JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Rust_Cohle leci ta bramka do fap folderu
1
@Jakchcesz Teraz dopiero zauwazylem, ewidentnie mnie chorobsko bierze bo juz nie ogarniam.
0
@culer_5306751 Signal Iduna top.
0
Przydalby sie taki Roy Keane jako plaster na Symulciusa.
0
@Maciej1078 Daje zielone, bo niezla riposta.
2
@Jakchcesz czerwone diably to Utd ;)
2
real gotuje parowki w czajniku.
0
@bartas97 Mowisz, ze dzisiaj Arthur bedzie czarowal z Beckerem?
1
@Sulimo Brzmi zupelnie jak kokos, ale domyslam sie co Ci chodzi po glowie ;)
0
@kuz Wiadomo, za malolata sie szlo w ilosc nie jakosc, ale teraz bym tego nie przelknal :)
1
@kuz Mam nadzieje, ze chodzi o wodke, a nie o piwo ;)
2
@Pawel13sz Ciagle jak widze Twoje posty to wydaje mi sie, ze pisze DePe
0
@Colon A czemuz to?
1
@8stoichkov8 Kolejny bardzo niedoceniany zespol lat 80. Polecam poczytac o Midgu jak wspanialym jest czlowiekiem mimo, ze zazwyczaj woli pozostac w cieniu. To on, a nie Bob Geldof byl tak naprawde pomyslodawca i glownym organizatorem Live Aid.
Polecam szczegolnie album Rage in Eden ze swietna okladka.
3
@Foro To zjawisko to aquaplaning.
4
@VegetaPolska Oswiadczyny byly, czy poczekasz do nastepnego spotkania zeby sie nie spieszyc?
4
@VegetaPolska Pamietales o ogumieniu, czy poszliscie na zywiol?
8
@MesQueUnClub96 *psychopata.
Podobne slowa, ale jednak znaczenie inne.
1
@KichuBlaugrana Obstawiam, ze nie przyszla bo zostawila zelazko na gazie.
4
@ToWinaSedziego Chyba w sloiku.
3
Ciekawe, czy Kucharek jeszcze moknie w deszczu...
5
@Faro Kto sieje wiatr zbiera burze.
3
@Ojciec5tkidzieci To dla Ciebie ziomuś trzymaj się, odjazd!
2
https://sportowefakty.wp.pl/la/1045800/nie-zyje-tim-lobinger?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbsf&utm_term=post&utm_content=sportowefakty - zmarł utytułowany niemiecki tyczkarz, Tim Lobinger.
7
@draxidox wjezdzamy do Liberace'a hahahaha
Nie no, to jest zloto.
4
@don'T.R.I.P.e GG bylo spoko, proste w obsludze, intuicyjne bo i te niesmiertelne dzwieki powiadomien :)
0
@Colon Que miras, Bobo?
0
@Colon Carlos jak zerka na Zidana.
1
@Medium Wychowywala "tylko" dzieci :)
Wciaz ma na karku tyle lat, ze jak najbardziej nalezy jej sie pierwszenstwo w autobusie.
Ja nawet po 12 godzinnych zmianach potrafilem ustepowac miejsca starszym osobom bez analizowania, czy czasem nie miala zbyt lekko w zyciu zeby sobie teraz siedziec na krzeselku.
3
@Medium Pro tip:
Moze to nie te same kobiety?