0

@BorzyKrzys Alez by to bylo arcydzielo kinematografii z tym scenariuszem!

6

@tristan87 711 hrywien.

3

@Lola120 widze dzisiaj w bojowym nastroju ;)

8

@Survier on Cię słucha, a Ty jesteś głucha?

1

@ro3ak Moze po prostu czesc zostaw na razie na balkonie (o ile masz balkon). Temperatury niskie, wiec nic zlego sie nie powinno stac.

2

@ro3ak Czyli musisz kupic 10 barków, proste.

P.S. gdzie w takim razie trzymales jes wczesniej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq Logiczne ;)

7

@Kazragore Oczywiscie, ze na pierwszy plan powinny sie wysunac rozterki Lary, czy jest moze genderfluid, czy moze jednak panseksualna, warto by bylo rowniez dodac jakas misje, podczas ktorej poddaje sie operacji zmiany plci.

4

@Hrzan Dla ruskiego wojska bylaby pewnie wartoscia dodana jako miotacz ognia.

1

@Nhyz Tak zrobilem po parunastu sekundach jak zauwazylem, ze nie ma dzwiekow boiskowych.

1

@Nhyz Fajne video tylko czemu musi nawijac gosc z zatwardzeniem?

0

@Aragorn33 pewnie polowe sam Kucharek nabil i jego francuskie prostytutki.

8

@HighestInTheRoom Ciekawe, czy jak sie spotkacie to bedzie za Ciebie mowil ;)

1

@urbipl Gosc wygral zycie, w ogole jak nietypowo przysypany przy samym drzewie.

1

@karolup Nie to jest celem tej dyskusji tylko fakt, ze Ty juz na 100% wiesz, ze nie zagramy w LM.

0

@karolup Ale ja nie twierdze, ze na pewno zagramy. Po prostu dziwi mi Twoje 100% przekonanie przy braku jakiejkolwiek decyzji.

0

@karolup Nie, nie sadze zeby jakakolwiek decyzja byla pewna tak jak Ty twierdzisz.

2

@Emhyr Akcja top

8

@karolup Jak to jest mozliwe, ze to pewne skoro nie bylo jeszcze zadnej oficjalnej decyzji UEFA?

23

@Comentateiro Niesamowite, ze w kanadyjce Messi ma lepsze liczby od wszystkich pozostalych na tej liscie, a i tak na niego gwizdza...

4

@TheNekro94 Bo ludzie patrza strasznie waskotorowo i nie potrafia przewidywac mozliwych konsekwencji.

7

@DaPidejpi To bylo raczej stwierdzenie faktu, bo powszechnie wiadomo, ze MiGi 29 to jest stosunkowo przestarzaly sprzet, wiec nic nadzwyczajnego nie powiedzieli. Nie ma co wyolbrzymiac.

11

@Jakchcesz U mnie juz testament spisany i czekam az mi wyrosnie druga glowa.

0

@MysticCat Szczepilem sie 2 razy, 1 raz bylem chory.

18

@KrychaFCB Balbym sie, ze mi sie dziury zrobia po pierwszym praniu.

0

@Kinginiesta No wiadomo, ale licze ze efekt koncowy bedzie duzo lepszy :)

2

@macio_944 No wlasnie tez mi sie wydaje, ze jeszcze troche zmian bedzie. Mi sie zwlaszcza podoba zachowanie pilki po kontakcie z murawa (fajnie "ucieka" po kozle).

1

@Kinginiesta @macio_944, co myslisz?

3

@Sau_Ron Soldier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?