JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus Nie zdziwilbym sie gdyby Messi specjalnie postawil takie zaporowe zadania PSG zeby latwiej bylo mu odejsc z klubu.
6
@Colon Genie Top.
1
@arsenallondyn0 Mozesz oznaczac tez @Majkel34 - to jego klimaty :)
20
@Firestone To pokazuje na jakim poziomie jest obecnie La Liga.
0
@Rust_Cohle
1. 1/-2.5
2. 1/+2.5
3. 2/-2.5
4. 1/-2.5
5. 2/+2.5
6. 2/+2.5
7. 1/+2.5
8. x/-2.5
9. 1/+2.5
10. -1.5
1
@Kgorecki2500 W sensie tacy, którzy wydają w 500 milionów na wzmocnienia, które nic nie dają, czy tacy, którzy decydują się trenować taki zlepek piłkarzy? ;)
1
@masq W rewanżu praktycznie wszystkich podstawowych zawodników Utd miało dostępnych.
2
@8stoichkov8 One hit wonder, ale za to jaki. Dla mnie ta sama półka, co "Suzanna" i "Life is Life" - często w domu rodzinnym to leciało :)
1
@Danny Gaucho Moim zdaniem to wszystko są próby dokonania przez Xaviego trochę na siłę zmiany w stylu gry Lewego, bo gołym okiem widać, że Lewy dostaje za mało piłek od pomocników, a od skrzydłowych to prawie w ogóle. Wczoraj nie było chyba ani jednej wrzutki celnej, którą mógłby wykorzystać.
W obliczu tego wszystkiego Xaviemu zaczyna się trochę palić dupka i gorączkowo szuka rozwiązania jak temu zaradzić. I potem widzimy takie kwiatki jak Lewy na 50 metrze walczący tyłem do bramki z dwójką przeciwników.
Coś należałoby zmienić w taktyce, że lepiej wykorzystywać atuty Lewego.
Być może przydałby się pewien nieźle asystujący Argentyńczyk? ;)
1
@Przemek2323 Czy była kiedykolwiek jakaś informacja w dzienniku tvp, której nie zinterpretowałeś w negatywny sposób?
4
@RivaldoVitorBorba Niestety, dopóki będą się pojawiały wpisy ludzi tak jak ten powyżej, który myśli, że tylko choroby fizyczne sprawiają człowiekowi cierpienie to niewiele się zmieni w przestrzeni publicznej jeśli chodzi o świadomość i przeciwdziałanie depresji.
2
@Fenelon Przed chwilą też to wrzucałem, ciekawa sprawa.
8
Daleki jestem od głoszenia jakichkolwiek teorii spiskowych, ale tutaj coś naprawdę śmierdzi - dosłownie i w przenośni.
0
@Colon Pierwsza generacja transita :)
1
@Kidd Body positive
0
No i uśpili Lipsk.
1
@Pawel13sz Faraon
1
@8stoichkov8 Kolejny z moich ulubionych zespołów lat 80. :)
0
@zenoowity ogólnie
1
@zenoowity Która to już jego wersja?
0
@SteuerFreiMoney Hehe, nieźle zasuwały :)
0
@Kiok342 Przecież w pierwszej połowie zanotował przynajmniej 3 straty w środku pola. Nie rozumiem tych zachwytów nad nim.
0
Potężna Premier League.
5
Liverpool przyjelo najgorsza mozliwa taktyke na mecz z realem, czyli wysoka obrona i pojscie na wymiane ciosow, a to jest woda na mlyn dla madrytu.
2
Bajcetic juz co najmniej 3 straty w srodku pola. Powaznie nie maja tam nikogo lepszego?
0
@Lola120 Oczywiscie zarcik, pozdrawiam!
0
La Zabawa widze
1
@arsenallondyn0 Oznaczaj prosze :)
0
Zaraz sie pewnie skonczy sielanka
a to wszystko Twoja wina @Lola120!
5
Zawsze uwazalem, ze Darwin to topowy zawodnik.