JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ricardinio14
Lacoste Red
Guerlain L'Homme Ideal
Tom Ford Tobacco Vanille
Hugo Boss Dark Blue
No i standardowo Acqua di Gio
1
@Pawel13sz na zero z przodu
0
@Janas11224 Sto lat i obys kiedys mogl sobie pozwolic na kupno jakiegos super auta zamiast wozic sie fura z wypozyczalni.
#pdk
3
@Firestone hehe dobre
@DaPidejpi oby kontynuowali ta piekna passe.
6
Jako ze dzis od rana mam faze na The Clash to podrzucam London Calling fajnie scoverowane przez the Bossa.
@Colon @Jagr @8stoichkov8 @BlaseR9 i inni
0
@QQL5 Tylko sie nie pomyl i nie zrob z szynką i nutellą.
7
@JohnnyBarca Idealny mecz na przelamanie tej zlej passy.
3
@kubix05 Ooo, Benteke tez tam gra.
23
@Kapitan hawk Jeszcze z 4 sezony i lekko dobije do 11 bramek.
1
@Rust_Cohle Mam zdalna, wiec co najwyzej tylko zapcham porcelanke rodzince.
2
@MesQueUnClub96 Ale combo, bo zrobiles mi ochote i na kebsa, i na KFC.
3
@Rust_Cohle Ty, ale dawno salcesonu nie jadlem...
33
@Rust_Cohle Bystry jak woda w klozecie.
35
@MesQueUnClub96 W KFC nie ma kebsow, mlody.
3
@Rust_Cohle sprobuj wyrzygac moze, bedzie szybciej.
0
https://joemonster.org/art/42351?crst=1677404952&wrst=1677404961
#15 top
3
@Colon @8stoichkov8 @Karamba @Jagr i inni...
to był gwałt na gitarze.
0
@Tasde Nie no, bez przesady, w LM nie liczy się się tylko fart - to jest zbyt duże uproszczenie.
2
@partymaker Mimo wszystko pewnie jednak prześcieradła, bo najwięcej razy wygrali LM.
Niemniej jednak cały czas życzę im żeby nadepnęli bosą stopą na klocek lego.
3
@michal26 Jestem dobrej myśli, teraz zaczęły się roztopy :) w marcu dojdą czołgi + artyleria i w kwietniu zacznie się zabawa :)
1
@Firestone Wyjaśnił
1
@martin3131 Trochę szacunku dla Legendy strony :)
1
@Kapitan hawk To wiadoma sprawa.
7
@martin3131 Ale Trofeo Zamora ma się nijak do pucharów, więc nie rozumiem postu.
0
@Kitek1640 Jeśli miała okazję ujrzeć go gdzieś w podbazie to możliwe.
0
@Kapitan hawk Oj tam, ważne żeby Valencia nie spadła.
0
@Rust_Cohle A tak na serio? Bo mógłby jednak zrobić różnicę dzisiaj.
2
@Danny Gaucho Zgadza się. Więc chyba możemy przyjąć, że jest najlepszą dziewiątką w XXI wieku? Kogo jeszcze mamy: R9, Lewy, Aguero, Ibrahimovic - to chyba tyle na ten moment z sensownych kandydatów. Celowo pominąłem mojego ulubionego Henry'ego i Benzemę, bo oni to jednak bardziej 9,5.
0
Czemu Darwin w ogóle nie zagrał?
@Rust_Cohle
7
@Danny Gaucho Kurde, wygląda mi to na najlepszą dziewiątkę XXI wieku...
Szkoda, że w LM nie miał szczęścia.