JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Ten Carrasco to tez moim zdaniem przecietny...
0
@Emhyr Neymar ;)
Juz sam nie wiem, czy to by nie byla najlepsza opcja pod warunkiem niewygorowanych zadan kontraktowych.
2
@Kidd Bez solidnego skrzydlowego niewiele zdzialamy, a niestety o przyjsciu takowego cisza na razie.
1
@Rust_Cohle i bardzo dobrze, jednego mniej.
0
@Sulimo Podaję odpowiedź: trociny
1
@mrboom SsangYong Tivoli?
5
@MesQueUnClub96 A kto powiedzial, ze przyjscie Messiego rownaloby sie z odejsciem Lewego?
0
@mindbender84 tez stawiam na Philly.
1
@Rust_Cohle W takim razie goracy.
0
Droga la Ramblo, rozgladam sie za butami gorskimi powiedzmy do 700 zlotych.
Najwazniejsze parametry to bardzo dobra przyczepnosc podeszwy i wodoodpornosc. Dobrze tez gdyby nie byly przesadnie ciezkie.
Czy ktos moglby polecic jakis model?
3
@Rust_Cohle Zależy czy zima, czy lato.
2
@PatrychoO I jeszcze koniecznie musi byc prawdziwa sierść zebry.
0
@MrShakira No w samej lidze Bernardo ma wiecej minut, ale za to statystyki gorsze.
3
@MrShakira Ja nie rozumiem po co ten Bernardo, ktory zalicza powoli zjazd formy i w dodatku gra dosc statycznie.
4
@VandaI Może to będzie bardziej 2+1, przynajmniej na to liczę.
1
@Kluivert_P Myslalem, ze jak CR zrobi siiii to go zegnie w krzyzu.
7
@Cygan BRC "Temat się przycią"
Czy to po cygańsku?
0
@matador Do Barcelony pasuje idealnie - i poda do najblizszego i poklepie po obwodzie.
3
@ranger3120 Pokaz swoje wpisy jak miales 16 lat ;)
0
@LS Taktyczny na pozniej.
0
@LaRoja hahahaha :)
0
@Survier Pracujesz na porodówce?
3
@Comentateiro Naprawde coraz bardziej sie ciesze, ze wynioslem sie z miasta na wieś, bo tutaj takich patologicznych akcji jest duzo mniej.
0
@mateushh Przez ostatnie kilka godzin porodu bylem w pokoju razem z zona i bylem zajety podnoszeniem jej na duchu, wiec na jako taki stres nie bylo za bardzo czasu. Dopiero jak zaczela sie akcja porodowa to wtedy stres wjechal.
4
@DonMatteo901 Zieeew, łamerykanki takie szurikeny na glowie mialy z 20 lat temu.
Zrobilaby taki na dole to moze ktos by sie zainteresowal.
3
@SteuerFreiMoney Trochę jak Pikes Peak - szacunek dla tych kierowców.
1
@masq Niby ma isc do Arsenalu, ale o konkrety trzeba by zapytac najwiekszego wroga kobiet na tej stronie.
Edit: ale nie zapytam, bo ma bana ;)
3
@masq Byloby to powazne wzmocnienie sojuszu, oby nastapilo to jak najszybciej.
6
@barcowy1899 Tak to juz jest z tymi szkolami specjalnymi.
5
Dzisiaj gospodarze to biora.