JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LaRoja Thank you and good luck
9
@g_ochaa Nie, bo nie jade.
0
@Survier pytanie powinno brzmiec: jakie sa wady i minusy rzadow lewicowych.
1
@Benz Mialem to samo napisac.
2
@P33ck Kto tam nie był genialny ;)
1
@Emhyr dla mnie double double będzie dobrym osiągnięciem patrząc na to jak miernymi opcjami w ataku dysponujemy.
0
@Muevertigo Owszem, ale nie w sytuacji, gdzie za chwilę ma Ci się urodzić dziecko.
0
@PatrykBarca Raczej mialem na mysli to, ze w momencie kiedy lada chwila pojawi sie dziecko to raczej trudno sobie wyobrazic, ze nagle zdecyduje sie na przewrocenie zycia do gory nogami i przeprowadzke do zupelnie innego miejsca.
0
@Kessie No to jak zostanie ojcem to watpie, ze bedzie chcial sie nagle przenosic. Raczej bedzie potrzebowal stabilizacji.
0
@Emhyr A to pech.
1
@Lola120 Czosnek, duzo plynow, jesli zatkany nos to polecam Irigasin i powinno byc dobrze :)
1
@J4no Czysto dla zabawy odpowiadam: tak.
1
@eXi Mial jeszcze dobry strzal glowa, ale minimalnie niecelny.
2
@Comentateiro Wiekszosc Polakow tak ma, z nielicznymi wyjatkami.
0
@Rocky_Bilbao Zaraz po powtorzonym karnym Blaszczykowskiego. No i oczywiscie trzeba bedzie odebrac sedziom te astronomiczna kwote 1,5 miliona euro.
2
@Comentateiro Jest jeszcze mlody, daj mu szanse. Jeszcze 10 lat i przeskoczy na wyzszy level.
2
@Medium pieknie pograne
0
@Pawel13sz Jeszcze nie wygrała.
1
@8stoichkov8 Jakoś nigdy za nimi nie przepadałem, tylko Thunderstruck lubię.
3
@Striker @Medium @Kidd @Bezhistorii @karolup Dzięki Wam!
0
Jaki polski, nie za długi serial na HBO polecacie? :)
1
@8stoichkov8 Genialny koncert!
0
@Rust_Cohle
1. 2/+2.5
2. 1/+2.5
3. 2/-2.5
4. x/+2.5
5. 1/+2.5
6. 2/-2.5
7. 2/+2.5
8. 1/+2.5
9. 2/-2.5
10. 1/-2.5
4
@Homeopata8989 Nie slyszalem o tym, niezla historia.
3
@Messibestplayerintheworld Jesli nie bedzie mial zbyt wygorowanych warunkow to na zmiennika czemu nie?
4
@Rust_Cohle *chwast
1
@Deviler Ostatni raz bylem podciac koncowki w polowie listopada.
0
@maciar A nie moze jej odwiedzic jak Cie nie ma w domu?
5
@Kinginiesta Ups, historyjka sie przestala kleic ;)
4
@tom9001 Przeciez to ona wychowuje jego :)