0

@kakusus Nie zdziwilbym sie gdyby Messi specjalnie postawil takie zaporowe zadania PSG zeby latwiej bylo mu odejsc z klubu.

6

@Colon Genie Top.

1

@arsenallondyn0 Mozesz oznaczac tez @Majkel34 - to jego klimaty :)

20

@Firestone To pokazuje na jakim poziomie jest obecnie La Liga.

0

@Rust_Cohle
1. 1/-2.5
2. 1/+2.5
3. 2/-2.5
4. 1/-2.5
5. 2/+2.5
6. 2/+2.5
7. 1/+2.5
8. x/-2.5
9. 1/+2.5
10. -1.5

1

@Kgorecki2500 W sensie tacy, którzy wydają w 500 milionów na wzmocnienia, które nic nie dają, czy tacy, którzy decydują się trenować taki zlepek piłkarzy? ;)

1

@masq W rewanżu praktycznie wszystkich podstawowych zawodników Utd miało dostępnych.

2

@8stoichkov8 One hit wonder, ale za to jaki. Dla mnie ta sama półka, co "Suzanna" i "Life is Life" - często w domu rodzinnym to leciało :)

1

@Danny Gaucho Moim zdaniem to wszystko są próby dokonania przez Xaviego trochę na siłę zmiany w stylu gry Lewego, bo gołym okiem widać, że Lewy dostaje za mało piłek od pomocników, a od skrzydłowych to prawie w ogóle. Wczoraj nie było chyba ani jednej wrzutki celnej, którą mógłby wykorzystać.

W obliczu tego wszystkiego Xaviemu zaczyna się trochę palić dupka i gorączkowo szuka rozwiązania jak temu zaradzić. I potem widzimy takie kwiatki jak Lewy na 50 metrze walczący tyłem do bramki z dwójką przeciwników.

Coś należałoby zmienić w taktyce, że lepiej wykorzystywać atuty Lewego.
Być może przydałby się pewien nieźle asystujący Argentyńczyk? ;)

1

@Przemek2323 Czy była kiedykolwiek jakaś informacja w dzienniku tvp, której nie zinterpretowałeś w negatywny sposób?

4

@RivaldoVitorBorba Niestety, dopóki będą się pojawiały wpisy ludzi tak jak ten powyżej, który myśli, że tylko choroby fizyczne sprawiają człowiekowi cierpienie to niewiele się zmieni w przestrzeni publicznej jeśli chodzi o świadomość i przeciwdziałanie depresji.

2

@Fenelon Przed chwilą też to wrzucałem, ciekawa sprawa.

8



Daleki jestem od głoszenia jakichkolwiek teorii spiskowych, ale tutaj coś naprawdę śmierdzi - dosłownie i w przenośni.

0

@Colon Pierwsza generacja transita :)

1

@Kidd Body positive

0

No i uśpili Lipsk.

1

@Pawel13sz Faraon

1

@8stoichkov8 Kolejny z moich ulubionych zespołów lat 80. :)

0

@zenoowity ogólnie

1

@zenoowity Która to już jego wersja?

0

@SteuerFreiMoney Hehe, nieźle zasuwały :)

0

@Kiok342 Przecież w pierwszej połowie zanotował przynajmniej 3 straty w środku pola. Nie rozumiem tych zachwytów nad nim.

0

Potężna Premier League.

5

Liverpool przyjelo najgorsza mozliwa taktyke na mecz z realem, czyli wysoka obrona i pojscie na wymiane ciosow, a to jest woda na mlyn dla madrytu.

2

Bajcetic juz co najmniej 3 straty w srodku pola. Powaznie nie maja tam nikogo lepszego?

0

@Lola120 Oczywiscie zarcik, pozdrawiam!

0

La Zabawa widze

1

@arsenallondyn0 Oznaczaj prosze :)

0

Zaraz sie pewnie skonczy sielanka

a to wszystko Twoja wina @Lola120!

5

Zawsze uwazalem, ze Darwin to topowy zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?