ty z jakimis wlosami wyjezdzasz...
A kuzyn Twojego kolegi mogl jej odopowiedziec, ze Jezus tez nosil dlugie wlosy i by zatkalo kakao :)
1
@Striker Oj tam, pewnie tylko sprawdzala na Stravie ile kalorii spalila.