JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Nano22 Czyli JE to nie Jurny Egipcjanin? Wiedzialem, ze cos mi sie nie spina.
0
@Emhyr Tylko czyja? ;)
1
@Jakchcesz Ja to samo...
3
@Destroyer_of_Worlds Ja chcialbym zeby Barcelona wygrala np 5:0 zamiast takie 5:3.
1
@marcin62 Jeden warty drugiego.
2
@gumaz @shinthps ;)
1
@czosnekfcb Hazard ma tlusty czwartek kazdego dnia!
1
@Ojciec5tkidzieci Ja z kolei ogladalem ostatnio Plan Doskonaly - film o napadzie na bank.
Duzo sobie obiecywalem po tym filmie, a okazal sie totalnie slaby. Mnostwo niedociagniec, niespinajacych sie watkow - jednym slowem: rozczarowanie.
1
@Kengo Ciekawe jakby to rozwiazali z Cast Away.
6
@Kapitan hawk Ten to chyba z Wielkiej Snieznej wychodzil, bo temat juz wczoraj zostal przegadany.
2
@MesQueUnClub_87 Nie moga, przeciez wedlug niektorych juz samo posiadanie duzej ilosci dzieci to patologia.
Ale za to ogladanie patostreamow i innego badziewia to juz nie patologia.
4
@Persili Tak, z pewnoscia zaplanowali, ze beda mieli piecioraczki.
Niektorym chyba paczki zaszkodzily.
1
@IronSanHybrid Dobre :)
1
@clyde Moze nos ze soba gaz pieprzowy jak tam chodzisz.
1
@hefaj6 Podbijam
2
@clyde Czyli tam kolo boiska, ech :( Oby sie udalo dorwac tego zwyrola.
2
@clyde Ktory park?
Trzeba by to gdzies zglosic, najlepiej straz miejska albo moze pogotowie dla zwierzat.
1
@Tomason O braku produkcji, jezdzic pewnie bedzie mozna.
0
@Criss18Barca Tylko z prokuratorem.
1
@KrwawiaceoczyVEB A moim zdaniem to jest dobra nauczka do mlodego. Niech uczy sie trzymac jezyk za zebami od najmlodszych lat.
Chociaz 4 mecze zawieszenia to przesada.
4
@Rust_Cohle Po co mi jakis drogi paczek za 5 zlotych z paczkarni jak za to moge miec 10 przepysznych paczusiow z biedronki?
1
@shinthps Wiem wiem jaki masz charakterek :) Mimo wszystko, zjezdz paczka bo gwiazdorzysz ;)
0
@michal26 Nie ogladalem tego odcinka, mozesz opisac co sie zmienilo w ostatnich dniach, ze Rosja chce nas zaatakowac?
Osobiscie uwazam, ze jestesmy w trakcie (albo zaraz bedziemy) najwiekszych dostaw sprzetu dla Ukrainy od poczatku wojny i to moze byc prawdziwy game changer. Oczywiscie zobaczymy co wyniknie z tej od dawna zapowiadanej ruskiej ofensywy, bo Ukraina na pewno bedzie na na dosc dobrze przygotowana, a czytalem komentarze, ze ruscy moga miec problemy z przygotowaniem wiekszego natarcia ze wzgledu na niedostatek sprzetu i niesprzyjajace warunki (roztopy).
4
@shinthps A sa jakies swieta nie dla marionetek? Czy wszystkie sa dla marionetek?
Urodziny tez tylko marionetki swietuja?
Ech, troche mniej spiny w zyciu polecam :)
4
@hefaj6 Taktyczny, jak bede rozliczal PITa to Was wespre :) Duzo zdrowia dla Ignasia!
0
@mindbender84 hehe, dobre :)
3
@Ojciec5tkidzieci Udowodnij.
;)
1
@michal26 Skomentuję jutro rano, dzięki za oznaczanie :)
0
@Encore Ładnie, u mnie 103, ale z triple capem.
5
Emre dzisiaj zdecydowanie can.