JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994
1. Suarez
2. Ronaldo
3. Lewandowski
4. Zlatan
2
@Nano22 Dobrze, ze nie za pomoca sloika.
2
@SelloutCrowd Albo umiarkowany alkoholik.
5
@Lubiany20 Madrego az milo poczytac.
0
@Emhyr Moze przylecial na wakacje do Warszawy?
0
@arsenallondyn0 Na pewno to, co ma pod recznikiem ;)
1
@mekston Wiekszej autostrady Djokovic nie mogl dostac.
1
@arasz1819 Nie ma podjazdu do GOATa Laty.
2
@HighestInTheRoom Nic nie rozumiem z tego tweeta.
2
@macio_944 Fejk, tak naprawdę było: niewiasty pocieszają płaczącego Viniego.
0
Czy to prawda, że Busquets dostał MVP za ten mecz?
0
@Colon Zgadza się, podobny.
3
@michal26 Z tą nuklearną wojną to trochę ludzi nastraszyłeś.
1
@Mixtape Super, że wszystko dobrze wyszło. Ja też się zbieram od dłuższego czasu, ale zebrać się nie mogę. A muszę sobie krew zrobić, bo ostatnio często słaby jestem.
0
@Rust_Cohle
1. 1/-2.5
2. x/-2.5
3. x/+2.5
4. 1/+2.5
5. x/-2.5
6. 2/+2.5
7. 2/+2.5
8. 1/+2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5
10
Najpierw przymierający głodem Dzemik, potem Kucharek i jego wichry namiętności część 69 i na koniec rozpacz Janiamy, bo nie dostał nominacji w konkursie na stronie internetowej.
Jazda bez trzymanki dzisiaj w gorących, nie ma co.
0
@michal26 Mysle, ze jest szansa na 10 brygad. Dodatkowo bardzo duzy pakiet z ciezkim sprzetem polecial od Finlandii - mowi sie o wartosci ok. 500 mln EUR.
5
@DCHX Sa tez pogloski o przejsciu Lewego do Barcelony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
@shahman Ale za to bez oznaczen ;)
7
@shahman Kucharek stanalby pewnie na prawo od bramkarza.
11
@Rust_Cohle 3 oznaczenia tego laczka w jednym poscie, niezle.
0
@Aragorn33 No i pieknie, zarty sie skonczyly :) Oby udalo sie dostarczyc te maszyny jak najszybciej.
1
@DaPidejpi Zalezy ktore dzielnice. Okolice Malty sa przyjemne. Nad Warta podobnie.
2
@DonCarletto Nie no, Arsenal, szanujcie sie.
0
@michal26 Bardzo dlugo trwa, nie wiem czy rok to bedzie wystarczajaco, ale zobaczymy.
1
@michal26 Oj to bylby ciekawy ruch, chociaz pewnie zanim moglyby realnie zostac uzyte na Ukrainie to minie sporo czasu...
...Chyba, ze piloci ukrainscy juz od dluzszego czasu sa w tajemnicy szkoleni gdzies na zachodzie.
12
Obydwaj sa Argentyczykami?
3
@Ptasior Solidna moze tak, ale jednak Barcelona to za wysokie progi dla niego. Zaraz bedzie mial 24 lata.
4
@Medium To jest beznadziejny przypadek chociaz wciaz mam nadzieje, ze on trolliuje.
0
@mekston Czuje, ze Nishioka moze namieszac.