JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borry Chyba pod wzgledem fryzury.
3
Dobra, Krolewscy, dawac brameczke zebyscie mogli cieszyc kibicow 120 minutami pieknego widowiska.
13
Czy Turlicius Jr dostal juz kose wykluczajaca go z gry na najblizsze 719 miesiecy?
6
Zastal druzyne poukladana, zostawil... wiadomo jaka.
0
@4drian0 Niech anuluja, bo mi kupon nie wejdzie.
0
Ktos wie co sie dzieje w meczy Groningen z Cambuur, ze przerwano mecz?
0
@trolownik Skoro sa tacy ktorzy ogladaja Wiadomosci w TVP mimo, ze nienawidza PiSu to nic mnie juz nie zdziwi.
1
@TheNekro94 W tym formacie rozgrywek czesto zdarzaja sie niespodzianki.
1
Wyglada na to, ze Ronaldo poszedl do zlego Al.
6
@VegetaPolska Tylko nie pomyl kolejnosci i nie pojedz zanim sie umyjesz.
0
@kamil9040 Z jednej strony tak, ale z drugiej zobacz, ze Leopardy sa lepsze od czolgow, ktore obecnie walcza w Ukrainie.
0
@tristan87 Jedzie budowac stadiony do Kataru?
5
@P33ck nie obrazaj dziodkow bo @Comentateiro obchodzil 60stke pewnie jeszcze za komuny.
0
Dzisiaj Depay wjezdza z hat-trickiem i ucisza mleczna czesc Madrytu.
0
@HighestInTheRoom Z jednej strony tak, ale terazniejsza obrona wyglada duzo lepiej pod wzgledem szybkosciowym, co jest kluczowe w obecnej pilce. Ciezko jednoznacznie wybrac.
0
@MesQueUnClub96 Rublev ok, de Minaur bez szalu, poza tym nie jest w jakiejs wybitnej formie.
2
@wasacz A kogo dobrego on odprawil w tegorocznym AO? Ma totalna autostrade do finalu usianą kasztanami, a nie groźnymi rywalami.
2
@DonCarletto Brzmi jakby tylko on mial monopol na odwalanie krzywych akcji.
0
@Emhyr Moim zdaniem juz teraz jest nieco lepsza.
1
@BulaKG Kucharek to akurat jest samcem omega.
3
@Bocheno1 Romantyczny weekend w radomskim SPA brzmi jak zabytkowa starówka w Sosnowcu ;)
2
@Bocheno1 Za wlasne piniondze?
1
@VegetaPolska Myslalem, ze mama zaprosila Cie na obiad.
1
@LambiPL Haha, dobre dobre!
4
@Bocheno1 Sa to idole niejakiego pacjenta Dodiego.
0
@Janas11224 Tu sie nie ma co tlumaczyc. Fajnie, ze Cie stac na takie auto.
Ostatnio mialem taka rozkmine, ze ten caly poglad ze super autami jezdza kolesie, ktorzy maja kompleks malego fiutka to kompletn bzdura - po prostu w koncu, dzieki ciezkiej pracy (lub innym sposobom, whatever) sa w stanie zrealizowac swoje marzenie, na ktore nie bylo ich stac wczesniej.
1
@aleksandrowielki Grube jak slad palonych gum Audi @Janas11224
4
@Sau_Ron Ech, czyli nie bedzie szlagierów Lichtenstein - Wyspy Owcze...
3
@Janas11224
Jasne, jasne
Ja dobrze widze po nadkolach, ze to nie twoje auto
Nie zgadza sie struktura pylu na tarczach
Mnie nie oszukasz
Dalej juz tylko szpital
#kabel style
0
@arcziFCB Poledwiczi z kurczaka (oczywiscie z Biedronki).