0

@Colon Pamietam te wymiany. Zawsze lubilem u Andre jak szybko po kozle uderza backhand, ale tutaj to juz w ogole mistrzostwo.

7

@Dironixu bardzo niskie.

0

Mam jakiś problem z netem i jedyne co mi działa to FCBarca - niesamowita jest ta strona.

1

@tadzik447 w tych sprawach pytaj @magister97r

6

@Striker Na sam widok czuje nadciagajaca sraczke.

2

@Ojciec5tkidzieci Obie sa swietne, ale wole Donovana.

1

@MesQueUnClub_87 @Tasde - oby bylo tak jak mowicie.

Po prostu troche obawiam sie zeby ruscy postawieni pod sciana nie zrobili czegos glupiego.

0

@Tasde Czechy chyba tez cos jeszcze maja, po prostu troche sie obawiam reakcji ruskich na to, zwlaszcza ze to byloby dzialanie bez precedensu w tej wojnie.

0

@Tasde Po to zeby sie nie wychylac jako pierwsi tylko dogadac z innymi krajami, ktore uzywaja tych samolotow.

0

Duda zapowiedzial, ze w najblizszym czasie na Ukraine zostana wyslane 4 mysliwce MiG-29.

O ile jestem zwolennikiem dozbrajania Ukrainy, to uwazam, ze nie powinnismy wychodzic przed szereg z tymi samolotami i raczej zawiazac jakas koalicje, w ramach ktorej zostana one przekazane.

@michal26 @Aragorn33 i inni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@tadzik447

"w Chinach, Rosji czy Korei Północnej ludzie też z większością sytuacji nie mają problemu, bo mieć nie mogą. Chcesz tego u nas?"

Jak to sie ma do noszenia maseczek przez Japonczykow?

0

@ToWinaSedziego Eeech, takie rzeczy to z @Redakcja

9

@norbi77 Gonimy czolowke!

1

@Fabik87 W kreskowce ten mlot spadlby mu centralnie na glowe.

0

@Chada Zgadza się, będę musiał sobie niedługo do niej wrócić :)

1

@regatta52 Cities Skylines?

6

@Kondziubarca owocowe czwartki, multisport i praca w milej atmosferze.

1

@tristan87 Piekne.

2

@Kengo Znam takich, ktorzy po pierwszej randce do oltarza by ja zaciagneli... Moze trzeba jej dac namiary?

0

@Mazi No rozumiem, mi sie to tez nie podoba, ale mimo wszystko porownanie do Hitlera chyba nie na miejscu.

0

@Mazi Juz prawie bylo smiesznie, ale postaraj sie bardziej.

1

@Mazi Napisales juz jakis zabawny post? Napisales?

1

@VegetaPolska Liczysz wszystkie jedyne.

5

@Janiama Nie zawsze się zgadzałem z Twoimi opiniami, ale mimo wszystko szkoda, że podjąłeś taką decyzję. Może warto posłuchać rady @Eoren i po prostu wylogować się na jakiś czas zamiast usuwać konto?

Dużo zdrowia dla Ciebie i Taty.

1

@PatrychoO mówisz, masz ;)

2

Nie no, on musi mieć jakiś magnes, którym przyciąga piłkę.

10

Haaland w polu karnym to najlepszy piłkarz na świecie.

0

@BorzyKrzys Ciekawe, czy ktoś rozbije bank na niego latem.

1

@MesQueUnClub_87 Mam tak samo, poza la Rambla staram sie nie zagladac na inne fora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?