JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To oznacza, ze trzeba poczekac na oficjalny komunikat La Ligi.
1
@RosjaninBut To jest tak zenujace, ze musialem wstac i to rozchodzic.
0
@Kessie A masz gdzies ostateczne wyniki pod reka? :)
0
@AlwaysBlaugrana Alonso na pewno zostanie, bo jest w stanie obskoczyc dwie pozycje w obronie. Co do reszty to wydaje mi sie, ze jeden z dwojki Ferran-Fati jednak zostanie.
0
Kto wygral lige typerow Premier League? ;)
0
@partymaker A nie FIladelfia?
0
@KRISU77 Moze jakies wibracje albo wstrzasy? Jezdza gdzies w poblizu pociagi?
2
@insp1re Nadmien tez ile asyst maja obydwaj.
0
@Nazio87 Poznałeś jakieś fajne Neapolitanki?
0
@mekston Co to za limity toru?
0
@Popitek12 Pozyjemy zobaczymy.
0
@Eto'o9 R10 Tylko, ze jeszcze przydalby sie ktos sensowny na lewe skrzydlo...
21
@krol211 kwintesencja programu PO.
0
@Gronek Kaczynski az tak nie bredzi jak Bolek.
6
@DonMatteo901 Tusk powinien go zamknac w szafie i szczelnie te szafe zamknac :)
0
Mam nadzieje, ze kogokolwiek teraz Real bedzie chcial sprowadzic w miejsce Algierczyka to dostana totalnie zaporowa cene.
8
@Medium Ale by wjechala taka koszulka z Davidem Silva...
0
@Trojanek23 Cruyff wyprzedzal swoja epoke na tyle, ze ze swoja wizja gry i technika spokojnie bylby jednym z czolowych pilkarzy obecnych czasow.
11
@Benz A ja wiem - $$$
6
@Kessie Pieknie sie starzeje Hulk.
1
@Danny Gaucho Takie faux pas z Twojej strony, wstyd...
1
@Colon To samo mi wyszło.
1
@jacobFCB
1. KoRn
2. Metallica zdecydowanie
3. Limp Bizkit zdecydowanie
4. BS zdecydowanie
5. Nie przepadam za żadnym
6. Alice in Chains
7. Vai
4
@vangoor Po LK chyba.
6
@hayek Pieknie zaoral :)
1
@michal26 Brak slow by to wszystko opisac szczerze mowiac, ale prawda jest taka, ze lewica na tym straci i wielu ludziom otworza sie oczy.
0
@FcPortoFan1999 Miejmy nadzieje, ze Hiszpan sobie poradzi w żedesiziw.
1
@takisobiektos Oczywiscie zamiast dac +3.5 seta to dalem win Rubleva...
1
@KlonaZepan *napisze lekcewazaco o dzieciach zeby kazdy wiedzial jak bardzo ich nie lubie!!!11*
4
@IronSanHybrid Fajna promka, akurat na dlugi weekend.