2

@mrboom Życie mnie tego nauczyło.

5

@Rust_Cohle Powinni sie wszyscy w trojke zglosic do okna zycia.

0

@Colon Swietne, potrzeba wiecej takich akcji

8

@VegetaPolska Moim zdaniem za malo sie starasz i Ci nie zalezy na niej i ona to czuje.

13

@VegetaPolska Widzisz, nie skakales i teraz masz za swoje.

6

@clyde Ja ostatnio kupilem 4 pomidory za 36 zlotych. Dobra, byly duze, ale i tak bez przesady... Chyba na wiosne posadze na gruncie i stane sie pomidorowym magnatem.

2

@mrboom Brak umiejętnosci również.

0

@Lucerfi Cos w tym jest.

0

@Emhyr Fati sie w ogole nie trzyma na nogach, w PL latalby od bandy do bandy. To nie ten sam przypadek, co Silva, Aguero, czy inni filigranowi zawodnicy, ktorzy mimo wszystko swietnie trzymali sie na nogach.

9

@Sysia11 Dzieki :) nawet zona nie pamietala, chyba bedzie trzeba pomyslec nad zmiana modelu.

1

@Emhyr Znajac historie i kwoty za jakie sprzedajemy swoich pilkarzy to Ferran 20 i Ansu 40

2

@Zoker 30 wrzesnia jest dzien chlopaka ;) miedzynarodowy dzien mezczyzny jest 19 listopada

3

@MesQueUnClub_87 Co to jest za stwór?

2

@Lionel_Messi10 Tylko Chelsea! Duzo okazji do grania, mentalnosc zwyciezcy, znakomity trener - same plusy.

0

@tbas Jak swego czasu Porto.

1

@GeneralXavi Tylko jeden ciężko, ale skłaniałbym się ku "American Angel" George'a Michaela

6

@Mario96w On lubi wierszem pisać.

1

@Rust_Cohle Przez tego obrażonego aż się zakrztusiłem kanapką.

10

@Emhyr Nie ma to jak rzetelne dane.

Mogles jeszcze sie obronic: "a gdzie napisalem, ze podam sukcesy wieksze niz 1/4 finlau?"

0

@Cygan BRC Obojetnie kto bedzie rzadzil, byleby zabral socjale i w zamian obnizyl podatki.

0

@BorzyKrzys Oczywiscie Djurgardens!

0

0

@Klimach fan Pewnie, ze mozna tylko zazwyczaj wiaze sie to z fala niezrozumialego dla mnie hejtu.

0

@Rust_Cohle Jesli juz to niech to bedzie Napoli. Smerfy niech sie bujaja.

2

@Deviler A ja powiem tak: skoro Bayern dal rade schowac do kieszeni Mbappe to dlaczego nie mialoby sie udac z Viniciusem i Benzema?

1

@usztafik Jesli ktos marnowal notorycznie sytuacje, byl niewidczony, to owszem, mozna go bardziej winic za odpadniecie. Nie pamietam kto byl wtedy glownym winowajcą tego odpadniecia.

1

@Khajio Tak to powinno wygladac w idealnym swiecie :)

1

@Klimach fan Ale nalezy tez pamietac, ze ma juz 35 lat a i tak mimo tego wieku niewielu jest pilkarzy, ktorzy notuja takie statystyki co on + byl kluczowy na MŚ.

7

@Klimach fan Zgoda, tylko niech krytyka za odpadniecie nie spada tylko na jednego pilkarza, w sytuacji gdy w druzynie jest inny pilkarz, ktory znajduje sie o szczytu formy, a ktory rowniez zawiodl.

3

@require Bledne wnioski wyciagasz.

Wniosek jest taki, ze nie tylko on jest winny porazki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?