JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 Dla mnie z sentymentu Mission Impossible 1 i kultowa scena z zawisnieciem na linie przy wykradaniu danych :)
0
@Colon Za Kuertenem nie przepadalem, przez jeczenie, ale backhand po linii mial kapitalny. No i jak na swoje warunki fizyczne kapitalnie odnajdywal sie na ziemi.
2
@Don-Corleone Szaboszalai w Liverpoolu to może być ciekawe wzmocnienie.
0
@Colon Szkoda kurde, że go tak kontuzje zniszczyły...
2
@DLFCB Jak to mawial klasyk: w punkt.
13
@tbas Selekcja naturalna.
5
@MessiForeverTheBest Moim zdaniem o przyjeciu na studia powinny decydowac wyniki w nauce, a nie kolor skory, ale co ja tam moge wiedziec skoro jestem niewolnikiem ideologii liberalnej.
0
@MessiForeverTheBest Teraz juz jest :)
1
@Derean
Metapod uses harden
Metapod defence greatly rose
0
@hayek A to musze poszukac
0
Czy jesli nigdy nie bylem na domowym meczu Barcelony, ale za to bylem na meczu wyjazdowym to moge zabierac glos w sprawach transferowych, czy nie?
3
@MesQueUnClub96 Akurat w regionach alpejskich moglbym mieszkac.
1
@MesQueUnClub96 Albo Brown z Nadalem 2015.
1
@FcPortoFan1999 Ja akurat Wimbledon lubie najbardziej, bo jeszcze poki co zachowana tam jest kultura i tradycja.
0
Hitchcock by sie nie powstydzil tych naglych zwrotów akcji z Brozoviciem.
4
@Medium Kurcze, ale dobrze w tej Francji maja - skoro dostawy do Lidla robia takimi wypasionymi furami to musi im sie powodzic.
1
@takisobiektos @AllBundy Racja, ale po pierwsze odszedl juz dawno temu, a po drugie jest zwyczajnie za slaby zeby grac w takim klubie.
Edytowalem glowny wpis.
5
Nie moge tego pojac,ze zamiast skorzystac z Nico to wolimy siegac bo szrot w postaci Romeu.
Pewnie to nie jest ta sama pozycja 1:1, ale juz wole dac szanse mlodszemu z naszych wychowankow niz brac Romeu, ktory znajac zycie bedzie sie kisil w klubie i nie bedzie chcial odejsc.
0
@arasz1819 Nie pamietam o co tam poszlo, ale chyba jakis watek milosny byl w tle.
0
@arasz1819 Jedna dziewczyna usunela konto tutaj bo tak po niej cisneli. To chyba Neysi byla.
0
@ToWinaSedziego Teczowe gumisie kiedys tu byly, jakies 8 lat temu. Korbel i spolka.
4
@Kinginiesta Najgorsze zło tego swiata... Zona tez mi tak czasem robi...
0
@Colon Pamiętam ten półwolej Delpo... Z dwóch rąk i jeszcze z wsteczną rotacją, mistrzostwo.
1
@AFA90 Piles, nie pisz. Nie piles, napij sie.
1
@IronSanHybrid Masakra
0
@Criss18Barca Wariat Pogba, ktory wiekszosc czasu spedza w szpitalu, jest tylko rok mlodszy od Brozo i jedyne w czym trzyma forme to wymyslne fryzurki.
9
@MesQueUnClub96 Jestes chyba ostatnia osoba, ktora powinna zabierac glos w sprawie spamowania.
3
@Antimadridista_WR Bo juz malpiego rozumu dostawal.
2
@Antimadridista_WR Wszystko sie sklada w logiczna calosc.
5
@Kluivert_P O, Dodiego przyjeli. Nie wiedzialem, ze on ma zaciecie do takich tematów.