JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Alez to byl rollercoster wczoraj! Chociaz mimo tego, ze wczesnie stracilismy bramke to bylem dziwnie spokojny o koncowy wynik.
Smieszy placz Dudka i Ancelottiego o rzekomym spalonym, a ten tweet Dudka to juz w ogole przyklad niezlego buractwa.
0
@Medium O Panie, ależ to miałem zapętlone parę lat temu. Wciąż zresztą często wracam do tego.
Proszę o oznaczanie.
0
@Kuba_1 Wygląda jak tier 6.
0
@Colon ostatnio dycha, jutro wieczorem piłka i potem w środę 13 km.
1
@Colon Tenis? Ja ostatnio wieczorami biegam i czuję się całkiem nieźle.
0
@Colon Licho czuwa.
1
@agaFCB Wygląda bardzo smacznie :)
0
@Janas11224 taktyczny na pozniej.
2
@Donnie_Darko "atmosfera"
0
@tbas A jeszcze sa sobowtórzy.
1
@Esteban_ piekne ogloszenie
1
@agaFCB to tylko niezrownowazenie emocjonalne spowodowane nadmiernym trollingiem.
2
@Don Lucas spadek formy u srodkowego pomocnika nie jest moim zdaniem az tak widoczny i odczuwalny jak u skrzydlowego/napastnika, ktory musi wygrywac pojedynki i wykanczac akcje, wiec mysle, ze mozna by bylo poczekac az wroci do optymalnej formy.
0
@Zoker Nie szkoda Ci oczu?
1
@GeneralXavi Wszystko ok, ale trillions to na nasze biliony, a nie tryliony ;)
Chetnie przeczytam jakis dluzszy post na temat sytuacji bankowej w USA i na swiecie.
0
@Rust_Cohle Mi to pasuje.
0
@MOLESTA Powiedzialbym, ze to taki (hehe) ewenement, ze praktycznie nie mieli jeszcze trudnego przeciwnika w tej edycji.
0
@Rust_Cohle oby tak bylo, tymczasem trzeba bedzie postawic na real.
0
No to mozna stawiac domy i dzieci na Real.
1
@escarabajo Europo, nadchodzimy! Ale bedzie grad bramek z tym atakiem.
0
@NorbiTBOB Rozsmieszac swoja gra przeciwnika, a co?
9
Coraz slabiej ta druzyna wyglada...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 Czy szybszy od MC Silka to nie wiem.
3
@Medium Ale z Ciebie sarnista.
1
@Medium U mnie zawsze wjezdzala ruda gorzka w parku za zlobkiem, piekne czasy.
2
@tbas Albo Parkowa (sam bym sobie walnal btw)
2
@Rust_Cohle Kurde, wiedzialem, ze o czyms zapomnialem.
0
@Medium Wlasnie, ktory to byl co mial oddac i lipa?
0
@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/-2.5
3. 1/-2.5
4. 2/-2.5
5. x/-2.5
6. 1/-2.5
7. 1/+2.5
8. -2.5
9. -1.5
10. TAK