JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RobiS @MesQueUnClub96?
0
@dniel Jak to w ogole dziala? W ktorym momencie mozna wyplacic srodki z PPK i co trzeba zrobic zeby to zrobic?
1
@Azi Skrot myslowy, chodzilo mi o Barce B.
0
@KrwawiaceoczyVEB Czuje, ze to moze byc podobny przypadek do Abela Ruiza - sporo bramek w mlodziezowce, a pozniej przepadl jak kamien w wode.
1
@MesQueUnClub96 Razem z @VegetaPolska w tym burdelu, o ktorym pisal @Rudy432?
3
@KrwawiaceoczyVEB Powiem wiecej, pieniadz czesto jest czynnikiem blokujacym, zwlaszcza w przypadku wielomilionowych transferow. Choc akurat Enzo wszedl do Chelsea calkiem niezle.
1
@Gwyn To nie w jego stylu, mamy innych specjalistow od ankiet.
5
@MesQueUnClub96 w domu - oklep
0
@gontex To malo powiedziane, cala rodzinka sie zachwyca tym daniem :)
1
@BulaKG W sensie jak beda przegrywac to bedzie szybko biegal po pilke zeby jak najszybciej wznowic gre?
20
Niniejszy post będzie pochwałą (dlatego piszę z polskimi znakami żeby było ładnie) w stosunku do jednego z najbardziej niedocenianych userów na tej stronie - @kubix05
Ten wspaniały użytkownik wykonuje tytaniczną, mrówczą pracę regularnie wrzucając kalendaria oraz różne ciekawostki rodem z PRLu, a przy tym pozostaje skromny, nie szuka rozgłosu, nie grozi zrobieniem ankiety i usunięciem konta i każdy jego wpis ma w sobie pozytywny przekaz.
Chapeau bas, drogi kubiksie zero pięć i obyś nam udzielał się na tej stronie jak najdłużej.
0
@Colon Niby jego docelowa grupa odbiorcow to 70+ ale ja go lubie sluchac.
1
@Bruttal To super, czyli Rosja wzielaby sobie Ukraine i wszyscy byliby zadowoleni, ale ten wstretny Biden wszystko zepsul.
3
@Bruttal No, czyli w 24h powiedzialby Putinowi, ze ma wolna reke.
Ty tak specjalnie nie masz pojecia o tej sytuacji, czy tylko trollujesz?
2
@Bruttal Gdyby Trump zostal prezydentem to nie byloby zadnych dostaw.
0
@Symson Nic nie tracisz
0
Kebab z kubełka czy buła?
4
@koksik2700 just vegeta things
1
@Rust_Cohle Najpierw musi zleciec zeby wlecialo
2
@gumaz Farfalle z kurczakiem i chorizo z przepisu niezrownanego @gontexa
0
@Colon hahahaha
2
@Emhyr jest niedziela, nie wymagaj ode mnie az takiego wysilku intelektualnego.
0
@blondasek jaki substytut i jakie miasto?
0
@Emhyr "lepszy niz Juninho" - trzeba przyznac ze sie usmialem.
Chyba, ze im chodzi o Juninho Pauliste to ok.
1
@bari_94 Jest forma
4
Komentarz usunięty
7
@Cule1234 Biedaczki, powinni specjalnie dla nich powtorzyc konkurs.
2
@FCBparasiempre Dokladnie tak :) Zawsze mi sie z tym kojarzy i faktycznie cos w tym jest.
1
@FCBparasiempre Baby face killer
1
@Miszak Nie odbieraj dzieciom marzen.