JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler Za ile była?
0
@xtomay Fajny Type R :) Ja bardzo lubię Hondy ale głównie z lat 90, chociaż po cichu liczę że za jakiś czas uda się nabyć S2000.
0
@macio_944 W Kato gdzieś taką dowożą?
1
@ElKamil Widziałem śmieszny komentarz, ale to nie był Twój.
9
@clyde Wszystkiego Najlepszego :)
Ale gnoje.
2
@GeneralXavi "Polski już zapomniał a angielskiego się jeszcze nie nauczył" - ten komentarz pod filmem mnie rozwalił.
1
@Rust_Cohle Też mi się w pewnym momencie tak zaczęło wydawać, ale już zabrnąłem w komentarze i nie chciałem robić wycofki.
2
@Rust_Cohle Ale za to jaka afera samochodowa Cię ominęła...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dawaj, bo właśnie kleję jakiś kupon :)
1
@NeKenI Otóż to! Ja kiszone prawie codziennie jem :)
0
Ale wturlał, piękny strzał Alvareza wcześniej.
1
@Nazio87 bardzo lubie to polaczenie, ale do tego dodaje pokrojonego ogorka kiszonego i mozna tez ryz zamiast makaronu :)
0
Nie klei sie ta gra City ostatnimi czasy.
1
@Robert1603 Racja! Z przyzwyczajenia wyskoczylem z tym Edersonem.
0
Ale to wyciagnal Ederson
2
@tomek8756 Wyglada jakby jej ktos w photoshopie oko przesunal w prawo.
1
@shinthps Kabel takim na narty jezdzi.
1
@Anonymus0608 Ciezkie pytanie, ale chyba postawilbym na Adriano.
0
@Kinginiesta Jakos mi musialo umknac :)
3
@AbelKabel To nie on przez kilkadziesiąt postów robił z siebie pajaca próbując wymyslac jakies bzdurne teorie :)
1
@AbelKabel Gdzie Ci klamstwo zarzucal? Nie kompromituj sie jeszcze bardziej...
1
@Kinginiesta Tak prawde mowiac przez chwile myslalem, ze to Twoje bo akurat ja go wczesniej nie widzialem hehe.
0
@AbelKabel Czyli nie masz honoru i godnosci, tak jak myślałem. Adieu.
1
@Kinginiesta Dziwne bo malutki byl ten czajniczek.
Z dystansem oczywiscie :)
1
@AbelKabel Jeśli masz jeszcze jakieś resztki godności i honoru to powinieneś go teraz przeprosić za dwoje durne insynuacje.
6
@Janas11224 Zrobiles najwieksze zlomowanie w historii tej strony, gratuluje!
0
@AbelKabel Skad mamy wiedziec, ze sam doszedles do wszystkiego? Dlaczego on nie mogl sam zapracowac na ten samochod tak jak Ty sam na wszystko zapracowales?
1
@Krzychu1010 Contratiempo
2
Jak dla mnie nie musisz usuwac :)
8
@ronni37 Ankieta byla wrzucona przez @Janiama czy ma usuwac konto czy nie. Koniec koncow w ankiecie wyszlo, ze ma usunac, a i tak konta nie usunal.
Co do burgerow, to nie pamietam dokladnie, ale chyba ktos wrzucil zdjecie jakiegos mizernego burgera jakiego przygotowal i wszyscy zaczeli jechac, ze lepsze to nawet dzieci w Afryce jedza, czy cos w tym stylu.