5

@Nano22 Czyli JE to nie Jurny Egipcjanin? Wiedzialem, ze cos mi sie nie spina.

0

@Emhyr Tylko czyja? ;)

1

@Jakchcesz Ja to samo...

3

@Destroyer_of_Worlds Ja chcialbym zeby Barcelona wygrala np 5:0 zamiast takie 5:3.

1

@marcin62 Jeden warty drugiego.

2

1

@czosnekfcb Hazard ma tlusty czwartek kazdego dnia!

1

@Ojciec5tkidzieci Ja z kolei ogladalem ostatnio Plan Doskonaly - film o napadzie na bank.

Duzo sobie obiecywalem po tym filmie, a okazal sie totalnie slaby. Mnostwo niedociagniec, niespinajacych sie watkow - jednym slowem: rozczarowanie.

1

@Kengo Ciekawe jakby to rozwiazali z Cast Away.

6

@Kapitan hawk Ten to chyba z Wielkiej Snieznej wychodzil, bo temat juz wczoraj zostal przegadany.

2

@MesQueUnClub_87 Nie moga, przeciez wedlug niektorych juz samo posiadanie duzej ilosci dzieci to patologia.

Ale za to ogladanie patostreamow i innego badziewia to juz nie patologia.

4

@Persili Tak, z pewnoscia zaplanowali, ze beda mieli piecioraczki.

Niektorym chyba paczki zaszkodzily.

1

@IronSanHybrid Dobre :)

1

@clyde Moze nos ze soba gaz pieprzowy jak tam chodzisz.

1

@hefaj6 Podbijam

2

@clyde Czyli tam kolo boiska, ech :( Oby sie udalo dorwac tego zwyrola.

2

@clyde Ktory park?

Trzeba by to gdzies zglosic, najlepiej straz miejska albo moze pogotowie dla zwierzat.

1

@Tomason O braku produkcji, jezdzic pewnie bedzie mozna.

0

@Criss18Barca Tylko z prokuratorem.

1

@KrwawiaceoczyVEB A moim zdaniem to jest dobra nauczka do mlodego. Niech uczy sie trzymac jezyk za zebami od najmlodszych lat.

Chociaz 4 mecze zawieszenia to przesada.

4

@Rust_Cohle Po co mi jakis drogi paczek za 5 zlotych z paczkarni jak za to moge miec 10 przepysznych paczusiow z biedronki?

1

@shinthps Wiem wiem jaki masz charakterek :) Mimo wszystko, zjezdz paczka bo gwiazdorzysz ;)

0

@michal26 Nie ogladalem tego odcinka, mozesz opisac co sie zmienilo w ostatnich dniach, ze Rosja chce nas zaatakowac?

Osobiscie uwazam, ze jestesmy w trakcie (albo zaraz bedziemy) najwiekszych dostaw sprzetu dla Ukrainy od poczatku wojny i to moze byc prawdziwy game changer. Oczywiscie zobaczymy co wyniknie z tej od dawna zapowiadanej ruskiej ofensywy, bo Ukraina na pewno bedzie na na dosc dobrze przygotowana, a czytalem komentarze, ze ruscy moga miec problemy z przygotowaniem wiekszego natarcia ze wzgledu na niedostatek sprzetu i niesprzyjajace warunki (roztopy).

4

@shinthps A sa jakies swieta nie dla marionetek? Czy wszystkie sa dla marionetek?

Urodziny tez tylko marionetki swietuja?

Ech, troche mniej spiny w zyciu polecam :)

4

@hefaj6 Taktyczny, jak bede rozliczal PITa to Was wespre :) Duzo zdrowia dla Ignasia!

0

@mindbender84 hehe, dobre :)

3

@Ojciec5tkidzieci Udowodnij.


;)

1

@michal26 Skomentuję jutro rano, dzięki za oznaczanie :)

0

@Encore Ładnie, u mnie 103, ale z triple capem.

5

Emre dzisiaj zdecydowanie can.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?