JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 On pracowal 12 godzin, ona pracowala 50 lat zeby na stare lata moc usiasc w tramwaju.
0
@Graves Joan Jordan z Sevilli.
2
@8stoichkov8 Kwintesencja lat 80. Uwielbiam ten utwor jak i caly zespol :)
1
@Sau_Ron shark
@Faro szybszy
9
@MesQueUnClub96 Ale przeciez... kazdy moze wejsc w miejsce Lewandowskiego i tyle strzelac w Bayernie...
1
@Gwyn No i jeszcze dyrygent ten Hag!
1
@mateusz1989VeB Piekne sanki na koniec.
1
@Worny W piżamie na ten wywiad przyszedł?
1
@KrwawiaceoczyVEB To by było ciekawe rozwiązanie, ale zobaczymy.
@Jakchcesz - niby tak, ale jednak Balde jest dużo szybszy jednak.
0
Co mnie martwi przed meczem z Utd to fakt, że zapewne znowu zacznie Alba.
3
@Rust_Cohle Już nie leż kopiącego.
12
14 strzałów oddanych przez jedną z najsłabszych drużyn la Liga - coś tu jest nie tak, tylko nie wiem co.
0
@Malibu przerzucenie nad obrońcą.
1
W końcu fajnie Fati się zabawił.
1
@MesQueUnClub96 On poszedł teraz porzucać dartami w tarczę z podobizną Lewego.
0
Niezłe zamarkowanie strzału przez Fatiego.
6
Christensen zdecydowanie najlepszy transfer sezonu jeśli chodzi o stosunek cena-jakość.
7
"Fati fajnie znalazł się w polu karnym po wrzutce Ferrana" - ktoś już pewnie dodał taką notatkę do swojego notesiku z okładką Fatiego.
1
@AlexDark00 Fajnie gdybyśmy mieli więcej takich piłkarzy, którzy nie istnieją i gole strzelają.
0
@Faro Raphinha ma świetne podania i strzał.
1
@wasacz Obydwie te rzeczy są równie tragiczne.
8
Świetnie się ogląda Ferrana, oby był w stanie taką formę utrzymać dłużej. Fati niestety w dalszym ciągu pod formą, Lewy mimo bramki też bez szału, ale ważne że się odblokował.
1
@8stoichkov8 Bardzo lubię ten kawałek. Był na ścieżce dźwiękowej Mortal Kombat.
1
@Kessie Uwielbiam on boardy z WRC. To jest niesamowite jakimi prędkościami oni się poruszają po zwykłych duktach.
1
@PatrychoO Magiczny głos miała, wielka szkoda, że nie poradziła sobie z chorobą...
1
@agaFCB Nie no, ja to zupełnie rozumiem, bo u mnie też jak jest wichura to obawa jest, czy dach wytrzyma.
3
Tego się nie da przebić.
#TH14
1
@adi7adi8 Oznaczaj przy okazji jak możesz :)
2
@adi7adi8 Chore. Śledzisz golfa regularnie?
2
@agaFCB Trzymaj dach. Ważne, że internet jest.