1

@ptrx @Cvzx - co za timing z komentarzami o KdB ;)

3

@Gibbon_FCB Jeszcze Leao, Gundogan, Cancelo, Roque i LM nasza!

1

@P33ck Ladnie zakrecil, szkoda Benfici.

0

Czyli derby Mediolanu w polfinale? Bedzie ciekawie.

0

@Fantastyczny Chłopiec Byloby milo, ale pewnie nie.

3

@hayek @macio_944 - Update odnosnie mojego zepsutego lapka: poszedl uklad ladowania i przetwornica napiecia, dysk na szczescie nienaruszony :)

2

@kylian7 kazda nie, tylko te wartosciowe. Pozostalym funduje sie wakacje w Turcji :)

0

@AnnaMarianna Spokojnie, to tylko troll :)

2

@Esteban_ To wiele wyjasnia.

4

@Kessie A to nie Dodi?

5

@Sulimo Może Paweł Jumper?

Jeszcze w sumie Jestem Hardkorem jeśli lubisz starsze produkcje.

3

@kuz Kurde, chcialem to od razu napisac ale zle policzylem kreski hehe :)

Chyba trzeba ograniczyc kreski.

6

@Zoker z sola i gulaszem. Ewentualnie z tzatziki tez dobrze wchodza.

6

@VegetaPolska Ja bym sie profilaktycznie oswiadczyl.

0

@masq Niemieckie. Wez poprawke, ze teraz dopiero poinformowali, a realnie moga juz byc rozlokowane od jakiegos czasu.

1

@P33ck Czy mi sie wydaje, czy kiedys wieksze te premie za maxa byly?

0

@Colon Ile dostanie?

1

@escarabajo Mnie interesuje, dzieki za te serie :)

0

@kylian7 Ja bym ja porobil i zafundowal wyjazd jej chlopakowi.

0

Widze, ze Chelsea nadspodziewanie dobrze sobie radzi - jeszcze nie stracili bramki.

11

@RoberDzik Co ma Napoli do Francji a Milan do Argentyny?

0

@marcin62 Mozesz podrzucic streszczenie, bo ostatnio mam mniej czasu zeby sledzic te fascynujace przygody.

2

@mekston Jakby nie patrzec ona jest inna niz wszystkie.

5

@marcin62 Kucharek juz pewnie zagadal, czy nie pojdzie z nim do oltarza.

4

@Esteban_ Szanse Chelsea oceniam na Ziobro.

5

Post @Rust_Cohle ponizej sklonil mnie do refleksji, czy nazwanie lysego czarnoskorego mezczyzny Afroamerykaninem nie jest rasizmem ze wzgledu na brak wlosow?

0

@Rust_Cohle Moim zdaniem powinien zagrac role Voldemorta.

2

@macio_944 Wlasnie gosc powiedzial, ze to na razie wstepna diagnoza i bedzie sprawdzal dalej czy pozostale podzespoly sa ok. Mam nadzieje, ze dysku nie bedzie trzeba ruszac.

2

@macio_944 Uff, kamien z serca bo nie zdazylem przerzucic zdjec na dysk zewnetrzny.

Teraz koniecznie tez bede musial to wrzucic na jakas chmure.

0

Pytanie do specow od IT: zepsul mi sie laptop, oddalem go do naprawy i wstepna diagnoza brzmi: uszkodzenie plyty glownej. Czy moze sie to wiazac z utrata danych na dysku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?