JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@require To bylo pewnie jakies 10 sezonow temu, zapewne wtedy przepisy o rece byly inne niz teraz.
2
@Sulimo koniecznie z chrzanem!
0
@pyra92 Przypominam, ze ma dopiero 18 lat a zrobil 3 gole i 3 asysty w tym sezonie, wiec nie jest to zly wynik. Poza tym akurat takiego walczaka zawsze nam brakowalo.
1
@pyra92 Gavi ma juz rozegrane ponad 80 meczow w doroslej pilce i jest podstawowym zawodnikiem, zupelnie inna sytuacja.
1
@PJ777 Troche mala to proba, ale wyglada troche jakby pilkarze, ktorzy przychodzili do nas za grube pieniadze, czyli na sobie ich ciezar i przez to nie mogli pokazac pelni swoich mozliwosci.
Przyklad Pedriego i Christensena pokazuje, ze jak ktos przychodzi za darmo lub za stosunkowo niewielka kwote to jest to takich problemow nie widac.
0
@pyra92 Ok, ale w takim razie to ze Real sobie kupil ten mlody srodek pola zupelnie nic w tej chwili nie znaczy.
2
@PJ777 Prawda jest taka, ze nie wiemy co jest przyczyna slabszej formy Lewego, ale niewatpliwie cos jest na rzeczy tak jak pisze @jeyx77x
2
@require Gdyby nie byl synem R10 to nikt nawet nie pokusilby sie o wypuszczenie kompilacji z tak miernymi zagraniami.
10
@pyra92 Caly nowy srodek pola, czyli Tchouameniego, ktory grzeje lawe i Camavinge, ktory gra na lewej obronie?
1
@Zawsze_Wierny Sa, tylko czy nas na nich stac?
0
@mientusek1407 No, a my walczymy dalej w Lidze Mistrzow i CdR...
Co z tego, ze z nami przegrali w lidze skoro to oni dalej sa w grze o trofea, a kto wie jak sie jeszcze potocza losy ligi.
0
@Kondziubarca 3 lata temu byl.
0
@KrychaFCB Logiczne ;)
2
@mientusek1407 Przede wszystkim Real gra na trzech frontach, wiec latwiej o potkniecia w lidze. Widac, ze ich glownym celem jest po raz kolejny wygrac Lige Mistrzow i dolozyc CdR.
1
@matirix20 Niski poziom ligi.
0
@icon3520 Przedluzyli z nim kontrakt :)
3
@Zoker Bedzie w goracych jak nic.
8
Girona zaplaci rachunek.
1
@Marcelinho99 Liverpool ma Firmino ;)
2
@7black4 Kiedys lubilem Winiary, ale juz jakis czas temu przerzucilem sie na Kielecki :) Ma bardziej octowy smak.
2
@michal26 Tylko i az.
1
@Danny Gaucho Pewnie dobije do 500 bramek.
3
@mekston Dlatego powinien sie liczyc z ryzykiem, ze jak dotknie pilki reka to jest rzut karny, a nie isc na pewniaka "bo jak dotknie reka to i tak nie gwizdnie"
8
@JohnB Ja widzialem: Ferran i Fati.
33
@Jakchcesz no to niech nie robi wslizgu albo niech robi to w taki sposob zeby reka byla w innym miejscu. W taki sposob mozna sobie za kazdym razem blokowac dosrodkowanie.
1
@Cygan BRC Czyli jestes wierzacy, ale niepraktykujacy.
5
@Donnie_Darko Kiedy skompromitujesz sie w poprzednim poscie i chcesz wybrnac ;)
10
@bartas97 Bo trzeba miec priorytety.
2
@BorzyKrzys To niezle Pleasantville
22
@bartas97 Pelna zgoda, oby siadl w koszu.