JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Pamietam te wymiany. Zawsze lubilem u Andre jak szybko po kozle uderza backhand, ale tutaj to juz w ogole mistrzostwo.
7
@Dironixu bardzo niskie.
0
Mam jakiś problem z netem i jedyne co mi działa to FCBarca - niesamowita jest ta strona.
1
@tadzik447 w tych sprawach pytaj @magister97r
6
@Striker Na sam widok czuje nadciagajaca sraczke.
2
@Ojciec5tkidzieci Obie sa swietne, ale wole Donovana.
1
@MesQueUnClub_87 @Tasde - oby bylo tak jak mowicie.
Po prostu troche obawiam sie zeby ruscy postawieni pod sciana nie zrobili czegos glupiego.
0
@Tasde Czechy chyba tez cos jeszcze maja, po prostu troche sie obawiam reakcji ruskich na to, zwlaszcza ze to byloby dzialanie bez precedensu w tej wojnie.
0
@Tasde Po to zeby sie nie wychylac jako pierwsi tylko dogadac z innymi krajami, ktore uzywaja tych samolotow.
0
Duda zapowiedzial, ze w najblizszym czasie na Ukraine zostana wyslane 4 mysliwce MiG-29.
O ile jestem zwolennikiem dozbrajania Ukrainy, to uwazam, ze nie powinnismy wychodzic przed szereg z tymi samolotami i raczej zawiazac jakas koalicje, w ramach ktorej zostana one przekazane.
@michal26 @Aragorn33 i inni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@tadzik447
"w Chinach, Rosji czy Korei Północnej ludzie też z większością sytuacji nie mają problemu, bo mieć nie mogą. Chcesz tego u nas?"
Jak to sie ma do noszenia maseczek przez Japonczykow?
0
@ToWinaSedziego Eeech, takie rzeczy to z @Redakcja
9
@norbi77 Gonimy czolowke!
1
@Fabik87 W kreskowce ten mlot spadlby mu centralnie na glowe.
0
@Chada Zgadza się, będę musiał sobie niedługo do niej wrócić :)
1
@regatta52 Cities Skylines?
6
@Kondziubarca owocowe czwartki, multisport i praca w milej atmosferze.
1
@tristan87 Piekne.
2
@Kengo Znam takich, ktorzy po pierwszej randce do oltarza by ja zaciagneli... Moze trzeba jej dac namiary?
0
@Mazi No rozumiem, mi sie to tez nie podoba, ale mimo wszystko porownanie do Hitlera chyba nie na miejscu.
0
@Mazi Juz prawie bylo smiesznie, ale postaraj sie bardziej.
1
@Mazi Napisales juz jakis zabawny post? Napisales?
1
@VegetaPolska Liczysz wszystkie jedyne.
5
@Janiama Nie zawsze się zgadzałem z Twoimi opiniami, ale mimo wszystko szkoda, że podjąłeś taką decyzję. Może warto posłuchać rady @Eoren i po prostu wylogować się na jakiś czas zamiast usuwać konto?
Dużo zdrowia dla Ciebie i Taty.
1
@PatrychoO mówisz, masz ;)
2
Nie no, on musi mieć jakiś magnes, którym przyciąga piłkę.
10
Haaland w polu karnym to najlepszy piłkarz na świecie.
0
@BorzyKrzys Ciekawe, czy ktoś rozbije bank na niego latem.
1
@MesQueUnClub_87 Mam tak samo, poza la Rambla staram sie nie zagladac na inne fora.