JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Matheu12 W takim razie wspolczuje, ja sobie nie wyobrazam sytuacji, w ktorej ja albo moja zona reagujemy w taki sposob na prosbe drugiej polowki.
Moze sie jeszcze ogarnie, tego Ci zycze.
3
@Matheu12 Ale wiesz, ze to Ty sam ja wybrales? Widocznie nie poznales jej wystarczajaco dobrze zanim zdecydowaliscie sie byc razem.
3
@krissu8 Ogolnie bez tych danych nikt Ci nie wysle przelewu miedzynarodowego. Pytanie, czy mozesz zaufac wysylajacemu na tyle zeby wyslac mu te dane.
1
@Emhyr Zapomnialbym, dzieki!
1
@kodi77 Wystarczy juz nam mlodych obroncow.
0
@Ares! O, ale weteran sie uaktywnil :)
0
@Rust_Cohle Wybor jak miedzy kiłą a rzeżączką.
23
@mrboom Dobra, ale Nekro nie chcial jej sie oswiadczac, bo polubila jego post na IG tylko co najwyzej chcial jakis trojkat ogarnac ;)
0
@kuz Pelna zgoda. On nawet nie jest kretynem tylko zapewne ma jakis stopien niepelnosprawnosci umyslowej podobnie jak Kononowicz, ale niestety to wystarczy zeby robic z niego posmiewisko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Donnie_Darko Co wiecej, Ronaldo w 2023 roku nie dostal ani jednej nagrody MVP w el Classico!
1
@Rust_Cohle No ciekaw jestem jak sie z tego wywinie.
6
@Rust_Cohle Ciekawe gdzie zabiera na randki te wszystkie jedyne? Wiadomo, ze nie trzeba fajerwerkow zeby randka byla udana, ale przy takim wydatku na miesiac to ledwo na jakis bar mleczny starczy.
A jeszcze ponoc na silke chodzi...
30
@Rust_Cohle Jego najnizsza krajowa taka nie jest.
12
@marcin62 Mam nadzieje, ze zostanie namierzona i odpowiednio potraktowana za ten wpis.
4
@misteriosoVEB 711
3
@MesQueUnClub_87 myslalem, ze @AbelKabel
A poza tym to bardzo fajnie napisane :)
11
@Gaucho Nie wiem po co Gundogan mialby isc do Lazio...
2
@Emhyr Ale by byly grzaneczki jedzone, cos pieknego.
1
@Rust_Cohle Mnie tez to troche martwi, ale mam nadzieje, ze jak wroci to jeszcze troche asyst nabije w tym sezonie.
3
@PiotrR Ja bym sie skusil.
5
@Jakchcesz A moze on sie do Was zwracal w dawnej radzieckiej formie, towarzyszu?
10
@Rust_Cohle Z tego co wiem to wskaznik expected assists ma bardzo wysoki. Moim zdaniem problem lezy w wykorzystywaniu jego podan. Brakuje skutecznych egzekutorow zwlaszcza gdy Lewy jest pod forma.
4
@Kessie Znikoma szkodliwosc czynu, ja bym ich wypuscil.
0
@draxidox Taktyczny
0
@Zawsze_Wierny Jak na ten moment najlepszym atakujacym moze byc Dembele skoro jest kontuzjowany?
0
@esem91 podobno to byl nerwowy smiech i im dalej tym byl bardziej poddenerwowany.
18
@P33ck Przeciez to @MesQueUnClub96 dubbingowal ten filmik.
2
@Cotutajsiedzieje Wspolczuje, ale z czasem smutek minie. Znajdz sobie koniecznie jakies zajecie: silka, pilka, bieganie - cokolwiek byle zajac czyms glowe.
Alkoholu nie polecam bo drogi.
0
@Toretto Nie no, jak dla mnie jesli chodzi o Crunchipsy to smak afryki nie do pobicia, chociaz ser cebulka tez sa ok.
Kiedys jeszcze byly ser-pomidor...