0

@LeoMessi1994
1. Suarez
2. Ronaldo
3. Lewandowski
4. Zlatan

2

@Nano22 Dobrze, ze nie za pomoca sloika.

2

@SelloutCrowd Albo umiarkowany alkoholik.

5

@Lubiany20 Madrego az milo poczytac.

0

@Emhyr Moze przylecial na wakacje do Warszawy?

0

@arsenallondyn0 Na pewno to, co ma pod recznikiem ;)

1

@mekston Wiekszej autostrady Djokovic nie mogl dostac.

1

@arasz1819 Nie ma podjazdu do GOATa Laty.

2

@HighestInTheRoom Nic nie rozumiem z tego tweeta.

2

@macio_944 Fejk, tak naprawdę było: niewiasty pocieszają płaczącego Viniego.

0

Czy to prawda, że Busquets dostał MVP za ten mecz?

0

@Colon Zgadza się, podobny.

3

@michal26 Z tą nuklearną wojną to trochę ludzi nastraszyłeś.

1

@Mixtape Super, że wszystko dobrze wyszło. Ja też się zbieram od dłuższego czasu, ale zebrać się nie mogę. A muszę sobie krew zrobić, bo ostatnio często słaby jestem.

0

@Rust_Cohle
1. 1/-2.5
2. x/-2.5
3. x/+2.5
4. 1/+2.5
5. x/-2.5
6. 2/+2.5
7. 2/+2.5
8. 1/+2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5

10

Najpierw przymierający głodem Dzemik, potem Kucharek i jego wichry namiętności część 69 i na koniec rozpacz Janiamy, bo nie dostał nominacji w konkursie na stronie internetowej.

Jazda bez trzymanki dzisiaj w gorących, nie ma co.

0

@michal26 Mysle, ze jest szansa na 10 brygad. Dodatkowo bardzo duzy pakiet z ciezkim sprzetem polecial od Finlandii - mowi sie o wartosci ok. 500 mln EUR.

5

@DCHX Sa tez pogloski o przejsciu Lewego do Barcelony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

@shahman Ale za to bez oznaczen ;)

7

@shahman Kucharek stanalby pewnie na prawo od bramkarza.

11

@Rust_Cohle 3 oznaczenia tego laczka w jednym poscie, niezle.

0

@Aragorn33 No i pieknie, zarty sie skonczyly :) Oby udalo sie dostarczyc te maszyny jak najszybciej.

1

@DaPidejpi Zalezy ktore dzielnice. Okolice Malty sa przyjemne. Nad Warta podobnie.

2

@DonCarletto Nie no, Arsenal, szanujcie sie.

0

@michal26 Bardzo dlugo trwa, nie wiem czy rok to bedzie wystarczajaco, ale zobaczymy.

1

@michal26 Oj to bylby ciekawy ruch, chociaz pewnie zanim moglyby realnie zostac uzyte na Ukrainie to minie sporo czasu...

...Chyba, ze piloci ukrainscy juz od dluzszego czasu sa w tajemnicy szkoleni gdzies na zachodzie.

12

Obydwaj sa Argentyczykami?

3

@Ptasior Solidna moze tak, ale jednak Barcelona to za wysokie progi dla niego. Zaraz bedzie mial 24 lata.

4

@Medium To jest beznadziejny przypadek chociaz wciaz mam nadzieje, ze on trolliuje.

0

@mekston Czuje, ze Nishioka moze namieszac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?