4

@MesQueUnClub_87 Dla mnie z sentymentu Mission Impossible 1 i kultowa scena z zawisnieciem na linie przy wykradaniu danych :)

0

@Colon Za Kuertenem nie przepadalem, przez jeczenie, ale backhand po linii mial kapitalny. No i jak na swoje warunki fizyczne kapitalnie odnajdywal sie na ziemi.

2

@Don-Corleone Szaboszalai w Liverpoolu to może być ciekawe wzmocnienie.

0

@Colon Szkoda kurde, że go tak kontuzje zniszczyły...

2

@DLFCB Jak to mawial klasyk: w punkt.

13

@tbas Selekcja naturalna.

5

@MessiForeverTheBest Moim zdaniem o przyjeciu na studia powinny decydowac wyniki w nauce, a nie kolor skory, ale co ja tam moge wiedziec skoro jestem niewolnikiem ideologii liberalnej.

0

@MessiForeverTheBest Teraz juz jest :)

1

@Derean

Metapod uses harden
Metapod defence greatly rose

0

@hayek A to musze poszukac

0

Czy jesli nigdy nie bylem na domowym meczu Barcelony, ale za to bylem na meczu wyjazdowym to moge zabierac glos w sprawach transferowych, czy nie?

3

@MesQueUnClub96 Akurat w regionach alpejskich moglbym mieszkac.

1

@MesQueUnClub96 Albo Brown z Nadalem 2015.

1

@FcPortoFan1999 Ja akurat Wimbledon lubie najbardziej, bo jeszcze poki co zachowana tam jest kultura i tradycja.

0

Hitchcock by sie nie powstydzil tych naglych zwrotów akcji z Brozoviciem.

4

@Medium Kurcze, ale dobrze w tej Francji maja - skoro dostawy do Lidla robia takimi wypasionymi furami to musi im sie powodzic.

1

@takisobiektos @AllBundy Racja, ale po pierwsze odszedl juz dawno temu, a po drugie jest zwyczajnie za slaby zeby grac w takim klubie.

Edytowalem glowny wpis.

5

Nie moge tego pojac,ze zamiast skorzystac z Nico to wolimy siegac bo szrot w postaci Romeu.

Pewnie to nie jest ta sama pozycja 1:1, ale juz wole dac szanse mlodszemu z naszych wychowankow niz brac Romeu, ktory znajac zycie bedzie sie kisil w klubie i nie bedzie chcial odejsc.

0

@arasz1819 Nie pamietam o co tam poszlo, ale chyba jakis watek milosny byl w tle.

0

@arasz1819 Jedna dziewczyna usunela konto tutaj bo tak po niej cisneli. To chyba Neysi byla.

0

@ToWinaSedziego Teczowe gumisie kiedys tu byly, jakies 8 lat temu. Korbel i spolka.

4

@Kinginiesta Najgorsze zło tego swiata... Zona tez mi tak czasem robi...

0

@Colon Pamiętam ten półwolej Delpo... Z dwóch rąk i jeszcze z wsteczną rotacją, mistrzostwo.

1

@AFA90 Piles, nie pisz. Nie piles, napij sie.

1

@IronSanHybrid Masakra

0

@Criss18Barca Wariat Pogba, ktory wiekszosc czasu spedza w szpitalu, jest tylko rok mlodszy od Brozo i jedyne w czym trzyma forme to wymyslne fryzurki.

9

@MesQueUnClub96 Jestes chyba ostatnia osoba, ktora powinna zabierac glos w sprawie spamowania.

3

@Antimadridista_WR Bo juz malpiego rozumu dostawal.

2

@Antimadridista_WR Wszystko sie sklada w logiczna calosc.

5

@Kluivert_P O, Dodiego przyjeli. Nie wiedzialem, ze on ma zaciecie do takich tematów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?