0

@AduŚ07 Ale masakra... Oby wyszedl z tego bez problemow z kregoslupem...

0

@Medium Obnizenie podatkow zamiast rozdawania pieniedzy chociazby, zwlaszcza malym przedsiebiorstwom.

1

@Encore Tak jak nie lubie PSG to te stroje wygladaja naprawde fajnie.

2

@P33ck Pochettino to faktycznie kasztan jak juz wyzej wspomniano, wiec watpie zeby trafil do jakiegos liczacego sie klubu (czyli zostaje Barcelona, hehe).

Zidane - moze PSG?

Tuchel moim zdaniem nie wroci do Chelsea, bo smerfy musialyby wyplacic ogromne odszkodowanie Potterowi i tym samym mocno by sie skompromitowali. Ciekawym kierunkiem dla Niemca bylby Bayern, tym bardziej, ze Bawarczycy w tym sezonie nie blyszcza.

Co do Enrique to szczerze mowiac nie mam pojecia, ale moze warto byloby rozwazyc powrot do Barcelony?

1

@macio_944 Powodzenia! Jak juz bedziesz umial cos zagrac to wrzuc (byle nie wczesniej!).

1

@BlaseR9 Zazdroszcze tego wydania :) ja mam wszystkie oprocz Piper at the gates of dawn, ale w standardowych wydaniach + kilka koncertowych.

1

@BlaseR9 Potrafilbys wybrac jeden utwor z tego albumu, ktory lubisz najbardziej? Ja mialbym nie lada problem, ale chyba bylby to jeden z: Breathe, Money albo Time

1

@SteuerFreiMoney Sciganie wtedy to bylo prawie samobojstwo, wielki szacunek dla tych kierowcow.

2

@Compadre Dla mnie Division Bell tez scisla czolowka, podobnie jak Momentary Lapse of Reason.

1

@BlaseR9 Alez bedzie sluchane dzisiaj :)

3

Mimo wszystko myślę, że liga jest spokojnie do wygrania.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Palce całe?

0

@Colon Powiedziec, ze nie lubil sie rozstawac z pilka, to nic nie powiedziec.

3

@Ptasior Raz sierpem, raz mlotem...

2

@Kapitan hawk Kolejny z zaburzeniami dwubiegunowymi, sporo ich ostatnio.

3

@Colon To jest nie do wiary, ze ten album ma juz 50 lat, a caly czas brzmi tak swiezo i ponadczasowo.

2

@Deathwing112 A to zdrowie zarcie nie moze byc smaczne? :)

2

@Emhyr Ale spadli nie dlatego, ze nie pomagali uchodzcom tylko dlatego, ze zwlekali mocno z dostawami uzbrojenia.

2

@Tomo1989 Djalminha mial fajna technike no i gral w tym fantastycznym Euro Depor

3

@bartas97 Byle nie z KFC.

4

@Encore Za 10 lat czemu nie

0

@reloaded Taktyczny

0

@QQL5 Taktyczny

8

@mientusek1407 The One and Only Harry Maguire

0

@aleksandrowielki To wiadomo, ze Bachmut stal sie podobnym symbolem jak Mariupol, z tym ze to miasto ma duzo mniejsze znaczenie strategiczne. Niemniej jednak i tak uwazam, ze Ukraincy wycofaja sie z Bachmutu w dogodnym dla siebie momencie zeby nie generowac nadmiernych strat.

0

#Wojna na Ukrainie

Wraz z biegiem wydarzen w rejonie Bachmutu co raz bardziej sklaniam sie ku teorii, ze celem Ukraincow jest zwiazanie w tym rejonie jak najwiekszych sil rosyjskich, przy jak najmniejszym udziale sil wlasnych i przeczekac do momentu dostawy czolgow i wowczas przejda do kontrofensywy na zupelnie innym kierunku. Co o tym myslicie?

@michal26 @Aragorn33 i inni

0

@taxky Moim zdaniem Gones

3

@Bulbulator Troche przypomina CRa w prime w Utd, tylko bez tych zbednych przekladanek.

1

@MesQueUnClub_87 To jak to bylo z tymi kosmitami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?