5

@macio_944 Ciagle to ma - D10s z Miami.

0

@BorzyKrzys Escandalo!

0

@MesQueUnClub_87 No wlasnie, dlatego uwazam, ze to nie jest jakies znaczace poluzowanie, bo jaracze i tak w dalszym ciagu zaopatruja sie z wlasnych zrodel

0

@MesQueUnClub_87 A uwazasz, ze zwykli przecietni jaracze korzystaja z tego przywileju?

1

@SenseiFCB Uwazam, ze zadna liczaca sie partia nie wprowadzi jeszcze depenalizacji z tego wzgledu, ze popiera to stosunkowo niewielki jeszcze elektorat.

Przypuszczam, ze jeszcze z 5-10 lat przyjdzie nam poczekac na jakies poluzowanie w tym temacie.

0

@Rust_Cohle Ależ to było wejscie.

0

@Colon swoją drogą podobny do Cruyffa wtedy był.

5

@malicinho Dopóki takie żarty mają miejsce między bliskimi to ok, ale zauważyłem, że te żarty o kobietach już jakiś czas temu poszły o wiele dalej.

2

@malicinho Obrazic moze nie, ale sam fakt takich slabych stereotypowych zartow jest dla mnie nie do przyjecia.

16

@Bykunn Mnie bardziej zastanawia, czy podobnymi tekstami rzucaja w towarzystwie kobiet, czy wtedy juz nie sa tacy bohaterscy jak na anonimowym forum.

Ja osobiscie mam za duzo szacunku do swojej zony zeby walic teksty w stylu "jedyne w czym sa lepsze to w myciu garow".

1

@DonCarletto Za przystojny.

0

@DIPENSE I to na wage.

24

@VegetaPolska Pewnie woźna.

4

@VegetaPolska Ty lubisz takie bad girls, startuj.

(tylko pamietaj zeby nie byc na dole)

4

@Culer_1906 Wiecej szrotu, kibice wytrzymaja.

0

@Kapiczek So naprawde niezle, ale bylyby lepsze gdyby logo i znaczek byly zolte.

3

@macio_944 Jagniecine wole zdecyowanie bardziej w wydaniu greckim.

A angielskie sniadania sa dla mnie za tluste.

2

@Kgorecki2500 Co takiego lubisz w brytyjskiej kuchni? Przeciez to jedna z najgorszych kuchni na swiecie zarowno pod wzgledem smakowym jak i zdrowotnym.

Ja najbardziej lubie kuchnie grecka, wloska, meksykanska i azjatycka (in that order).

0

@FcPortoFan1999 O'Connell to weźmie. na pewno zagram jakis over.

0

@Encore A moze Lukaku do Interu?

1

@GeneralXavi Jak jest ciekawy to jem w trakcie.

Jak gram to staram sie jesc tak do godziny przed meczem.

3

@ToWinaSedziego Tez bym chcial zeby w internecie wszyscy zwracali sie do siebie z szacunkiem, ale wiara w to ze cos takiego jest mozliwe graniczy z naiwnoscia.

23

@macio_944 Wielka klasa pana Ćwiąkały w tym filmiku.

A po tamte zero powinna przyjechac smieciarka z kursem prosto na wysypisko.

0

@dampol To, ze im wiecej ruskich zginie na Ukrainie tym szybciej doczekamy konca wojny.

1

Pieknie Watanauki! :) Oby w kolejnym secie bylo rownie latwo.

1

@KamQiX Z tego co kojarze to byl fejk - @Colon @mekston potwierdzacie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szpenser Nie widzialem innego takiego fenomenu, ktory mialby jednoczesnie kapitalna technike, drybling, wykonczenie, sile, szybkosc, a przy tym byl tak wysoki i mocno zbudowany.

0

@Colon Pogodowo nie najlepiej, ale chociaz udalo sie wybrac do Doliny 5 Stawów.

0

@Colon Z tatrzansko-bukowinskiej wracają wycieczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?