0

@Ricardinio14
Lacoste Red
Guerlain L'Homme Ideal
Tom Ford Tobacco Vanille
Hugo Boss Dark Blue
No i standardowo Acqua di Gio

1

@Pawel13sz na zero z przodu

0

@Janas11224 Sto lat i obys kiedys mogl sobie pozwolic na kupno jakiegos super auta zamiast wozic sie fura z wypozyczalni.

#pdk

3

@Firestone hehe dobre

@DaPidejpi oby kontynuowali ta piekna passe.

6

Jako ze dzis od rana mam faze na The Clash to podrzucam London Calling fajnie scoverowane przez the Bossa.



@Colon @Jagr @8stoichkov8 @BlaseR9 i inni

0

@QQL5 Tylko sie nie pomyl i nie zrob z szynką i nutellą.

7

@JohnnyBarca Idealny mecz na przelamanie tej zlej passy.

3

@kubix05 Ooo, Benteke tez tam gra.

23

@Kapitan hawk Jeszcze z 4 sezony i lekko dobije do 11 bramek.

1

@Rust_Cohle Mam zdalna, wiec co najwyzej tylko zapcham porcelanke rodzince.

2

@MesQueUnClub96 Ale combo, bo zrobiles mi ochote i na kebsa, i na KFC.

3

@Rust_Cohle Ty, ale dawno salcesonu nie jadlem...

33

@Rust_Cohle Bystry jak woda w klozecie.

35

@MesQueUnClub96 W KFC nie ma kebsow, mlody.

3

@Rust_Cohle sprobuj wyrzygac moze, bedzie szybciej.

3

- I hope I die before get old.

@Colon @8stoichkov8 @Karamba @Jagr i inni...

to był gwałt na gitarze.

0

@Tasde Nie no, bez przesady, w LM nie liczy się się tylko fart - to jest zbyt duże uproszczenie.

2

@partymaker Mimo wszystko pewnie jednak prześcieradła, bo najwięcej razy wygrali LM.

Niemniej jednak cały czas życzę im żeby nadepnęli bosą stopą na klocek lego.

3

@michal26 Jestem dobrej myśli, teraz zaczęły się roztopy :) w marcu dojdą czołgi + artyleria i w kwietniu zacznie się zabawa :)

1

@Firestone Wyjaśnił

1

@martin3131 Trochę szacunku dla Legendy strony :)

1

@Kapitan hawk To wiadoma sprawa.

7

@martin3131 Ale Trofeo Zamora ma się nijak do pucharów, więc nie rozumiem postu.

0

@Kitek1640 Jeśli miała okazję ujrzeć go gdzieś w podbazie to możliwe.

0

@Kapitan hawk Oj tam, ważne żeby Valencia nie spadła.

0

@Rust_Cohle A tak na serio? Bo mógłby jednak zrobić różnicę dzisiaj.

2

@Danny Gaucho Zgadza się. Więc chyba możemy przyjąć, że jest najlepszą dziewiątką w XXI wieku? Kogo jeszcze mamy: R9, Lewy, Aguero, Ibrahimovic - to chyba tyle na ten moment z sensownych kandydatów. Celowo pominąłem mojego ulubionego Henry'ego i Benzemę, bo oni to jednak bardziej 9,5.

0

Czemu Darwin w ogóle nie zagrał?

@Rust_Cohle

7

@Danny Gaucho Kurde, wygląda mi to na najlepszą dziewiątkę XXI wieku...
Szkoda, że w LM nie miał szczęścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?