0

@Kinginiesta No wiadomo, ale licze ze efekt koncowy bedzie duzo lepszy :)

2

@macio_944 No wlasnie tez mi sie wydaje, ze jeszcze troche zmian bedzie. Mi sie zwlaszcza podoba zachowanie pilki po kontakcie z murawa (fajnie "ucieka" po kozle).

1

@Kinginiesta @macio_944, co myslisz?

3

@Sau_Ron Soldier

1

@Elvisek A czemu mialbym trafic do sadu? :)

5

@qbuteq 2024 roku

0

@VegetaPolska Do jakiego zerwania?

1

Komentarz usunięty

0

@DonMatteo901 Bardzo slabe zrodlo.

4

@tbas A kiszona kapusta jest zdrowa bo ma duzo witaminy C, same plusy.

0

@Emhyr W sensie, byly to lepsze liczby niz ma teraz.
Mimo wszystko dalbym mu jeszcze szanse.

1

@Emhyr @Gaz Mial 16 goli w 43 meczach we wszystkich rozgrywkach w City, moim zdaniem to sa niezle liczby. Nie jakies wybitne, ale niezle.

Co do Raphinii, ja go nigdy flopem nie nazywalem i cenie go wyzej niz Ferrana.

0

@Emhyr Ale liczby w City mial niezle, w reprezentacji jeszcze lepsze, wiec moim zdaniem potencjal jest.

2

@Emhyr Fati sie stad nie ruszy, a nikt za niego nie da duzych pieniedzy zeby go wypchnac z klubu.

Co do Ferrana to moim zdaniem potencjal ma tylko z jakiegos powodu nie potrafi go urzeczywistnic.

5

@VegetaPolska 2 miesiace temu to byla ponoc ta, ktora miala miec dziecko...

6

@VegetaPolska Ty o kazdej piszesz, ze jest wyjatkowa, wiec daruj juz sobie.

2

@Emhyr No i moim zdaniem ma racje.

0

@Emhyr Przyszedlby za darmo. Moim zdaniem sportowo i marketingowo to bylby dobry ruch.

4

@Elvisek Kurde, a ja mieszkam z dziecmi i zona i widze dzieci codziennie, gdzie popelnilem blad?

6

@JohnB Pewnie mowi "poszłem" "wziąść" i przechodzi na czerwonym świetle.

5

@VegetaPolska oczywiscie, ze istnieje. Moja zona od 20 lat przyjazni sie z facetem, ktorego rowniez ja bardzo lubie. Oczywiscie bez zadnych podtekstow.

Do pewnych spraw trzeba dojrzec.

No i oczywiscie jak juz jej obiles ryj to moze byc ciezko o przyjazn.

5

@draxidox Czyli odpowiadasz pogardą na pogardę? Ma sens.

Ja żadnych wyborców nie obrażam, bo potrafię zachować minimalne standardy kultury w dyskusji.

12

@draxidox To Ty zdążyłeś już się z pogardą wyrazić o dzieciach nazywając je wszystkimi najgorszymi epitetami, obrazić również kobiety w ciąży, więc nie dziw się takiej, a nie innej reakcji na forum.

3



Tak naprawdę zawsze byłem Freddim, a nie Jimem.

1

@zadafcb No dobra, lubię Cię więc przyznam Ci rację :)

2

@zadafcb Bo w filmach i serialach jest scenariusz i fabuła - rzadko się zdarza żeby po 5 minutach było wiadomo co się wydarzy :)

0

@Cochise Rozumiem. Dobrze, że chociaż czasem wpadasz.

0

@zadafcb Takie trochę mało wiarygodne przez to... Z góry ktoś ustala kto ma wygrać.

0

@Cochise Ty lepiej powiedz gdzie byłeś jak Cię nie było?

1

@PatrychoO A to nie jest czasem wyreżyserowane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?