1

0

@dniel Jak to w ogole dziala? W ktorym momencie mozna wyplacic srodki z PPK i co trzeba zrobic zeby to zrobic?

1

@Azi Skrot myslowy, chodzilo mi o Barce B.

0

@KrwawiaceoczyVEB Czuje, ze to moze byc podobny przypadek do Abela Ruiza - sporo bramek w mlodziezowce, a pozniej przepadl jak kamien w wode.

1

@MesQueUnClub96 Razem z @VegetaPolska w tym burdelu, o ktorym pisal @Rudy432?

3

@KrwawiaceoczyVEB Powiem wiecej, pieniadz czesto jest czynnikiem blokujacym, zwlaszcza w przypadku wielomilionowych transferow. Choc akurat Enzo wszedl do Chelsea calkiem niezle.

1

@Gwyn To nie w jego stylu, mamy innych specjalistow od ankiet.

5

@MesQueUnClub96 w domu - oklep

0

@gontex To malo powiedziane, cala rodzinka sie zachwyca tym daniem :)

1

@BulaKG W sensie jak beda przegrywac to bedzie szybko biegal po pilke zeby jak najszybciej wznowic gre?

20

Niniejszy post będzie pochwałą (dlatego piszę z polskimi znakami żeby było ładnie) w stosunku do jednego z najbardziej niedocenianych userów na tej stronie - @kubix05

Ten wspaniały użytkownik wykonuje tytaniczną, mrówczą pracę regularnie wrzucając kalendaria oraz różne ciekawostki rodem z PRLu, a przy tym pozostaje skromny, nie szuka rozgłosu, nie grozi zrobieniem ankiety i usunięciem konta i każdy jego wpis ma w sobie pozytywny przekaz.

Chapeau bas, drogi kubiksie zero pięć i obyś nam udzielał się na tej stronie jak najdłużej.

0

@Colon Niby jego docelowa grupa odbiorcow to 70+ ale ja go lubie sluchac.

1

@Bruttal To super, czyli Rosja wzielaby sobie Ukraine i wszyscy byliby zadowoleni, ale ten wstretny Biden wszystko zepsul.

3

@Bruttal No, czyli w 24h powiedzialby Putinowi, ze ma wolna reke.

Ty tak specjalnie nie masz pojecia o tej sytuacji, czy tylko trollujesz?

2

@Bruttal Gdyby Trump zostal prezydentem to nie byloby zadnych dostaw.

0

@Symson Nic nie tracisz

0

Kebab z kubełka czy buła?

4

@koksik2700 just vegeta things

1

@Rust_Cohle Najpierw musi zleciec zeby wlecialo

2

@gumaz Farfalle z kurczakiem i chorizo z przepisu niezrownanego @gontexa

0

@Colon hahahaha

2

@Emhyr jest niedziela, nie wymagaj ode mnie az takiego wysilku intelektualnego.

0

@blondasek jaki substytut i jakie miasto?

0

@Emhyr "lepszy niz Juninho" - trzeba przyznac ze sie usmialem.

Chyba, ze im chodzi o Juninho Pauliste to ok.

1

@bari_94 Jest forma

4

Komentarz usunięty

7

@Cule1234 Biedaczki, powinni specjalnie dla nich powtorzyc konkurs.

2

@FCBparasiempre Dokladnie tak :) Zawsze mi sie z tym kojarzy i faktycznie cos w tym jest.

1

@FCBparasiempre Baby face killer

1

@Miszak Nie odbieraj dzieciom marzen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?