1

@Bartula Co mi się pierwsze kojarzy z "The Magnificent Moon" to wokal podobny jak w piosenkach 10CC.

0

@Bartula Jasne, dam znać.

1

@Bartula Jeśli chodzi o mnie to psychodela i jazz to moje ulubione gatunki obok classic rocka, więc jak najbardziej podejdzie. Sprawdzam.

0

@Colon Koniecznie!

0

@Colon Winter Tide to naprawdę petarda. W ogóle cała ta Twoja seria ambientowa to było mistrzostwo.

1

@Bartula Jaki ich album najbardziej polecasz to sobie sprawdzę.

1



Genialny ambientowy album, który pokochałem dzięki niezastąpionemu @Colonowi.

Idealny żeby odpłynąć po całym tygodniu nierównej walki ze rzeczywistością.

2

@Colon Aż się spociłem z nerwów.

3

@P33ck Klasyka, jeden z ulubionych filmów.

1

@Comentateiro Czekam z niecierpliwością aż wrócą na Drogę Dębińską to będę mógł obejrzeć jakiś mecz przy okazji grając na kortach Warty.

1

@Kessie

1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. 1/-2.5
4. x/-2.5
5. 2/-2.5
6. x/-2.5
7. 1/+2.5
8. 1/-2.5
9. x/-2.5
10. 2/+2.5

0

@Medium A są tu takie?

0

@Medium

"Klapsa nie mozna dac, bo to zmienia psychike dziecka na cale zycie, ale wychowanie przez dwoch ojcow nie ma zadnego wplywu na psychike " - kto tak twierdzi?

0

@Danny Gaucho Chory!

2

@BorzyKrzys Myslalem, ze chodzi o Bytom.

2

@Danny Gaucho A jestes w stanie sprawdzic, czy Sinisa strzelil wszystkie w jednej polowie i czy byl jedynym ktory to zrobil?

0

@tom9001 Tak, to prawda. I podejrzewam, ze nikt tego doroslego nie uderzyl za to.

2

@Bobo25 W tym przypadku czesc winy lezy tez po stronie rodzicow, ze dali klucze dziecku, ktore widocznie nie jest jeszcze na tyle odpowiedzialne zeby z nimi biegac po podworku.

1

@pioz123 Sprobuj sklep internetowy Pozegnanie z Afryka - moja bardzo ciekawe mieszanki wysokiej jakosci. Moj tata kawosz bardzo je lubi.

4

@michal26 Generalnie dzieci to temat rzeka i niektore akcje z nimi sa rodem z filmow :)

Kiedys mlodszego polozylismy w walizce spac na wakacjach, bo nie mogl zasnac miedzy nami w lozku :)

I spal :)

4

@michal26 Pewnie, ze mialem. I to dwojka na raz. Czasem zwyczajnie nie chca sie uspokoic albo targa nimi tyle roznych uczuc, ze nie wiedza jak je przepracowac.
Zwlaszcza jak sie dzieje cos niespodziewanego, albo czegos sie boja.

Akurat taki przypadek byl jak zona wyszla sie spotkac z przyjaciolkami i ja zostalem z dwojka spiacych chlopakow. W miedzyczasie jeden sie obudzil i zaczal wolac mame, budzac przy tym drugiego i mialem dwoch placzacych chlopakow na raz.

Mlodszego wzialem na rece i zaczalem kolysac. Starszemu w tym samym czasie tlumaczylem, ze mama niedlugo wroci i ze ja jestem z nimi i ze moze sie spokojnie polozyc. Po paru minutach sytuacja byla opanowana :)

Po prostu trzeba miec sposob, i nie mowie to o "bezstresowym wychowaniu" bo u mnie czegos takiego nie ma.

5

@michal26 Geny i temperament nie sa jedynym wyznacznikiem tego jak sie zachowuje dziecko. Po ta sa rodzice zeby ksztaltowac jego charakter.

Jesli dziecko "drze morde" w miejscu publicznym a rodzic nie reague to wcale nie znaczy, ze powinien dac mu klapsa, tylko to znaczy, ze zwyczajnie nie potrafi dziecka w odpowiedni sposob wychowac i byc moze nie rozumie jego potrzeb.

Przyklad: jak widze, ze moje dzieci sa bardzo zmeczone i to nie biore ich do sklepu, bo wiem, ze trudno bedzie ich upilnowac.

Skad w ogole pomysl, ze klaps mialby sklonic dziecko do zaprzestania krzyczenia?
I czego niby mialby nauczyc?

2

@Klaudiaa8 To trzeba dziecku tlumaczyc, ze inne dzieci nie zawsze zachowuja sie w odpowiedni sposob i ze trzeba sie starac zachowywac tak jak ucza mama i tata.

Nie wiem skad pomysl, ze placz dziecka to cos zlego - w ten sposob dziecko pokazuje, ze po prostu nie radzi sobie z emocjami i to jest zupelnie naturalne.

Jesli zas dziecko pozwala sobie na zbyt wiele to widocznie gdzies popelniony zostal blad, bo nic nie dzieje sie bez przyczyny,

2

@Klaudiaa8 Dziecko nie jest grzeczne samo z siebie tylko jest to wynik jego wychowania. Jezeli rodzic od najmlodszych lat w odpowiedni sposob wychowuje dziecko to nie bedzie ono wchodzilo nikomu na glowe.

1

@Medium W140, tak.

1

@Rastafarnianin Prosze o oznaczanie :)

1

@michal26 "Z większością dzieci nie ma co nawet rozmawiać, bo i o czym?"

Tutaj sie absolutnie nie zgodze. Nawet z moimi niespelna 3 i 4 letnimi synami mozna porozmawiac na wiele tematow. Wszystko zalezy od nas samych jak poprowadzimy rozmowe.

2

@Foro No ja tez nie jestem fanem politycznych dyskusji, ale akurat ta, pod ktora teraz piszemy jest bardzo wazna i potrzebna, wiec ciesze sie, ze AKURAT TĘ debate zaczal.

1

@DonCarletto To prawda. Duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy z jaka odpowiedzialnoscia wiaze sie posiadanie dziecka oraz z tego, ze my rozwijamy sie razem z nim poszerzajac rozne swoje dziedziny wiedzy.

2

@Foro Akurat ta dyskusja jest jak najbardziej potrzebna. Zostawmy czasem nasze poglady polityczne na boku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?