JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mindbender84 Zadzwonic po hycla, uspic i do schroniska.
Jeszcze odrobaczyc mozg wczesniej.
6
@Bogan Generalnie Internet to jest skarbnica wiedzy i jesli sie z niego umiejetnie korzysta to mozna nauczyc sie wielu rzeczy i to zupelnie za darmo.
0
@Antimadridista_WR Ferran i tak czesto gra na prawym, wiec moglby zastepowac Dembele.
1
@Kiok342 No na rotacji z Fatim moglby tam grac.
2
@VamosRakieta a Ty ile Lig Mistrzów wygrałeś?
1
@Kiok342 Nie ta strona, aczkolwiek Leao moglby byc niezlym wzmocnieniem.
0
@ViscaBarca123 Moze kazal sie Gaviemu trzymac blisko zeby go nie porwali w tej Arabii?
0
@ArterkHD Myślałem nad tym, ale ostatecznie odpuściłem.
5
@Emhyr Tsygankow, gwiazda FMa.
0
@FCBparasiempre Beary nie znałem, ale generalnie wyżej cenię współczesnych bramkarzy, może poza Zoffem i Jaszynem właśnie.
0
@ptrx On tez jest za realem ;)
1
@Emhyr Grecka, marokanska, turecka
2
@VegetaPolska Jestes w pracy na drugiej zmianie, ale nie przeszkadza Ci to pisac tutaj.
Seems legit.
1
@Transu96 On nie umie obslugiwac youtube.
2
@Encore Najlepsze, ze o zadnym z tych transferow nie mozna powiedziec, ze w pelni wypalil.
Nie liczac Antonego, bo on niedawno przeszedl.
2
@Jakchcesz Na poczatku to nawet bylo zabawne, ale w momencie gdzie dostal mnostwo dobrych rad i nic z tym nie zrobil tylko dalej spamuje to juz nic innego jak trolling.
35
@VegetaPolska Dobra, wystarczy tego szamba.
@Moderacja - spam, trolling
5
@lucca87 Jak nie ma zdecydowanego faworyta to wiadomo, kto wygra.
7
@lucca87 A Arsenal angielska :)
1
@Pawel13sz Wymienie tych, ktorzy wedlug mnie mozna uznac za lepszych (kolejnosc losowa)
1. Jaszyn
2. Zoff
3. Schmeichel
4. Van den Sar
5. Buffon
6. Kahn
7. Neuer
8. Cech
9. Casillas
Co do pozostalych, jak np Oblak, Courtois, de Gea, Becker, Ederson mozna spekulowac, czy sa lepsi, czy nie, ale mimo wszystko uwazam, ze w top 20 MAtS powinien sie zmiescic.
3
@gaucho104 Te populizmy Xaviego trzeba traktowac z przymruzeniem oka. Mysle, ze nikt rozsadny jakos sie specjalnie nie ekscytuje takimi frazesami.
1
@Emhyr Chyba jakis error jest, wybacz.
1
@gaucho104 Wszyscy, czyli ci w Twojej glowie?
4
@Emhyr Jesli ktos tu jest kijkiem to na pewno nie Brozovic.
2
@Rl9k1nG Wlasnie przed chwila patrzylem, ze brak go wsrod uczestnikow i zastanawialem sie co sie stalo. Szkoda.
1
@tbas Verratti jest fizycznym box to boxem? Przy 165 cm wzrostu?
6
@Kgorecki2500 A ja mam.
0
@Emhyr Brac goscia, ktory od juz w City zaczal zjazd formy a teraz zapierdziela w dol rowni pochylej z wysoka pensja? To juz wole Ferrana.
5
@Tomo1989 Moze i ma talent, ale smiesza mnie czasem te kompilacje, gdzie pokazuja jakies randomowe dosrodkowania w losowe miejsce w polu karnym, niecelne proby prostopadlych podan, wywalczone faule, nic nie dajace dryblingi z podaniem do tylu i niecelne strzaly.
3
@shahman No dziwne, ze gra na czas zeby jego druzyna wygrala.
Piekny bol tylka kibicow, ktorzy jedyne co moga w tej sytuacji zrobic to drzec sie jak malpy :)