JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 Ale masakra... Oby wyszedl z tego bez problemow z kregoslupem...
0
@Medium Obnizenie podatkow zamiast rozdawania pieniedzy chociazby, zwlaszcza malym przedsiebiorstwom.
1
@Encore Tak jak nie lubie PSG to te stroje wygladaja naprawde fajnie.
2
@P33ck Pochettino to faktycznie kasztan jak juz wyzej wspomniano, wiec watpie zeby trafil do jakiegos liczacego sie klubu (czyli zostaje Barcelona, hehe).
Zidane - moze PSG?
Tuchel moim zdaniem nie wroci do Chelsea, bo smerfy musialyby wyplacic ogromne odszkodowanie Potterowi i tym samym mocno by sie skompromitowali. Ciekawym kierunkiem dla Niemca bylby Bayern, tym bardziej, ze Bawarczycy w tym sezonie nie blyszcza.
Co do Enrique to szczerze mowiac nie mam pojecia, ale moze warto byloby rozwazyc powrot do Barcelony?
1
@macio_944 Powodzenia! Jak juz bedziesz umial cos zagrac to wrzuc (byle nie wczesniej!).
1
@BlaseR9 Zazdroszcze tego wydania :) ja mam wszystkie oprocz Piper at the gates of dawn, ale w standardowych wydaniach + kilka koncertowych.
1
@BlaseR9 Potrafilbys wybrac jeden utwor z tego albumu, ktory lubisz najbardziej? Ja mialbym nie lada problem, ale chyba bylby to jeden z: Breathe, Money albo Time
1
@SteuerFreiMoney Sciganie wtedy to bylo prawie samobojstwo, wielki szacunek dla tych kierowcow.
2
@Compadre Dla mnie Division Bell tez scisla czolowka, podobnie jak Momentary Lapse of Reason.
1
@BlaseR9 Alez bedzie sluchane dzisiaj :)
3
Mimo wszystko myślę, że liga jest spokojnie do wygrania.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Palce całe?
0
@Colon Powiedziec, ze nie lubil sie rozstawac z pilka, to nic nie powiedziec.
3
@Ptasior Raz sierpem, raz mlotem...
2
@Kapitan hawk Kolejny z zaburzeniami dwubiegunowymi, sporo ich ostatnio.
3
@Colon To jest nie do wiary, ze ten album ma juz 50 lat, a caly czas brzmi tak swiezo i ponadczasowo.
2
@Deathwing112 A to zdrowie zarcie nie moze byc smaczne? :)
2
@Emhyr Ale spadli nie dlatego, ze nie pomagali uchodzcom tylko dlatego, ze zwlekali mocno z dostawami uzbrojenia.
2
@Tomo1989 Djalminha mial fajna technike no i gral w tym fantastycznym Euro Depor
3
@bartas97 Byle nie z KFC.
4
@Encore Za 10 lat czemu nie
0
@reloaded Taktyczny
0
@QQL5 Taktyczny
8
@mientusek1407 The One and Only Harry Maguire
0
@aleksandrowielki To wiadomo, ze Bachmut stal sie podobnym symbolem jak Mariupol, z tym ze to miasto ma duzo mniejsze znaczenie strategiczne. Niemniej jednak i tak uwazam, ze Ukraincy wycofaja sie z Bachmutu w dogodnym dla siebie momencie zeby nie generowac nadmiernych strat.
0
#Wojna na Ukrainie
Wraz z biegiem wydarzen w rejonie Bachmutu co raz bardziej sklaniam sie ku teorii, ze celem Ukraincow jest zwiazanie w tym rejonie jak najwiekszych sil rosyjskich, przy jak najmniejszym udziale sil wlasnych i przeczekac do momentu dostawy czolgow i wowczas przejda do kontrofensywy na zupelnie innym kierunku. Co o tym myslicie?
@michal26 @Aragorn33 i inni
0
@taxky Moim zdaniem Gones
3
@Bulbulator Troche przypomina CRa w prime w Utd, tylko bez tych zbednych przekladanek.
1
@MesQueUnClub_87 To jak to bylo z tymi kosmitami?