JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zip Nie, ale wole sobie kupic dwa dobre kraftowe piwa zamiast 4-paku jakiegos szajsu.
0
@takisobiektos Draper łatwo.
5
@Ojciec5tkidzieci Koniecznie musza zagrac Karolak, Szyc i Adamczyk.
6
@Kessie bardzo inteligentne zachowanie tego typka - tacy ludzie wlasnie powinni byc trzymani w klatkach.
1
@IrekPOL https://www.kontenerart.pl/
Zobacz sobie tutaj.
9
@MesQueUnClub96 Zaskakujaco dobrze napisane jak na Ciebie.
Sklanialbym sie ku opcji 3 i 4 - z wielu stron slyszelismy jaki nacisk (zaden) kladzie sie w Barcelonie na przygotowanie fizyczne i golym okiem widac, ze Lewy lekko sflaczal przez co przegrywa wiekszosc pojedynkow z obroncami.
Bardzo mozliwe tez, ze faktycznie odpadniecie z LM i LE mocno wplynelo na morale i motywacje Lewego, przez co jego zaangazowanie w gre spadlo.
Z drugiej strony, taki profesjonalista jak Robert nie powinien sobie pozwolic na takie zachowanie.
10
@Gwyn Mysle, ze nie ma sensu cytowanie komentarzy z forow szpitali psychiatrycznych,
0
@daniel32778 To raczej pokazany jest poziom trudnosci pozostalych meczow, przynajmniej ja to tak interpretuje.
0
@daniel32778
Z ta prawie wygrana liga to bym sie jeszcze nie rozpedzal.
1
@magister97r Taktyczny
1
@MichuPlayPL Mi też ????
26
Nie dziwię się tej małej, że zasnęła. Sam ledwo daję radę oglądać ten paździerz.
Zaskakujące, że najlepiej wygląda chyba Fati.
0
@Colon Jutro przesłucham.
4
@mekston Całkiem dobrze odwzorowane.
6
@Rust_Cohle https://media.tenor.com/Dq0SU_sI4ywAAAAC/michael-jackson.gif
3
@Kgorecki2500 Budzę się
6
@PatrychoO Cholernie mi go brakuje i bardzo go lubiłem. Wzór profesjonalisty.
0
@Kitek1640 Jeszcze nie było północy.
1
@Sau_Ron Ale miałem timing, akurat na la Ramblę wszedłem :)
1
@Sau_Ron
ladder
0
@PatrychoO Eleganckie
0
@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. 1/+2.5
3. x/-2.5
4. x/-2.5
5. 1/-2.5
6. x/+2.5
7. 2/-2.5
8. 2/+2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5
0
@Kengo taktyczny
4
@Kinginiesta nie bede wiedzial co robic ze zbyt duza iloscia pieniedzy, czuje to.
2
@Kessie Cos pieknego.
1
@michal26 Skad pomysl, ze jestem po lewej stronie? :)
2
@Sau_Ron
account
0
@require A to ciekawe w takim razie.
19
@require To bylo pewnie jakies 10 sezonow temu, zapewne wtedy przepisy o rece byly inne niz teraz.
2
@Sulimo koniecznie z chrzanem!