JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Moim zdaniem on sie po prostu poci wódą.
20
@Encore Ale w dupke mu wchodza, jeszcze niech mu dadza merostwo Paryza...
0
@Sau_Ron Kiedy Polska gra jakis mecz?
1
@kynio302 Busquets na emeryturze? Kurde, a jeszcze w niedziele gral...
0
@Striker w sumie racja, ale w tym wypadku akurat nic nie zrobil rywalowi.
0
@Encore Ale wjechal na pelnej, i to w dodatku czysto.
2
@macio_944 Mlodych obiecujacych zawodnikow nie tak latwo sciagnac.
5
@Encore Zmieniasz te awatary jak Kucharek te jedyne.
1
@Bykunn Nie no, tam bylo spokojnie z 20 centymetrow. Jesli nawet na zywo mozna bylo to przeoczyc ogladajac w tv, tak pierwsza powtorka rozwiewa wszelkie watpliwosci.
1
@Trojanek23 Powiem szczerze, ze troche ich bylo wiec nie wiem do konca o ktorego chodzi :)
2
@Encore Leicester i Evertonu tez.
8
@Encore Pewnie manewr podobny jak z Araujo i FdJ.
2
@tristan87 Pawla Sibika, tak.
3
@Comentateiro Ale, ze wytrzymal bez dodania chocby jednego wpisu po wczorajszym meczu to jestem w szoku.
2
@misteriosoVEB
0
@MesQueUnClub96 Chyba na bialym kucyku.
0
@Vernon_Roche moim zdaniem na pewno nr 2 i 3 to sobowtory.
3
@Rust_Cohle Widze, ze z grubej rury dales.
4
@Deviler Teraz juz zadna. Emocje juz opadly jak po wielkiej bitwie kurz.
1
@Eto'o9 R10 Wszystko zalezy od tego jakimi faktycznie finansami bedziemy ostatecznie dysponowac - mysle, ze plan minimum dyrekcji to sciagniecie kogos do srodka pola + napastnik. Jesli przyszliby Gundogan i Roque to byloby niezle.
Wiadomo, ze potrzebujemy na gwalt kogos na lewe skrzydlo, ale prawde mowiac ciezko bedzie sciagnac kogos sensownego na te pozycje. Byc moze trzeba bedzie siegnac po Carrasco.
6
@kamil9040 Wiec uwazasz, ze mamy dwie rakiety - mysle, ze ten fragment wypowiedzi wystarczy zeby nie wdawac sie z Toba w merytoryczna dyskusje.
0
@Lola120 Napisz mu, ze chcesz ;)
1
@BulaKG Mam podobnie z roznymi napojami (poza alkoholem)
2
@HighestInTheRoom Moze on lubi takie bad girls
19
@konrad1661 Historia jakby znajoma.
9
@Firestone moze nie fobia, ale strasznie nie lubie odbierac telefonow, ani dzwonic.
5
@Medium Łyski
2
@kuz Ja bym z ta eksplozja Valverde nie przesadzal, bo wczoraj praktycznie nie bylo go widac.
0
@Walker 211/220 - zapomnialem o Soldado, Negredo, Cavenaghim i Wernerze. No i kompletnie mi wylecial Laurent Robert.
16
Alez to byl rollercoster wczoraj! Chociaz mimo tego, ze wczesnie stracilismy bramke to bylem dziwnie spokojny o koncowy wynik.
Smieszy placz Dudka i Ancelottiego o rzekomym spalonym, a ten tweet Dudka to juz w ogole przyklad niezlego buractwa.