16

Alez to byl rollercoster wczoraj! Chociaz mimo tego, ze wczesnie stracilismy bramke to bylem dziwnie spokojny o koncowy wynik.

Smieszy placz Dudka i Ancelottiego o rzekomym spalonym, a ten tweet Dudka to juz w ogole przyklad niezlego buractwa.

0

@Medium O Panie, ależ to miałem zapętlone parę lat temu. Wciąż zresztą często wracam do tego.

Proszę o oznaczanie.

0

@Kuba_1 Wygląda jak tier 6.

0

@Colon ostatnio dycha, jutro wieczorem piłka i potem w środę 13 km.

1

@Colon Tenis? Ja ostatnio wieczorami biegam i czuję się całkiem nieźle.

0

@Colon Licho czuwa.

1

@agaFCB Wygląda bardzo smacznie :)

0

@Janas11224 taktyczny na pozniej.

2

@Donnie_Darko "atmosfera"

0

@tbas A jeszcze sa sobowtórzy.

1

@Esteban_ piekne ogloszenie

1

@agaFCB to tylko niezrownowazenie emocjonalne spowodowane nadmiernym trollingiem.

2

@Don Lucas spadek formy u srodkowego pomocnika nie jest moim zdaniem az tak widoczny i odczuwalny jak u skrzydlowego/napastnika, ktory musi wygrywac pojedynki i wykanczac akcje, wiec mysle, ze mozna by bylo poczekac az wroci do optymalnej formy.

0

@Zoker Nie szkoda Ci oczu?

1

@GeneralXavi Wszystko ok, ale trillions to na nasze biliony, a nie tryliony ;)

Chetnie przeczytam jakis dluzszy post na temat sytuacji bankowej w USA i na swiecie.

0

@Rust_Cohle Mi to pasuje.

0

@MOLESTA Powiedzialbym, ze to taki (hehe) ewenement, ze praktycznie nie mieli jeszcze trudnego przeciwnika w tej edycji.

0

@Rust_Cohle oby tak bylo, tymczasem trzeba bedzie postawic na real.

0

No to mozna stawiac domy i dzieci na Real.

1

@escarabajo Europo, nadchodzimy! Ale bedzie grad bramek z tym atakiem.

0

@NorbiTBOB Rozsmieszac swoja gra przeciwnika, a co?

9

Coraz slabiej ta druzyna wyglada...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 Czy szybszy od MC Silka to nie wiem.

3

@Medium Ale z Ciebie sarnista.

1

@Medium U mnie zawsze wjezdzala ruda gorzka w parku za zlobkiem, piekne czasy.

2

@tbas Albo Parkowa (sam bym sobie walnal btw)

2

@Rust_Cohle Kurde, wiedzialem, ze o czyms zapomnialem.

0

@Medium Wlasnie, ktory to byl co mial oddac i lipa?

0

@Rust_Cohle

1. 2/+2.5
2. 1/-2.5
3. 1/-2.5
4. 2/-2.5
5. x/-2.5
6. 1/-2.5
7. 1/+2.5
8. -2.5
9. -1.5
10. TAK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?