9

@damianfcb105 Tylko upośledzeni ludzie wyzywają innych od upośledzonych.

2

@Ptasior fajnie sobie Ukraincy pocwicza celnosc na tych zabytkach :)

0

@PatrychoO

Poza oczywistym pierwszym i ostatnim miejscem to jednak minimalnie wyzej dalbym Lewego, bo jednak 55 bramek w jednym sezonie to jest kosmiczny wyczyn, a jakby nie patrzec to wlasnie jest glowne zadanie dziewiatki.

4

@koziar Ostro poszedl.

4

@michal26 Bardzo dobrze napisane i uargumentowane, mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Jak najbardziej popieram Ukraińców i mocno im kibicuję, ale też uważam, że kwestia Wołynia powinna zostać rozwiązana na poziomie politycznym.

0

@Coutinho007 Będzie słuchane jutro :)

1

@PatrychoO Jeszcze nie miałem kiedy, jutro chyba odpalę.

1

Swietnie to wykonczyl Cvancara, moze byc ciekawy pilkarz.

0

@Rust_Cohle Radosny futbol, otwarta gra.

1

Putin to synonim zla, Marilyn Monroe to synonim seksu, a reprezentacji Polski to synonim przegrywow.

0

Pieknie zaczeli gospodarze!

0

@Aaron10 Zdecydowanie Góralski.

1

@Danny Gaucho Ale kulturka jest, bo kapelusz zdjal.

0

@Walker bez przesady, niektore kawalki sa calkiem niezle i to nie tylko te 3 najbardziej znane.

Juz predzej dalbym Nickelback czy inne Evanescence

0

@Encore Za Neymara jak najbardziej chociaz dla niego samego lepiej jakby wybral Anglie albo Hiszpanie.

0

@kuba1794 Araujo juz siedzi jak na szpilkach czekajac na telefon od Realu.

15

@Janas11224 Chyba jeszcze trudniej obronic ;)

3

@require Hehe dobre


A sorry, nie tutaj

2

@Sau_Ron bardziej by pasowalo black ;)

0

@kynio302 To sie liczy za trzy?

1

@bartulek98 Jutgla ma "juz" 24 lata i po dobrym poczatku w Belgii teraz wyraznie spuscil z tonu.

0

@sidi12843 Czekam na 5 komplet i na 4 komplet wyjazdowy.

0

@Kleps0n Oby tak bylo.

1

@Faro Po meczu przycisna Anglikow po autografy?

0

@Lanosss Ze pochlaniacz czasu to wiadomo nie od dzis, bylem ciekaw jak bardzo jest rozbudowany w porownaniu z FM20, ktorego katuje juz 10 sezonow :)

5

@FcBarcelonaFanMSN Ale ze Ciebie pytaja? Niezle.

2

@BorzyKrzys hej piccolino, co sie dzieje z Serie A, ze w Squadra Azzurra zamiast jakiegos rasowego bombardieri w ataku gra jakis kasztaneri?

1

@takisobiektos Niby tak, ale zaraz spadnie z West Hamem do Championship.

1

Jest tu ktos kto regularnie ogrywa FMa 23? Jak wrazenia w porownaniu do wczesniejszych edycji?

1

@The Game 10 Ten Rice i Phillips w skladzie Anglii to komedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?