JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 Ciagle to ma - D10s z Miami.
0
@BorzyKrzys Escandalo!
0
@MesQueUnClub_87 No wlasnie, dlatego uwazam, ze to nie jest jakies znaczace poluzowanie, bo jaracze i tak w dalszym ciagu zaopatruja sie z wlasnych zrodel
0
@MesQueUnClub_87 A uwazasz, ze zwykli przecietni jaracze korzystaja z tego przywileju?
1
@SenseiFCB Uwazam, ze zadna liczaca sie partia nie wprowadzi jeszcze depenalizacji z tego wzgledu, ze popiera to stosunkowo niewielki jeszcze elektorat.
Przypuszczam, ze jeszcze z 5-10 lat przyjdzie nam poczekac na jakies poluzowanie w tym temacie.
0
@Rust_Cohle Ależ to było wejscie.
0
@Colon swoją drogą podobny do Cruyffa wtedy był.
5
@malicinho Dopóki takie żarty mają miejsce między bliskimi to ok, ale zauważyłem, że te żarty o kobietach już jakiś czas temu poszły o wiele dalej.
2
@malicinho Obrazic moze nie, ale sam fakt takich slabych stereotypowych zartow jest dla mnie nie do przyjecia.
16
@Bykunn Mnie bardziej zastanawia, czy podobnymi tekstami rzucaja w towarzystwie kobiet, czy wtedy juz nie sa tacy bohaterscy jak na anonimowym forum.
Ja osobiscie mam za duzo szacunku do swojej zony zeby walic teksty w stylu "jedyne w czym sa lepsze to w myciu garow".
1
@DonCarletto Za przystojny.
0
@DIPENSE I to na wage.
24
@VegetaPolska Pewnie woźna.
4
@VegetaPolska Ty lubisz takie bad girls, startuj.
(tylko pamietaj zeby nie byc na dole)
4
@Culer_1906 Wiecej szrotu, kibice wytrzymaja.
0
@Kapiczek So naprawde niezle, ale bylyby lepsze gdyby logo i znaczek byly zolte.
3
@macio_944 Jagniecine wole zdecyowanie bardziej w wydaniu greckim.
A angielskie sniadania sa dla mnie za tluste.
2
@Kgorecki2500 Co takiego lubisz w brytyjskiej kuchni? Przeciez to jedna z najgorszych kuchni na swiecie zarowno pod wzgledem smakowym jak i zdrowotnym.
Ja najbardziej lubie kuchnie grecka, wloska, meksykanska i azjatycka (in that order).
0
@FcPortoFan1999 O'Connell to weźmie. na pewno zagram jakis over.
0
@Encore A moze Lukaku do Interu?
1
@GeneralXavi Jak jest ciekawy to jem w trakcie.
Jak gram to staram sie jesc tak do godziny przed meczem.
3
@ToWinaSedziego Tez bym chcial zeby w internecie wszyscy zwracali sie do siebie z szacunkiem, ale wiara w to ze cos takiego jest mozliwe graniczy z naiwnoscia.
23
@macio_944 Wielka klasa pana Ćwiąkały w tym filmiku.
A po tamte zero powinna przyjechac smieciarka z kursem prosto na wysypisko.
0
@dampol To, ze im wiecej ruskich zginie na Ukrainie tym szybciej doczekamy konca wojny.
1
Pieknie Watanauki! :) Oby w kolejnym secie bylo rownie latwo.
1
@KamQiX Z tego co kojarze to byl fejk - @Colon @mekston potwierdzacie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szpenser Nie widzialem innego takiego fenomenu, ktory mialby jednoczesnie kapitalna technike, drybling, wykonczenie, sile, szybkosc, a przy tym byl tak wysoki i mocno zbudowany.
0
@Colon Pogodowo nie najlepiej, ale chociaz udalo sie wybrac do Doliny 5 Stawów.
0
@Colon Z tatrzansko-bukowinskiej wracają wycieczki.