JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Essos Bardzo pluszowy.
1
@macio_944 Jak nie sci-fi to bedzie ogladane koniecznie, bo taka obsada rzadko sie zdarza.
0
@Szklaner
Tez pomyslalem o Seamanie, ale byl jeszcze Schmeichel:
I moja ulubiona interwencja Coupeta:
4
@IronSanHybrid Na klacie powinno byc wykaligrafowane motto reprezentacji Polski: "nic sie nie stalo"
0
@macio_944 Czy to sci-fi?
1
@Kluivert_P Ja bylem w szoku jak wiele ksiazeczek dla dzieci jest napisana w nieodpowiedni sposob i akurat nie chodzi mi o tresci LPGABC, ale o agresywny jezyk, brzydki styl, propagowanie nasmiewania sie z innych, itp.
5
@IronSanHybrid Abstahujac od tego co ten policjant tam robil to zachowanie tych nagrywajacych totalnie zenujace...
0
@Colon Geniusz.
0
@NeKenI Spojrze jeszcze za pare minut, ale ewidentnie tylko jedna widac.
1
@Sulimo U mnie tak sie nalozyly, ze wygladaja jak jedna.
2
@Herato I bardzo dobrze.
5
@kamyk_23 Udowodnij, ze to Twoja pustynia.
1
@kubix05 Luzik :)
0
Ale retro userzy w goracych.
1
@kubix05 Wkleil Ci sie drugi raz Sergi Gomez zamiast Nastasicia ;)
26
@Rewolucja123 Trzeba to sobie co jakis czas puszczac, bo az trudno uwierzyc ze da sie az tak dobrze grac w pilke.
I pomyslec, ze sa ludzie, ktorzy wyzej cenia CRa...
0
@Bobo25 U mnie tez, jeszcze pare minut i powinno byc lepiej.
0
@Bobo25 Czekam az sie bardziej sciemni.
3
@mrboom Jest, tylko w wydaniu szachowym.
0
@Rewolucja123 Tego nie wiem, pytaj @NeKenI
0
O ktorej mialy byc te planety w jednej linii?
0
@Walker Straznik powinien byc czujny ;)
1
@lukaszbrk W Marcu jak w garncu.
2
@Sau_Ron Chociaz raz mialem dobry timing ;)
1
@Sau_Ron donkey
0
@tomek8756 Byla juz dyskusja o tym. Spokojnie do wybronienia.
@Tomo1989 A ja zdecydowanie bardziej jestem zadowolony z transferu Christensena, bo przyszedl za darmo i jest obecnie absolutnym topem wsrod obroncow.
Kounde mimo wszystko troche kosztowal i czasem zdarzaja mu sie kosztowne bledy.
3
@Batys Sami sobie w stope strzelaja takimi akcjami...
4
@Jakchcesz Jeszcze nie usunal ;)
15
@MesQueUnClub96 Kpina i zenada. Licze na odpowiednia reakcje pozostalych krajow
2
@Danny Gaucho Tez ladnie wybrniete ;)