0

@Deviler Za ile była?

0

@xtomay Fajny Type R :) Ja bardzo lubię Hondy ale głównie z lat 90, chociaż po cichu liczę że za jakiś czas uda się nabyć S2000.

0

@macio_944 W Kato gdzieś taką dowożą?

1

@ElKamil Widziałem śmieszny komentarz, ale to nie był Twój.

9

@clyde Wszystkiego Najlepszego :)

Ale gnoje.

2

@GeneralXavi "Polski już zapomniał a angielskiego się jeszcze nie nauczył" - ten komentarz pod filmem mnie rozwalił.

1

@Rust_Cohle Też mi się w pewnym momencie tak zaczęło wydawać, ale już zabrnąłem w komentarze i nie chciałem robić wycofki.

2

@Rust_Cohle Ale za to jaka afera samochodowa Cię ominęła...

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dawaj, bo właśnie kleję jakiś kupon :)

1

@NeKenI Otóż to! Ja kiszone prawie codziennie jem :)

0

Ale wturlał, piękny strzał Alvareza wcześniej.

1

@Nazio87 bardzo lubie to polaczenie, ale do tego dodaje pokrojonego ogorka kiszonego i mozna tez ryz zamiast makaronu :)

0

Nie klei sie ta gra City ostatnimi czasy.

1

@Robert1603 Racja! Z przyzwyczajenia wyskoczylem z tym Edersonem.

0

Ale to wyciagnal Ederson

2

@tomek8756 Wyglada jakby jej ktos w photoshopie oko przesunal w prawo.

1

@shinthps Kabel takim na narty jezdzi.

1

@Anonymus0608 Ciezkie pytanie, ale chyba postawilbym na Adriano.

0

@Kinginiesta Jakos mi musialo umknac :)

3

@AbelKabel To nie on przez kilkadziesiąt postów robił z siebie pajaca próbując wymyslac jakies bzdurne teorie :)

1

@AbelKabel Gdzie Ci klamstwo zarzucal? Nie kompromituj sie jeszcze bardziej...

1

@Kinginiesta Tak prawde mowiac przez chwile myslalem, ze to Twoje bo akurat ja go wczesniej nie widzialem hehe.

0

@AbelKabel Czyli nie masz honoru i godnosci, tak jak myślałem. Adieu.

1

@Kinginiesta Dziwne bo malutki byl ten czajniczek.

Z dystansem oczywiscie :)

1

@AbelKabel Jeśli masz jeszcze jakieś resztki godności i honoru to powinieneś go teraz przeprosić za dwoje durne insynuacje.

6

@Janas11224 Zrobiles najwieksze zlomowanie w historii tej strony, gratuluje!

0

@AbelKabel Skad mamy wiedziec, ze sam doszedles do wszystkiego? Dlaczego on nie mogl sam zapracowac na ten samochod tak jak Ty sam na wszystko zapracowales?

1

@Krzychu1010 Contratiempo

2

Jak dla mnie nie musisz usuwac :)

8

@ronni37 Ankieta byla wrzucona przez @Janiama czy ma usuwac konto czy nie. Koniec koncow w ankiecie wyszlo, ze ma usunac, a i tak konta nie usunal.

Co do burgerow, to nie pamietam dokladnie, ale chyba ktos wrzucil zdjecie jakiegos mizernego burgera jakiego przygotowal i wszyscy zaczeli jechac, ze lepsze to nawet dzieci w Afryce jedza, czy cos w tym stylu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?