JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@damianfcb105 Tylko upośledzeni ludzie wyzywają innych od upośledzonych.
2
@Ptasior fajnie sobie Ukraincy pocwicza celnosc na tych zabytkach :)
0
@PatrychoO
Poza oczywistym pierwszym i ostatnim miejscem to jednak minimalnie wyzej dalbym Lewego, bo jednak 55 bramek w jednym sezonie to jest kosmiczny wyczyn, a jakby nie patrzec to wlasnie jest glowne zadanie dziewiatki.
4
@koziar Ostro poszedl.
4
@michal26 Bardzo dobrze napisane i uargumentowane, mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Jak najbardziej popieram Ukraińców i mocno im kibicuję, ale też uważam, że kwestia Wołynia powinna zostać rozwiązana na poziomie politycznym.
0
@Coutinho007 Będzie słuchane jutro :)
1
@PatrychoO Jeszcze nie miałem kiedy, jutro chyba odpalę.
1
Swietnie to wykonczyl Cvancara, moze byc ciekawy pilkarz.
0
@Rust_Cohle Radosny futbol, otwarta gra.
1
Putin to synonim zla, Marilyn Monroe to synonim seksu, a reprezentacji Polski to synonim przegrywow.
0
Pieknie zaczeli gospodarze!
0
@Aaron10 Zdecydowanie Góralski.
1
@Danny Gaucho Ale kulturka jest, bo kapelusz zdjal.
0
@Walker bez przesady, niektore kawalki sa calkiem niezle i to nie tylko te 3 najbardziej znane.
Juz predzej dalbym Nickelback czy inne Evanescence
0
@Encore Za Neymara jak najbardziej chociaz dla niego samego lepiej jakby wybral Anglie albo Hiszpanie.
0
@kuba1794 Araujo juz siedzi jak na szpilkach czekajac na telefon od Realu.
15
@Janas11224 Chyba jeszcze trudniej obronic ;)
3
@require Hehe dobre
A sorry, nie tutaj
2
@Sau_Ron bardziej by pasowalo black ;)
0
@kynio302 To sie liczy za trzy?
1
@bartulek98 Jutgla ma "juz" 24 lata i po dobrym poczatku w Belgii teraz wyraznie spuscil z tonu.
0
@sidi12843 Czekam na 5 komplet i na 4 komplet wyjazdowy.
0
@Kleps0n Oby tak bylo.
1
@Faro Po meczu przycisna Anglikow po autografy?
0
@Lanosss Ze pochlaniacz czasu to wiadomo nie od dzis, bylem ciekaw jak bardzo jest rozbudowany w porownaniu z FM20, ktorego katuje juz 10 sezonow :)
5
@FcBarcelonaFanMSN Ale ze Ciebie pytaja? Niezle.
2
@BorzyKrzys hej piccolino, co sie dzieje z Serie A, ze w Squadra Azzurra zamiast jakiegos rasowego bombardieri w ataku gra jakis kasztaneri?
1
@takisobiektos Niby tak, ale zaraz spadnie z West Hamem do Championship.
1
Jest tu ktos kto regularnie ogrywa FMa 23? Jak wrazenia w porownaniu do wczesniejszych edycji?
1
@The Game 10 Ten Rice i Phillips w skladzie Anglii to komedia.