1

@AxelF Dzięki bardzo!

2

@michal26 Dzieki za oznaczenie.

Osobiscie najprawdopodobniej wolalbym wyjechac z kraju niz zostac z racji tego, ze mam dwoje malych dzieci i chcialbym uczestniczyc w ich wychowywaniu.

Poza tym, jestem bardzo sceptyczny wobec takich szkolen przysposabiajacych, bo powiedzmy sobie szczerze: jaka bedzie wartosc bojowa osob, ktore dwa czy trzy razy mialy mozliwosc strzelania z karabinu itp?

Juz teraz widzimy ile miesa armatnego wysylaja na Ukraine ruscy i jak "wysoka" wartosc bojowa oni prezentuja.

Czynnikiem ostraszajacym agresora na pewno nie bedzie rezerwa, a silna i przede wszystkim bardzo dobrze wyposazona armia zawodowa i mam nadzieje, ze wlasnie do tego beda dazyly ekipy rzadzace w kolejnych latach.

0

@kiper09 A potem budzimy sie i idziemy na pszyre.

0

Jaki jest najepszy serwis, ktory zajmuje sie doradztwem przy skladaniu PC?

2

@Kgorecki2500 Czyli to samo gowno tylko w innym papierku, ok :)

0

@sila101 Co to jest EA FC?

2

@mateushh Wszystkie nie, ale na pewno wiekszosc zdecydowanie tak.

0

@wawrzyn1 Tego nie wiem, nie znalazlem potwierdzenia, ze mialby to byc jakis sabotaz.

3

Spora katastrofa ekologiczna w stanie Ohio, wykoleil sie pociag przewozacy niezwykle trujace chemikalia. Od kilku dni strazacy bezskutecznie walcza z pozarem. Ponoc jest grozba powaznego zagrozenia dla srodowiska. Troche dziwi brak wzmianek o tym wydarzeniu.

Nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, ja tez sie przypadkiem o tym dowiedzialem

https://www.google.com/search?q=east+palestine+ohio&rlz=1C1GCEU_enUS996US996&oq=east+palestine+ohio&aqs=chrome..69i57.5290j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

0

@Maker0 Nie wszystkie pozycje da sie pokryc wychowankami.

1

@ranger3120 Promotor Ci nie powiedzial?

0

@tristan87 Tak, ja lubie posluchac RMF classic :)

3

@Kidd Mocno trzymam kciuki zeby skonczyli poza pucharami.

0

@Kozinho. Coquelin jakas kontuzja, nie dal rady rozbiegac.

2

@Fabik87 Bardziej wiarygodny niz wiekszosc wspolczesnych dziennikarzy.

0

@Culé a muerte Dobrze Cie widziec na forum :)

0

@Janas11224 Jakieś takie za czyste...

Szerokości!

0

@escarabajo Pytanie, dlaczego dostaje tak mało szans w pierwszej drużynie :)

4

@Kengo "Źołnierz Raula" - już sam ten fragment nagłówka wystarczył żeby wywołać u mnie uśmiech politowania :)

3

@Peciak *fiaska

#ortonazi

4

@Rust_Cohle wal z młodym flaszkę a nie wymiękasz

12

@Barca1992 Piękne

5

@Comentateiro Stać Cię na lepsze baity.

11

@Michu94 *Szefsen

0

@Rust_Cohle

1. x/-2,5
2. 1/+2,5
3. x/-2,5
4. 1/-2,5
5. 2/+2,5
6. 1/-2,5
7. 2/-2,5
8. 2/+2,5
9. 1/+2,5
10. 1/+2,5

2

@Colon Cały build up kapitalny, no i to zagranie, majstersztyk.

0

@Colon Nie mogę nigdzie go znaleźć w polskiej wersji językowej... a w latach 90. jeszcze leciało w TVP.

0

@Colon The hairstyle.

0

@Graves I wszystkim wyszłoby to na dobre.

1

@JokeRTS Z Piątnicy, no bo skąd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?