JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@require Bledne wnioski wyciagasz.
Wniosek jest taki, ze nie tylko on jest winny porazki.
1
@mr Barca Ponad 4700
12
@Kluivert_P Calkiem fajna inicjatywa.
8
@LS Co za dno...
0
@miladi Kurcze, zawsze mi sie wydawalo w dyskusjach, ze jestes kobieta :) W takim razie przepraszam za pomylke!
4
@J23Closs W dzisiejszych czasach nawet to juz nie jest pewne :)
0
@agaFCB Będzie ciężko niestety.
2
@cules100pro Bo Real zawsze jest faworytem LM.
9
Z taką głębią składu - z ławki wchodzą Sane, Gnabry, Mane, czy Cancelo - nie zdziwię się jak Bayern weźmie LM w tym sezonie.
0
@Rust_Cohle Zdaje się, że tak chociaż już nie pamiętam.
1
@takisobiektos Hakimi już wyszedł?
0
@Colonie Drogi, w zeszłym roku prowadziłeś fantastyczną serię z najlepszymi ambientowymi albumami z 2021 roku. Czy podjąłbyś się prowadzenia podobnej serii w tym roku?
2
@8stoichkov8 Jeden z pierwszych utworów, od którego zaczynałem moją przygodę z The Who, sentyment pozostał :)
1
@Kessie Pamietaj zeby mnie tez oznaczac ;)
0
@Ksavix To juz musisz go na priv poprosic ;)
2
@Ksavix Dzisiaj oficjalnie zmienil plec.
2
@Qlimax86 boki dlugie, gora na zero, tyl zostawic i grzywke tez.
1
@Ksavix Tylko nie chlop!
0
@Ojciec5tkidzieci Przeciez to podróba jest.
1
@Bobert_Kubicki Ale z Ciebie bad boy.
3
@Gaz "ona jest inna"
7
@VegetaPolska Pewnie nie az tak milo jak spotykac sie z niezrownowazona emocjonalnie malolata z dzieckiem.
0
No i sie wysypala dyskusja.
1
@Kgorecki2500 pytaj @magister97r
3
@tomek8756 Widze, ze nie jestes na biezaco, zjedz kilka postow nizej ;)
0
@Medium Co za meska szowinistyczna swinia z tego ministra.
11
Drogie Panie, z okazji Waszego swieta zycze abyscie zawsze czuly sie doceniane, szanowane i kochane, nie tylko od swieta :)
@clyde @Lola120 @agaFCB @Comentateiro @AnnaMarianna @Sysia11 @miladi i wszystkie inne :)
2
@Comentateiro Jesli chodzi o transy to tylko TransAm
https://barrettjacksoncdn.azureedge.net/staging/Content/ArticleContent/Images/08bb627a-f499-403d-ba9e-5a29695a677e.jpg
1
@Survier Po co w ogole cokolwiek celebrowac?
0
Ciekawe jaką ocenę na sofascore dostanie dzisiaj Enzo.