JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Licze na dlugie skoki naszych, w kwalifikacjach wygladalo to obiecujaco.
0
@barto_8 dzieki :)
0
O ktorej zaczyna sie dzis konkurs skokow? :)
26
@Gwyn Barcelona gra autobusem raz na 800 meczow.
Czesiu nie zna innej taktyki niz autobus.
1
@SteuerFreiMoney Same perelki, az ciezko wybrac jedna :)
13
@Rewolucja123 Lekkie odejście to chyba Ty miałeś oglądając ten mecz.
2
Po zejściu Raphinii myślałem, że nie da się gorzej zagrać meczu, ale potem pojawił się Fati.
Ja naprawdę chciałbym doszukać się jakiegoś pozytywu w jego grze, ale kurde - on tuż po wejściu poruszał się z prędkością Busquetsa, zero pressingu, o zabraniu bramki Kessiemu nie wspomnę.
Ok, wywalczył rzut rożny i faul, ale takie rzeczy to jest stanowczo za mało.
Chyba czas poszukać mu innego klubu.
0
@nooneknowme Najlepiej wprowadzać takich zawodników przy wysokim prowadzeniu, a że Barca ostatnio ma problem ze zdobywaniem bramek to mniej jest też szans dla młodych piłkarzy.
1
@Bartula Narkotyki jeszcze nie zaczely dzialac.
1
@Pawel13sz tak jest
5
Zadziwiajaco dobrze jak narazie Alonso, oby tak do konca.
2
Zabawny mecz - cos w tym jest, ze mecze wygrywa sie napastnikami, tytuly obrona.
0
@gumaz Za 10 tysi to bym mogl tydzien patrzec.
A potem prosto do okulisty.
2
@Medium Vegeta po 5 latach to dopiero sie rozgrzewal.
0
Ale bedzie demolka... tylko jeszcze nie wiem, z ktorej druzyny.
1
@Colon Szkoda :( ostatnio wlasnie zaczalem ich sluchac i pierwsze 3 plyty bardzo mi przypadly do gustu.
3
@MesQueUnClub96 Zgadza sie, mial znacznie lepsze.
0
@Encore Nie wyglada to az tak tragicznie jak myslalem, licze na remis.
0
@arsenallondyn0 ja tu widze co najmniej kilka norek.
1
Czy ten Liverpool wygra jeszcze jakis mecz w tym sezonie?
2
Pieknie Arsenal, ostatnio zlapali lekka zadyszke, ale wydaje sie ze wychodza na prosta.
Saka swietny pilkarz.
1
@BulaKG Nico mial kontuzję, dlatego nie gral.
3
@Kidd Saka wlasnie z bramka :)
0
@Conradxc ok, ma to troche sensu.
2
@Conradxc Skad kazdy ma wiedziec komu bardziej kibicuje jakis kibic Realu na stronie Barcelony?
1
@Sau_Ron Probability
0
@Trojanek23 Na poczatku wygladalo to niezle, moze wyciagnalby wnioski ze swoich wczesniejszych bledow.
1
Piekna ta Alfa - swietnie jej pasuje ten kolor, zupelnie jak British Racing Green.
0
@SteuerFreiMoney a Ty miales okazje tam kiedys polatac?
1
@Medium Zapytales jakie pomysly mozna by wprowadzic zamiast rozdawnictwa, wiec podalem swoja propozycje.