0

@Aragorn33 Ten Carrasco to tez moim zdaniem przecietny...

0

@Emhyr Neymar ;)

Juz sam nie wiem, czy to by nie byla najlepsza opcja pod warunkiem niewygorowanych zadan kontraktowych.

2

@Kidd Bez solidnego skrzydlowego niewiele zdzialamy, a niestety o przyjsciu takowego cisza na razie.

1

@Rust_Cohle i bardzo dobrze, jednego mniej.

0

@Sulimo Podaję odpowiedź: trociny

1

@mrboom SsangYong Tivoli?

5

@MesQueUnClub96 A kto powiedzial, ze przyjscie Messiego rownaloby sie z odejsciem Lewego?

0

@mindbender84 tez stawiam na Philly.

1

@Rust_Cohle W takim razie goracy.

0

Droga la Ramblo, rozgladam sie za butami gorskimi powiedzmy do 700 zlotych.

Najwazniejsze parametry to bardzo dobra przyczepnosc podeszwy i wodoodpornosc. Dobrze tez gdyby nie byly przesadnie ciezkie.

Czy ktos moglby polecic jakis model?

3

@Rust_Cohle Zależy czy zima, czy lato.

2

@PatrychoO I jeszcze koniecznie musi byc prawdziwa sierść zebry.

0

@MrShakira No w samej lidze Bernardo ma wiecej minut, ale za to statystyki gorsze.

3

@MrShakira Ja nie rozumiem po co ten Bernardo, ktory zalicza powoli zjazd formy i w dodatku gra dosc statycznie.

4

@VandaI Może to będzie bardziej 2+1, przynajmniej na to liczę.

1

@Kluivert_P Myslalem, ze jak CR zrobi siiii to go zegnie w krzyzu.

7

@Cygan BRC "Temat się przycią"

Czy to po cygańsku?

0

@matador Do Barcelony pasuje idealnie - i poda do najblizszego i poklepie po obwodzie.

3

@ranger3120 Pokaz swoje wpisy jak miales 16 lat ;)

0

@LS Taktyczny na pozniej.

0

@LaRoja hahahaha :)

0

@Survier Pracujesz na porodówce?

3

@Comentateiro Naprawde coraz bardziej sie ciesze, ze wynioslem sie z miasta na wieś, bo tutaj takich patologicznych akcji jest duzo mniej.

0

@mateushh Przez ostatnie kilka godzin porodu bylem w pokoju razem z zona i bylem zajety podnoszeniem jej na duchu, wiec na jako taki stres nie bylo za bardzo czasu. Dopiero jak zaczela sie akcja porodowa to wtedy stres wjechal.

4

@DonMatteo901 Zieeew, łamerykanki takie szurikeny na glowie mialy z 20 lat temu.

Zrobilaby taki na dole to moze ktos by sie zainteresowal.

3

@SteuerFreiMoney Trochę jak Pikes Peak - szacunek dla tych kierowców.

1

@masq Niby ma isc do Arsenalu, ale o konkrety trzeba by zapytac najwiekszego wroga kobiet na tej stronie.

Edit: ale nie zapytam, bo ma bana ;)

3

@masq Byloby to powazne wzmocnienie sojuszu, oby nastapilo to jak najszybciej.

6

@barcowy1899 Tak to juz jest z tymi szkolami specjalnymi.

5

Dzisiaj gospodarze to biora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?