0

@gumaz Licze na dlugie skoki naszych, w kwalifikacjach wygladalo to obiecujaco.

0

@barto_8 dzieki :)

0

O ktorej zaczyna sie dzis konkurs skokow? :)

26

@Gwyn Barcelona gra autobusem raz na 800 meczow.

Czesiu nie zna innej taktyki niz autobus.

1

@SteuerFreiMoney Same perelki, az ciezko wybrac jedna :)

13

@Rewolucja123 Lekkie odejście to chyba Ty miałeś oglądając ten mecz.

2

Po zejściu Raphinii myślałem, że nie da się gorzej zagrać meczu, ale potem pojawił się Fati.

Ja naprawdę chciałbym doszukać się jakiegoś pozytywu w jego grze, ale kurde - on tuż po wejściu poruszał się z prędkością Busquetsa, zero pressingu, o zabraniu bramki Kessiemu nie wspomnę.

Ok, wywalczył rzut rożny i faul, ale takie rzeczy to jest stanowczo za mało.

Chyba czas poszukać mu innego klubu.

0

@nooneknowme Najlepiej wprowadzać takich zawodników przy wysokim prowadzeniu, a że Barca ostatnio ma problem ze zdobywaniem bramek to mniej jest też szans dla młodych piłkarzy.

1

@Bartula Narkotyki jeszcze nie zaczely dzialac.

1

@Pawel13sz tak jest

5

Zadziwiajaco dobrze jak narazie Alonso, oby tak do konca.

2

Zabawny mecz - cos w tym jest, ze mecze wygrywa sie napastnikami, tytuly obrona.

0

@gumaz Za 10 tysi to bym mogl tydzien patrzec.

A potem prosto do okulisty.

2

@Medium Vegeta po 5 latach to dopiero sie rozgrzewal.

0

Ale bedzie demolka... tylko jeszcze nie wiem, z ktorej druzyny.

1

@Colon Szkoda :( ostatnio wlasnie zaczalem ich sluchac i pierwsze 3 plyty bardzo mi przypadly do gustu.

3

@MesQueUnClub96 Zgadza sie, mial znacznie lepsze.

0

@Encore Nie wyglada to az tak tragicznie jak myslalem, licze na remis.

0

@arsenallondyn0 ja tu widze co najmniej kilka norek.

1

Czy ten Liverpool wygra jeszcze jakis mecz w tym sezonie?

2

Pieknie Arsenal, ostatnio zlapali lekka zadyszke, ale wydaje sie ze wychodza na prosta.

Saka swietny pilkarz.

1

@BulaKG Nico mial kontuzję, dlatego nie gral.

3

@Kidd Saka wlasnie z bramka :)

0

@Conradxc ok, ma to troche sensu.

2

@Conradxc Skad kazdy ma wiedziec komu bardziej kibicuje jakis kibic Realu na stronie Barcelony?

1

@Sau_Ron Probability

0

@Trojanek23 Na poczatku wygladalo to niezle, moze wyciagnalby wnioski ze swoich wczesniejszych bledow.

1

Piekna ta Alfa - swietnie jej pasuje ten kolor, zupelnie jak British Racing Green.

0

@SteuerFreiMoney a Ty miales okazje tam kiedys polatac?

1

@Medium Zapytales jakie pomysly mozna by wprowadzic zamiast rozdawnictwa, wiec podalem swoja propozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?