JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foro Bardzo trafny komentarz.
15
Alez pieknie sie patrzy na tak zeszmacony Real. Oby w drugiej polowie City utrzymalo koncentracje i najlepiej strzelilo jeszcze bramke albo dwie.
5
BERNARDOOOOOOOOO
10
@Pawel13sz Ktory jest jednym najlepszych zawdodnikow City w tym roku.
0
@Cadafaz Jeszcze tylko Djokovic i mozna bedzie to ogladac.
0
@LS Czyli srednio ma 55 lat.
2
@JohnnyBarca Przyda sie przegonic ten szrot z Liverpoolu tylko ciekawe kogo sciagna w ich miejsce.
1
@P33ck Z kolei dla mnie mistrzowsko zagral Hopkins w filmie Ojciec.
To bylo tak realistycznie zagrane, ze czasem zastanawialem sie czy on naprawde gra.
Takie czucie roli w takim wieku, niesamowite.
0
@AllBundy To zupelnie tak samo jak Alvarez.
1
@P33ck Taktyczny
3
@Batys Mozliwosci przechowywania broni w kryjowkach, w bagazniku auta, itp. Fajnie tez gdyby caly ekwipunek bylo w jakis sposob widac na bohaterze.
1
@adi7adi8 Piekna wymiana, brawo dla Rune!
8
@Kidd Niektorzy lubia sie szmacic.
2
@clyde Żurek domowej roboty na prawdziwym zakwasie z białą, jajkiem, pyrami i chrzanem.
1
@Kidd Piękna to była seria.
0
@Adidasek98 Jaka linia?
18
Zbyt piekne aby bylo prawdziwe.
7
@Foton Po dluzszym czasie i w chlodni zwloki zaczna smierdziec.
0
@Rust_Cohle Ani tirówka.
1
@bartas97 Ja wole Kielecki. Zbojkotowalem Winiary po tym jak Nestle nie wycofalo swojej dzialalnosci w Rosji.
0
@Emhyr Ten z League 1?
3
@kamyk_23 Wiadomo, to byl zart z mojej strony :)
2
@kamyk_23 Takiej adrenaliny sie zachcialo na stare lata? ;)
Gratulacje!
3
@hayek Mysle, ze wystarczyloby przestrzelic kolana.
0
@MOLESTA A ja wciaz uwazam, ze powinnismy z powrotem sciagnac na prawa obrone Semedo, czyli drugiego najlepszego prawego obronce w historii Barcelony.
5
@Matan_Zajcev Bardzo ciekawa analiza, @Danny Gaucho by sie nie powstydzil.
0
@Lionel_Messi10 Taktyczny
2
@Walker uwielbiam go :) Moim zdaniem mocno niedoceniany biorac pod uwage skale talentu i wszechstronnosc.
3
@Rust_Cohle Masakra. Najgorzej, ze oni żerują wlasnie na takich rzeczach, bo wiedza, ze dziecku trudno odmowic.
2
@Rust_Cohle Myslalem, ze synowi z pomocy dla powodzian.