19

@require To bylo pewnie jakies 10 sezonow temu, zapewne wtedy przepisy o rece byly inne niz teraz.

2

@Sulimo koniecznie z chrzanem!

0

@pyra92 Przypominam, ze ma dopiero 18 lat a zrobil 3 gole i 3 asysty w tym sezonie, wiec nie jest to zly wynik. Poza tym akurat takiego walczaka zawsze nam brakowalo.

1

@pyra92 Gavi ma juz rozegrane ponad 80 meczow w doroslej pilce i jest podstawowym zawodnikiem, zupelnie inna sytuacja.

1

@PJ777 Troche mala to proba, ale wyglada troche jakby pilkarze, ktorzy przychodzili do nas za grube pieniadze, czyli na sobie ich ciezar i przez to nie mogli pokazac pelni swoich mozliwosci.

Przyklad Pedriego i Christensena pokazuje, ze jak ktos przychodzi za darmo lub za stosunkowo niewielka kwote to jest to takich problemow nie widac.

0

@pyra92 Ok, ale w takim razie to ze Real sobie kupil ten mlody srodek pola zupelnie nic w tej chwili nie znaczy.

2

@PJ777 Prawda jest taka, ze nie wiemy co jest przyczyna slabszej formy Lewego, ale niewatpliwie cos jest na rzeczy tak jak pisze @jeyx77x

2

@require Gdyby nie byl synem R10 to nikt nawet nie pokusilby sie o wypuszczenie kompilacji z tak miernymi zagraniami.

10

@pyra92 Caly nowy srodek pola, czyli Tchouameniego, ktory grzeje lawe i Camavinge, ktory gra na lewej obronie?

1

@Zawsze_Wierny Sa, tylko czy nas na nich stac?

0

@mientusek1407 No, a my walczymy dalej w Lidze Mistrzow i CdR...

Co z tego, ze z nami przegrali w lidze skoro to oni dalej sa w grze o trofea, a kto wie jak sie jeszcze potocza losy ligi.

0

@Kondziubarca 3 lata temu byl.

0

@KrychaFCB Logiczne ;)

2

@mientusek1407 Przede wszystkim Real gra na trzech frontach, wiec latwiej o potkniecia w lidze. Widac, ze ich glownym celem jest po raz kolejny wygrac Lige Mistrzow i dolozyc CdR.

1

@matirix20 Niski poziom ligi.

0

@icon3520 Przedluzyli z nim kontrakt :)

3

@Zoker Bedzie w goracych jak nic.

8

Girona zaplaci rachunek.

1

@Marcelinho99 Liverpool ma Firmino ;)

2

@7black4 Kiedys lubilem Winiary, ale juz jakis czas temu przerzucilem sie na Kielecki :) Ma bardziej octowy smak.

2

@michal26 Tylko i az.

1

@Danny Gaucho Pewnie dobije do 500 bramek.

3

@mekston Dlatego powinien sie liczyc z ryzykiem, ze jak dotknie pilki reka to jest rzut karny, a nie isc na pewniaka "bo jak dotknie reka to i tak nie gwizdnie"

8

@JohnB Ja widzialem: Ferran i Fati.

33

@Jakchcesz no to niech nie robi wslizgu albo niech robi to w taki sposob zeby reka byla w innym miejscu. W taki sposob mozna sobie za kazdym razem blokowac dosrodkowanie.

1

@Cygan BRC Czyli jestes wierzacy, ale niepraktykujacy.

5

@Donnie_Darko Kiedy skompromitujesz sie w poprzednim poscie i chcesz wybrnac ;)

10

@bartas97 Bo trzeba miec priorytety.

2

@BorzyKrzys To niezle Pleasantville

22

@bartas97 Pelna zgoda, oby siadl w koszu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?