JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Ciekawe, czy przygotowali specjalne wzmocnione krzeslo dla Sneijdera.
1
@arsenallondyn0 Mialem przyjemnosc zwiedzac British Museum lata temu, niesamowite miejsce :)
0
@Toretto Racja.
1
@Kamilos84 Za darmo rozdaja paczki? Cos pieknego, co postepowy kraj, to postepowy kraj...
0
@hayek Mimo mojej antypatii do PO to pomysl wydaje sie byc niezly. Przy zalozeniu, ze bylby zrealizowany z (hehe) glowa.
9
@Herato Christensen
2
@MesQueUnClub_87 O wiele lepszym to moze nie, ale trzeba przyznac ze jesli chodzi o caloksztalt to jest wyraznie lepszy od Lewego.
0
@Bagsik88 Sam podkladales efekty specjalne?
1
@pt9 Najwazniejsze jest zdrowie i rodzina, pieniazkami sie nie martwmy.
1
@blondasek Dzieki :) Jak kiedys bede w tamtej okolicy to sprobuje :)
0
@dniel Czyli jesli decyduje sie pozostac w ppk do konca kariery zawodowej to na koniec dostaje pelna kwota, a jesli chce wyplacic wczesniej to wtedy kwota jest pomniejszona tak jak napisales, zgadza sie?
3
@cules100pro 40 wrzutek, pierwszy celny strzal w 81 minucie z druzyna z konca tabeli. Nie widzialem w tym meczu powodow do optymizmu.
1
Pierwszy celny strzał oddany w 82 minucie - to jest totalna żenada.
2
@mrboom Dobre :)
3
@Derean Co by nie mowic, malo kto ma taka dynamike jak mial R10 w prime.
3
@GeneralXavi W moim odczuciu dopoki w wojnie nie wezma udzialu wojska inne niz ruskie i ukrainskie (oby tak sie nie stalo), to jednak wciaz nie jest to wojna swiatowa.
0
@Rust_Cohle nawet najlepszym sie zdarza
1
@FcPortoFan1999 Ale pomylka, dzieki za sprostowanie.
0
O, Freiburg prowadzi z Bayernem, elegancko.
9
@Chaoss Zaraz Ci sie @Sysia11 dobierze do dupy za to, i to nie w taki sposob jaki bys chcial.
2
@Encore James Blond
1
@FcPortoFan1999 Czesław "Setecientos once" Michniewicz.
1
@Conradxc Wlasnie mialem pisac, ze tyle podkladu to nawet u mnie na scianach nie ma.
1
@Mario96w W Jukej tez
0
@Damian11 Pierwsza opcja.
4
@P33ck A mogli porobic sensowne transfery tak jak Barcelona w ostatnich latach.
1
@kubix05 Również bardzo dziękuję za miłe słowa!
0
@KrwawiaceoczyVEB Cos tam postrzelal.
3
@Gitarkafcb Chyba pierwszy negatywny komentarz jaki widzialem na temat tej gry, ciekawe.
0
@Rust_Cohle Zjazd jak Salah w tym sezonie, chociaz Egipcjanin i tak jak dosc blisko double-double.