JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom Życie mnie tego nauczyło.
5
@Rust_Cohle Powinni sie wszyscy w trojke zglosic do okna zycia.
0
@Colon Swietne, potrzeba wiecej takich akcji
8
@VegetaPolska Moim zdaniem za malo sie starasz i Ci nie zalezy na niej i ona to czuje.
13
@VegetaPolska Widzisz, nie skakales i teraz masz za swoje.
6
@clyde Ja ostatnio kupilem 4 pomidory za 36 zlotych. Dobra, byly duze, ale i tak bez przesady... Chyba na wiosne posadze na gruncie i stane sie pomidorowym magnatem.
2
@mrboom Brak umiejętnosci również.
0
@Lucerfi Cos w tym jest.
0
@Emhyr Fati sie w ogole nie trzyma na nogach, w PL latalby od bandy do bandy. To nie ten sam przypadek, co Silva, Aguero, czy inni filigranowi zawodnicy, ktorzy mimo wszystko swietnie trzymali sie na nogach.
9
@Sysia11 Dzieki :) nawet zona nie pamietala, chyba bedzie trzeba pomyslec nad zmiana modelu.
1
@Emhyr Znajac historie i kwoty za jakie sprzedajemy swoich pilkarzy to Ferran 20 i Ansu 40
2
@Zoker 30 wrzesnia jest dzien chlopaka ;) miedzynarodowy dzien mezczyzny jest 19 listopada
3
@MesQueUnClub_87 Co to jest za stwór?
2
@Lionel_Messi10 Tylko Chelsea! Duzo okazji do grania, mentalnosc zwyciezcy, znakomity trener - same plusy.
0
@tbas Jak swego czasu Porto.
1
@GeneralXavi Tylko jeden ciężko, ale skłaniałbym się ku "American Angel" George'a Michaela
6
@Mario96w On lubi wierszem pisać.
1
@Rust_Cohle Przez tego obrażonego aż się zakrztusiłem kanapką.
10
@Emhyr Nie ma to jak rzetelne dane.
Mogles jeszcze sie obronic: "a gdzie napisalem, ze podam sukcesy wieksze niz 1/4 finlau?"
0
@Cygan BRC Obojetnie kto bedzie rzadzil, byleby zabral socjale i w zamian obnizyl podatki.
0
@BorzyKrzys Oczywiscie Djurgardens!
0
@wawrzyn1 Pytaj @Baros1990
0
@Klimach fan Pewnie, ze mozna tylko zazwyczaj wiaze sie to z fala niezrozumialego dla mnie hejtu.
0
@Rust_Cohle Jesli juz to niech to bedzie Napoli. Smerfy niech sie bujaja.
2
@Deviler A ja powiem tak: skoro Bayern dal rade schowac do kieszeni Mbappe to dlaczego nie mialoby sie udac z Viniciusem i Benzema?
1
@usztafik Jesli ktos marnowal notorycznie sytuacje, byl niewidczony, to owszem, mozna go bardziej winic za odpadniecie. Nie pamietam kto byl wtedy glownym winowajcą tego odpadniecia.
1
@Khajio Tak to powinno wygladac w idealnym swiecie :)
1
@Klimach fan Ale nalezy tez pamietac, ze ma juz 35 lat a i tak mimo tego wieku niewielu jest pilkarzy, ktorzy notuja takie statystyki co on + byl kluczowy na MŚ.
7
@Klimach fan Zgoda, tylko niech krytyka za odpadniecie nie spada tylko na jednego pilkarza, w sytuacji gdy w druzynie jest inny pilkarz, ktory znajduje sie o szczytu formy, a ktory rowniez zawiodl.
3
@require Bledne wnioski wyciagasz.
Wniosek jest taki, ze nie tylko on jest winny porazki.