JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta No wiadomo, ale licze ze efekt koncowy bedzie duzo lepszy :)
2
@macio_944 No wlasnie tez mi sie wydaje, ze jeszcze troche zmian bedzie. Mi sie zwlaszcza podoba zachowanie pilki po kontakcie z murawa (fajnie "ucieka" po kozle).
1
@Kinginiesta @macio_944, co myslisz?
3
@Sau_Ron Soldier
1
@Elvisek A czemu mialbym trafic do sadu? :)
5
@qbuteq 2024 roku
0
@VegetaPolska Do jakiego zerwania?
1
Komentarz usunięty
0
@DonMatteo901 Bardzo slabe zrodlo.
4
@tbas A kiszona kapusta jest zdrowa bo ma duzo witaminy C, same plusy.
0
@Emhyr W sensie, byly to lepsze liczby niz ma teraz.
Mimo wszystko dalbym mu jeszcze szanse.
1
@Emhyr @Gaz Mial 16 goli w 43 meczach we wszystkich rozgrywkach w City, moim zdaniem to sa niezle liczby. Nie jakies wybitne, ale niezle.
Co do Raphinii, ja go nigdy flopem nie nazywalem i cenie go wyzej niz Ferrana.
0
@Emhyr Ale liczby w City mial niezle, w reprezentacji jeszcze lepsze, wiec moim zdaniem potencjal jest.
2
@Emhyr Fati sie stad nie ruszy, a nikt za niego nie da duzych pieniedzy zeby go wypchnac z klubu.
Co do Ferrana to moim zdaniem potencjal ma tylko z jakiegos powodu nie potrafi go urzeczywistnic.
5
@VegetaPolska 2 miesiace temu to byla ponoc ta, ktora miala miec dziecko...
6
@VegetaPolska Ty o kazdej piszesz, ze jest wyjatkowa, wiec daruj juz sobie.
2
@Emhyr No i moim zdaniem ma racje.
0
@Emhyr Przyszedlby za darmo. Moim zdaniem sportowo i marketingowo to bylby dobry ruch.
4
@Elvisek Kurde, a ja mieszkam z dziecmi i zona i widze dzieci codziennie, gdzie popelnilem blad?
6
@JohnB Pewnie mowi "poszłem" "wziąść" i przechodzi na czerwonym świetle.
5
@VegetaPolska oczywiscie, ze istnieje. Moja zona od 20 lat przyjazni sie z facetem, ktorego rowniez ja bardzo lubie. Oczywiscie bez zadnych podtekstow.
Do pewnych spraw trzeba dojrzec.
No i oczywiscie jak juz jej obiles ryj to moze byc ciezko o przyjazn.
5
@draxidox Czyli odpowiadasz pogardą na pogardę? Ma sens.
Ja żadnych wyborców nie obrażam, bo potrafię zachować minimalne standardy kultury w dyskusji.
12
@draxidox To Ty zdążyłeś już się z pogardą wyrazić o dzieciach nazywając je wszystkimi najgorszymi epitetami, obrazić również kobiety w ciąży, więc nie dziw się takiej, a nie innej reakcji na forum.
3
Tak naprawdę zawsze byłem Freddim, a nie Jimem.
1
@zadafcb No dobra, lubię Cię więc przyznam Ci rację :)
2
@zadafcb Bo w filmach i serialach jest scenariusz i fabuła - rzadko się zdarza żeby po 5 minutach było wiadomo co się wydarzy :)
0
@Cochise Rozumiem. Dobrze, że chociaż czasem wpadasz.
0
@zadafcb Takie trochę mało wiarygodne przez to... Z góry ktoś ustala kto ma wygrać.
0
@Cochise Ty lepiej powiedz gdzie byłeś jak Cię nie było?
1
@PatrychoO A to nie jest czasem wyreżyserowane?